„Pantone“ metų spalva jau paskelbta: kaip ja papuošti namus?

Vienas iš labiausiai dizaino industrijos specialistų laukiamų įvykių - metų spalvos paskelbimas. „Pantone" organizacijos pasirinkimas šiems metams - koralų spalva. Šis atspalvis pristatomas kaip nerūpestingas, atpalaiduojantis, jaukus ir sušildantis. Praeitų metų spalva, ultravioletinė, atspindėjo netradicinį, išskirtinį mąstymą, tačiau šiemet stengiamasi skatinti optimizmą ir džiaugsmą. Kaip roletai plastikiniams langams ir kitos uždangos gali būti suderintos su šia viena stipriausių interjero mados tendencijų?

  • Kodėl vertėtų rinktis koralų spalvą namams?

Viena vertus, ši spalva atrodo rami ir atpalaiduojanti, tačiau ji taip pat yra ir gyvybinga, energinga. Šis savitas derinys suteikia spalvai unikalių ir kartu universalių savybių. Dėl to koralų rožinis atspalvis gali būti pritaikytas ir kaip pagrindinė, ir kaip akcentinė interjero detalė.

„Pantone" instituto teigimu, ši spalva buvo pasirinkta tam, kad papildytų kasdienę žmonių aplinką natūralumu. Koralų spalva yra pozityvi, atspindinti tarpusavio ryšį ir vilties jausmą. Dėl to šios spalvos užuolaidos ar roletai plastikiniams langams namuose gali padėti sukurti šiltą ir jaukią atmosferą, kuri kartu neleis atsilikti nuo naujausių interjero madų.

  • Kaip pritaikyti šią spalvą langų uždangoms?

Norint sukurti jaukius namus, lengviausia tą padaryti apdairiai naudojant visas detales - taip pat ir langų uždangas. Langų dekoravimas yra labai svarbus, nes taip galima vizualiai praplėsti erdvę, pripildyti kambarį įvairiomis emocijomis. Tad svarbu suprasti, kad tai nėra tik priemonė, kuri padeda apsisaugoti nuo praeivių žvilgsnių.

Jei norite, kad madingoji spalva puoštų ir Jūsų namus, vertėtų atsižvelgti į tam tikrus derinimo niuansus. Pateikiame kelis patarimus:

  • Paverskite langų uždangą akcentu. Roletai plastikiniams langams, užuolaidos, romanetės ar kitokia langų uždanga gali tapti puikiu kambario akcentu. Tačiau tokiu atveju pasirūpinkite, kad koralų atspalviu džiugintų ir pora kitų detalių - pavyzdžiui, pagalvių užvalkalai ar lovatiesė, kilimas, šviestuvas.
  • Derinkite kitas spalvas. Su koralų ypatingai dera balta, šviesiai pilka, tamsiai mėlyna spalva, balintos kavos, pieninio šokolado, melsvai žalsvi, miško atspalviai. Pritaikius juos sukuriamas savitas, žaismingas, madingąją spalvą išryškinantis derinys. 
  • Išgaukite norimą efektą tekstūra, sodrumu. Jei norite sukurti solidų, rafinuotą įspūdį, rinkitės matinius, tarsi prislopintus atspalvius. Jei trūksta jaukumo, šilumos, rinkitės šiltesnius, sodresnius koralų ar kitų, su ja derančių spalvų atspalvius. Jei norisi daugiau ramybės, rinkitės švelnius, šviesius, vos pastebimus atspalvius.

Tiek roletai plastikiniams langams, tiek užuolaidos, širmos ar kitokios langų uždangos - puiki priemonė madingajai spalvos tendencijai pritaikyti. Tereikia prieš dekoravimą apgalvoti, kokį efektą kambaryje norite sukurti ir stengtis jį kryptingai įgyvendinti. Jei nesate tikri dėl pasirinkimo, visuomet galite pasitarti su mūsų konsultantais ar tiesiog iškviesti meistrą į namus - jis padės apsispręsti tiek dėl tinkamiausių atspalvių, tiek dėl uždangos tipo ir matmenų. Pritaikykite žaviąją spalvą drąsiai: namai kaipmat nušvis jaukumu ir savitumu, kuriuo, kaip ir didesniu komfortu, teikiamu langų uždangos, galėsite mėgautis ilgus metus.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.