Naujiena! Nauji audiniai Diena-Naktis roletų kolekcijoje!

Diena-Naktis roletų audinių kolekcija praturtėjo dar 9 naujais audiniais! Šie audiniai buvo specialiai atrinkti atsižvelgiant į naujausias interjero tendencijas ir atspalvius naudojamus šiuolaikiniame interjere. 6 audiniai papildė dvi jau esamas kolekcijas Elegance ir Fresh Line, o likę 3 sukūrė naują ypatingą kolekciją Merise.

  • Du nauji pilkšvų atspalvių audiniai papildė esamą Fresh Line kolekciją, kurioje rasite sodrių vienspalvių audinių, o dabar ir paklausių pilkų atspalvių!
  • Keturi nauji audiniai papildė Elegance kolekciją – perlo žvilgesio natūralių atspalvių kolekciją. Naujųjų audinių pilki ir šviesūs rudi atspalviai pakeri savo audimu ir glotniu it šilkas paviršiumi;
  • Trys nauji audiniai sukūrė Merise kolekciją, akiai malonių atspalvių kolekcija primena šalnos blizgesio nusėtą audinį. Lengvas audinio spindesys suteiks jūsų langams puikią puošmeną.

Keičiantis interjero stiliui ir madoms - keičiamės ir mes. Atsižvelgiame į jūsų norus ir pomėgius ir atnaujiname savo asortimentą tam kad galėtume sukurti harmoniją jūsų namuose.

Peržvelkite naujuosius Diena-Naktis audinius mūsų galerijoje ir atraskite savo svajonių langų uždengimus!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

 

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.