Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Pasitikime vasarą su nauja medinių žaliuzių kolekcija!

 
Artėjančios vasaros orai atneša mums gaivią naujieną! Naujausia pastelinė medinių žaliuzių kolekcija džiugina savo švelniais tonais, natūralumu bei kokybe! Tikime, kad šios kerinčios spalvos nudžiugins svajojančius papuošti savo langus fantastiškomis medinėmis žaliuzėmis. Greywood kolekcijoje kiekviena medžio juosta žavi savo subtiliomis atspalvių užuominomis:
 
Dramblio kaulas - tai klasikinė prabangos spalva, primenanti įkaitusį paplūdimio smėlį. Šviesus ir lengvas atspalvis puikiai dera prie įvairių interjero dekoro stilių.
 
Pilkas žvirgždas - alsuoja modernumu ir puikiai atitinka dabartines urbanistiško interjero mados tendencijas. Šios spalvos žaliuzės yra lengvai derinamos, įneša į interjerą lengvumo ir stilingumo pojūtį.
 
Kakava - rausvo ir violetinio atspalvių užuominomis pritraukia žvilgsnį ir ramina. Švelnus atspalvis primena rytinį rūką rožių sode. Tobulas pasirinkimas romantiškam interjerui.
 
Pilkšvai mėtinė spalva - suteiks langams gaivos ir tarsi nukels į pastelinį pasakų mišką. Neutrali, tačiau išsiskirianti savo organiškumu bei natūralumu.
 
Techninė informacija:
  • 50mm pločio;
  • 4 naujos spalvos;
  • Kokybiška ir lengva mediena - magnolijų šeimos medis - imperatoriškoji Paulovnija.

Šios keturios spalvos papildys "Domus Lumina" medinių žaliuzių kolekciją pagyvindamos ir dar labiau praplėsdamos Jūsų pasirinkimą. Mūsų kokybiškos ir praktiškos medinės žaliuzės yra lengvumo ir tvirtumo junginys, pasižymintis faktūriniu raštu ir skoninga apdaila. Tikro medžio žaliuzės suteiks natūralumo bei skoningo stiliaus pojūtį kiekvienam langui.

Naujosios kolekcijos ieškokite DOMUS LUMINA salonuose ar išsikvietę konsultantą į namus 8 800 00009.