Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Pasižvalgykime, kaip atrodys madingi namai 2019-taisiais

2019-ieji jau visai ne už kalnų, todėl kviečiame savo mylimus klientus peržvelgti ateinančių metų interjero tendencijas, kurios aktualios tiek renkantis baldus, tiek ir langų uždengimus.

2019-taisiais karaliaus vintažinis interjero stilius

Pirmiausia vertėtų apžvelgti interjero stilių kaitą ir populiarumą. Juk norint namuose montuoti roletus, kabinti užuolaidas ar kitus langų uždengimus - dažnai verta atsižvelgti į įvairius, nuo vyraujančio interjero stiliaus priklausančius kriterijus. Pasak dizainerių 2019-aisiais minimalistinių interjerų tendenciją, kuri gyvavo ilgą laiką po truputį pakeis vintažinis dekoro stilius, kuris įneš į Jūsų aplinką daugiau spalvų, jaukumo, šilumos, charakterio. Šio stiliaus interjere puikiai tiks „Domus Lumina" originalieji ir draugiški aplinkai foto roletai, gražuolės užuolaidos ar kiti mūsų tekstilės gaminiai - dekoratyvinės pagalvėlės, lovatiesės, kurie lengvai įsilies į aplinką ir derės prie kitų dekoro elementų.

Skandinaviškame stiliuje dominuos šiltesni atspalviai

Populiarumo viršūnėse išliks skandinaviškas stilius, kuriame vyrauja platesnė spalvinė paletė nei minimalistiniame interjere. Tačiau ir šiame stiliuje laukia pokyčiai. Ilgą laiką dominavusią baltą spalvą pakeis šiltesni atspalviai - gelsva, kakavinė spalvos. Taip pat jam būdingi ornamentai. Roletai šiam stiliui pridės papildomo žavesio ir funkcionalumo. Visgi, kaip teigia skandinavai, svarbiausia, kad namuose būtų miela ir jauku.

Sodrios, ryškios ir brangakmenių spalvos suteiks prabangos jausmą

Žvelgiant į 2019 metų tendencijas matomos kelios lyderiaujančios paletės - šviesius, pastelinius atspalvius pakeis sodrios, ryškios ir brangakmenių spalvos. Brangakmenių spalvų paletė ypač tinkama kuriant prabangų interjerą, jos atrodo solidžiai ir išskirtinai - tam puikiai tiks šios spalvos užuolaidos ar romanetės.

2018/2019 metų rudens - žiemos populiariausios spalvos ir atspalviai pagal Pantone

Tuo tarpu pasaulio spalvų autoritetu laikomo Pantone instituto 2018/2019 metų rudens - žiemos spalvų paletėje dominuoja šios spalvos: vyno raudonumo Red Pear, Nebulas Blue - primenanti saulėlydį, mąstančią, žydrą akį mėlyna, tobulo šaltojo sezono mėlio Saragasso Sea, su auksiniais lapais besivaržanti Russet Orange oranžinė bei dizainerių pamėgta Martini Olive. Nereiktų pamiršti ir klasikinės juodos, prislopintos tofu baltos bei itin šviesios pilkos ar Ceilono Yellow - skani ir aštri geltona spalva primena egzotišką prisilietimą.

Kokybiški „Domus Lumina" audiniai, puikiai perteikia minėtų spalvų vertę ir papuoš bet kokio stiliaus namus. Svarbiausia nepamirškite, kad norint namuose išlaikyti stiliaus ir funkcionalumo harmoniją, renkantis langų uždengimus vertėtų atsižvelgti į mūsų ekspertų patarimus. Tegul langų uždangos būna ne tik funkcinė, bet ir namus puošianti detalė. Ir nors neretai sakoma, kad roletai, užuolaidos ar žaliuzės neturi laiko ribų ir jų nereikia atnaujinti kiekvieną sezoną, tačiau tiems, kurie šiuo metu svarsto apie naujus langų uždengimus ar nori pakeisti senus madingesniais - šie patarimai turėtų lengviau priimti sprendimą!