Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Net 6 naujos Diena – naktis audinių kolekcijos jau „Domus Lumina“ salonuose!

Naujuosius metus pradėkime atsinaujinę – pristatome Jums ilgai lauktą „Diena – naktis“ audinių papildymą.

Net 6 kruopščiai atrinktos kolekcijos jaukiai įsilieja į audinių asortimentą, žavėdamos audinių spalvomis, faktūromis ir raštais:

  • Kolekcijoje „Elegance“ – 4 prabangiai žvilgantys audiniai. Permatomos juostelės – tarsi prabangiausia dieninė užuolaida, yra visiškai skaidrios, o nevienalypės audinio spalvos juostos hipnotizuojančiai traukia žvilgsnį. Solidžios spalvos padeda šiems audiniams kurti prabangos ir klasikos pajūtį interjere.
  • „Diamond“ audiniai patraukia savo faktūriškumu – skaidrūs intarpai švelniai filtruoja šviesą, o žemiškų spalvų audiniai sukuria faktūrinį vaizdą smulkiais rombo formos raštais;
  • Kolekcija „Geo“ žavi geometrinių formų ir linijų labirintais, žemiškos spalvos puikiai įsilieja į bet kokį interjerą;
  • Kolekcija „Elipse“ – iš tiesų išskirtinė. Tarsi išsiuvinėta linijomis „nakties“ juostų faktūra primena 3D efektą, tačiau tikrasis siurprizas – raštuotas skaidrusis audinio intarpas! Ramybe alsuojančios spalvos atskleidžia faktūros grožį ir sustiprina įspūdį.
  • Žaismingoji kolekcija „Colorino“ – tiems, kas ieško spalvų ir netradicinių faktūrų. „Dienos“ juostos – stambus tinklelis, padedantis šviesai patekti į jūsų erdves; o spalvingosios juostelės atrodo tarsi nuspalvintos kreidelėmis. Net 10 švelnių, pastelinių spalvų suteiks žaismingo jaukumo jūsų erdvei – puikus pasirinkimas vaikų kambariui!
  • „Savana“ – ekstravagantiškam skoniui; tiems, kam pabodo klasika ir geometrija. Vibruojančios spalvos tarsi nukelia mus į gamtos prieglobstį, primena medžio kamieną, gyvūno kailį ar net akmens raštus – neribokite savo fantazijos! Žvelgdami į naujuosius langų uždengimus, keliaukite ten, kur galbūt dar niekada nebuvote!

Kruopščiai rinkdami audinius naujosioms kolekcijoms, tikimės pradžiuginti ir nustebinti savo klientus netikėtais raštais ir spalvomis – su šiais audiniais namai nušvis netikėtomis spalvomis! Audiniai lengvai valomi sausuoju būdu,tinkami ir itin platiems langams.

Šių bei daugelio kitų audinių pavyzdžius galėsite pamatyti ir paliesti mūsų salonuose. Maloniai kviečiame!