Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Patirkite šviesos ir gamtos ar geometrinių figūrų ir spalvų žaismą audiniuose!

Su trenksmu pristatome Jums šios vasaros sensaciją - naująją roletų kolekciją „The Fabric Box" ! Originalumas, nematyti raštai ir spalvos, funkcionalumas - tai, kas apibūdina šios kolekcijos audinius. „The Fabric Box" kolekcijoje atsispindintys harmoningi tonai, eklektiškos spalvų paletės, išskirtinis dizainas ir unikalios tekstūros sukuria tobulą pusiausvyrą. Tokių audinių roletai gali papuošti tiek buto, tiek individualaus namo, tiek kitos paskirties interjerą.

Išskirtinai didelis audinių pasirinkimas

Naująją audinių kolekciją sudaro virš 400 audinių ir virš 150 išskirtinių atspalvių: neutralūs, tamsūs ir dramatiški tonai susilieja trijose išskirtinėse kolekcijose, sukurdami nepaprastus derinius:

  • „Spash" ir „Bella" kolekcijas sudaro 60 veidrodinį efektą formuojančių skirtingų spalvų. Šie audiniai pasižymi ypatinga tekstūrų gausa ir prabanga;
  • „Vitra" asortimentas papildytas dar 30 papildomų tonų: švelnaus blizgesio pagrindas dera su ryškių spalvų palete, suteikiančia erdvei daugiau šviesos.

Kolekcijose susiliejantys atspalviai sukuria tobulą klasikinio ir šiuolaikiško stiliaus harmoniją.

Dizaino subtilybės - originaliam interjerui

Lengvi augalų raštai ir intriguojančios detalės įamžina nesenstantį subtilumą, o simetriškos detalės, juostelės ir metaliniai elementai atspindi miesto modernumą. „The Fabric Box" kolekcija pasižymi unikaliu dizainu ir išskirtiniais spalvų deriniais, įkvėptais gamtos didybės. Būtent dėl to naujieji jūsų roletai gali tapti nepakeičiamu namų erdvės akcentu.

Jei norite sukurti egzotišką interjerą, tokių audinių langų uždangos priemonės - kaip tik jums. Naujoje kolekcijoje naudojamos tropikus primenančios detalės, tokios kaip palmių lapai ir žiedai. Priklausomai nuo efekto, kurį norite išgauti, galite rinktis tiek švelnesnius, natūralesnius spalvų tonus, tiek ryškias, dėmesį prikaustančias spalvas.

„The Fabric Box" audiniai, skirti roletams, yra vienas iš geriausių pasirinkimų ir vertinantiems modernias, funkcionalias interjero detales. Išskirtinis dizainas užtikrina gerą apsaugą nuo saulės spindulių ir aplinkinių žvilgsnių, o metaliniai elementai dar labiau paryškina audinių blizgesį.

Tekstūrų gausa: subtilumas ir prabanga

Kaip jau buvo minėta anksčiau, naujosios kolekcijos audiniai pasižymi ypatingai turtingomis tekstūromis. Jais puošti roletai ar kitos langų uždangos - tinkamos priemonės prabangiam interjerui sukurti. Subtilus dizainas, delikatūs siūlai, šilką primenančios metalo detalės ir toniniai audiniai sukuria pribloškiančią audinių tekstūrą. Visą jų paletę galite apžiūrėti jau dabar audinių galerijoje.

Lengva priežiūra: ten, kur susitinka stilius ir funkcionalumas

Naujieji „The Fabric Box" audiniai, be to, kad yra itin stilingi ir funkcionalūs, pasižymi ir lengva priežiūra. Dėl išskirtinių savybių juos galima naudoti ir tokiose erdvėse kaip virtuvė ar vonios kambarys, o jų valymui pakanka įprastinių priemonių. „Easicare" kolekcija atitinka visus modernių namų standartus.

Jei planuojate įsigyti naujas langų uždangos priemones, roletai su „The Fabric Box" kolekcijos audiniais - tai, ką tikrai verta apsvarstyti. Būkite pirmieji, kurie išbandys šias išskirtinio dizaino priemones ir įsirenkite kerinčio grožio namus! priedai.

  Parsisiųsti The Fabric Box katalogą

  Parsisiųsti The Fabric Box bukletą

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui