Naujoji aliuminių žaliuzių kolekcija - tobulas sprendimas tiek ieškantiems unikalumo, tiek vertinantiems klasikinį stilių!

Domus Lumina horizontalių žaliuzių kolekcija nuo šiol dar didesnė! Pristatome Alumitex - aliuminių horizontalių žaliuzių juostas: 5 modernios spalvos, 35 ir 50 mm pločio juostos - vientisos ar perforuotos.

  • Atraskite funkcionalumą iš naujo - miniatiūrinės skylutės, kurios it raštas nusėja perforuotų aliuminių žaliuzių juostas yra ne tik puošmena, bet ir puiki privatumą suteikianti savybė - net pilnai uždarius žaliuzes natūrali dienos šviesa pateks į patalpas, o pašaliniai žvilgsniai netrukdys;
  • 35 ir 50 mm pločio juostos yra puikus sprendimas patalpoms su dideliais langais - šios žaliuzės padės optiškai sumažinti langus, papuošti horizontaliais, žaismingais, bei moderniai atrodančiais dryžiais;
  • Spalvų paletėje rasite šiuolaikišką matinę juodą spalvą, metalinę sidabro spalvą, blizgią pilką, kreminę bei baltas spalvas. Taip pat siūlome skirtingų spalvų juostų pasirinkimą viename gaminyje!
  • Maksimalus aliuminių žaliuzių plotis net 3,05 metrai, maksimalus aukštis - 3,5 m;
  • Valdymas - rankinis arba automatinis su sieniniu jungikliu ar pulteliu.

Ši nauja aliuminių žaliuzių kolekcija savo pasirinkimu sužavės ne tik unikalumo ieškančių asmenų, bet ir klientus ieškančius klasikinio langų uždengimo biurui ar namams. Šiuolaikinio interjero tendencijos yra itin plačios ir kuriant interjero stilių gimsta patys netikėčiausi deriniai - tad nebijokite eksperimentuoti, apsilankykite Domus Lumina salonuose ir gausite puikius patarimus iš mūsų dizainerių ir pardavimų vadybininkų, arba išsikvieskite mūsų darbuotojus tiesiai į savo namus - atsivežame visus pavyzdžius!

Užsukite į Domus Lumina salonus ir pamatykite naujieną pirmi!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.