Net 6 naujos Diena – naktis audinių kolekcijos jau „Domus Lumina“ salonuose!

Naujuosius metus pradėkime atsinaujinę – pristatome Jums ilgai lauktą „Diena – naktis“ audinių papildymą.

Net 6 kruopščiai atrinktos kolekcijos jaukiai įsilieja į audinių asortimentą, žavėdamos audinių spalvomis, faktūromis ir raštais:

  • Kolekcijoje „Elegance“ – 4 prabangiai žvilgantys audiniai. Permatomos juostelės – tarsi prabangiausia dieninė užuolaida, yra visiškai skaidrios, o nevienalypės audinio spalvos juostos hipnotizuojančiai traukia žvilgsnį. Solidžios spalvos padeda šiems audiniams kurti prabangos ir klasikos pajūtį interjere.
  • „Diamond“ audiniai patraukia savo faktūriškumu – skaidrūs intarpai švelniai filtruoja šviesą, o žemiškų spalvų audiniai sukuria faktūrinį vaizdą smulkiais rombo formos raštais;
  • Kolekcija „Geo“ žavi geometrinių formų ir linijų labirintais, žemiškos spalvos puikiai įsilieja į bet kokį interjerą;
  • Kolekcija „Elipse“ – iš tiesų išskirtinė. Tarsi išsiuvinėta linijomis „nakties“ juostų faktūra primena 3D efektą, tačiau tikrasis siurprizas – raštuotas skaidrusis audinio intarpas! Ramybe alsuojančios spalvos atskleidžia faktūros grožį ir sustiprina įspūdį.
  • Žaismingoji kolekcija „Colorino“ – tiems, kas ieško spalvų ir netradicinių faktūrų. „Dienos“ juostos – stambus tinklelis, padedantis šviesai patekti į jūsų erdves; o spalvingosios juostelės atrodo tarsi nuspalvintos kreidelėmis. Net 10 švelnių, pastelinių spalvų suteiks žaismingo jaukumo jūsų erdvei – puikus pasirinkimas vaikų kambariui!
  • „Savana“ – ekstravagantiškam skoniui; tiems, kam pabodo klasika ir geometrija. Vibruojančios spalvos tarsi nukelia mus į gamtos prieglobstį, primena medžio kamieną, gyvūno kailį ar net akmens raštus – neribokite savo fantazijos! Žvelgdami į naujuosius langų uždengimus, keliaukite ten, kur galbūt dar niekada nebuvote!

Kruopščiai rinkdami audinius naujosioms kolekcijoms, tikimės pradžiuginti ir nustebinti savo klientus netikėtais raštais ir spalvomis – su šiais audiniais namai nušvis netikėtomis spalvomis! Audiniai lengvai valomi sausuoju būdu,tinkami ir itin platiems langams.

Šių bei daugelio kitų audinių pavyzdžius galėsite pamatyti ir paliesti mūsų salonuose. Maloniai kviečiame!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.