Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Pasitikime vasarą su naujomis kolekcijomis ir vėsiomis spalvomis!

 
Kai vasara sužydi visomis savo spalvomis, nejučia norisi įsilieti į gamtos natūralumą, o karštį malšinti vėsiomis spalvomis.

Ruošdamiesi ilgai lauktam vasaros sezonui, pristatome naujausius asortimento papildymus: naująją plisuotų žaliuzių kolekciją FRESH LINE ir medines žaliuzes FROSTED PURE.

Naujoji plisuotų žaliuzių FRESH LINE kolekcija iš kitų išsiskiria ne tik 13 pastelinių, natūralių spalvų, bet ir puikia kaina. Naujieji plisuoti audiniai, pasižymintys švelniu šviesos filtravimu, tvirta faktūra - puikiai derės bet kokiame interjere ne tik šalia švelnių, klasikinių tonų, bet ir greta ryškių interjero akcentų. FRESH LINE kolekcija skirta tiems, kas ieško universalumo bei puikaus kainos ir kokybės santykio.

Papildėme ir solidžiąją 50 mm horizontalių medinių žaliuzių paletę - naujosios 4 spalvos FROSTED PURE žavi savo matiniu paviršiumi, ramiomis klasikinėmis spalvomis, kokybiškai paruošta mediena yra maloni liesti. Kaip ir kitas medines žaliuzes, FROSTED PURE paprasta prižiūrėti ir valyti, tad ilgai džiaugsitės puikia investicija į namų jaukumą bei komfortą.

DOMUS LUMINA siūlomas asortimentas auga kartu su klientų ratu! Mes džiaugiamės, kad šiandien galime patenkinti kiekvieną Jūsų norą ir Jūsų langus paversti ypatingai stilingais.