Padėkime tiems, kurie rūpinsasi kitais!


 
DOMUS LUMINA turi ne vieną tikslą ir tradiciją. Mes ne tik padedame sukurti Jums stilingus ir patogius namus dekoruodami savo produkcija Jūsų langus, bet taip pat siekiame padėti visuomenei, kurioje mes dirbame ir gyvename. Nuolat stengiamės parodyti iniciatyvą ir paremti įvairias ne pelno siekiančias organizacijas ar jų vystomus projektus, todėl su kai kuriomis organizacijomis jau turime ir bendradarbiavimo tradicijas.
 
DOMUS LUMINA šiemet vėl gerais darbais prisideda prie organizacijos „Jaunimo linija" - vienos didžiausių Lietuvoje veikiančių nemokamos emocinės paramos telefonu ir elektroniniais laiškais tarnybos. Papuošdami langus vertikaliomis tekstilinėmis žaliuzėmis naujame Kauno „Jaunimo linijos" padalinyje, kuriame dirba budėtojai, mokytojai bei vadovas, sukūrėme malonią ir darbingą aplinką šios organizacijos darbuotojams. Geltonos ir kreminės spalvų pasirinktos vertikalios žaliuzės suteikia patalpoms jaukumo ir leidžia lengvai reguliuoti šviesos srautą.
 
Džiaugiamės, kad bent maža dalele galime prisidėti prie organizacijos „Jaunimo linija" sėkmingos veiklos ir visuomenės gerbūvio kūrimo!
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.