Roletai be gręžimo

Roletai be gręžimo – jokių varžtų, jokių laikiklių, jokių montavimo rūpesčių!

Atraskite dar patogesnį ir paprastesnį būdą atnaujinti savo namus  – pristatome naujieną! Roletai be gręžimo montuojami nišose neinvaziniu būdu – be montavimo įrankių. Sukurti lengvai ir greitai džiaugtis komfortiška šviesa ar privatumu tada, kai montavimas ant sienos, lubų ar lango rėmo yra neįmanomas ar nepageidaujamas. Šie langų uždengimai gali būti montuojami tik nišose, tarp sienos plokštumų, tad jų tvirtinimui montavimo ar gręžimo įrankiai nereikalingi.

Roletai be gręžimo (angl. k. No screw ar No drill) – tai itin lengvai montuojama ir paprasta sistema, kurios įrengimui nereikės jokių įrankių. Žemiau pateikiame kelis privalumus, kodėl roletai montuojami be gręžimo yra verti dėmesio:

  1. Itin paprastas montavimas. Nereikia gręžti ar naudoti specialių įrankių montavimui. Naujieji roletai be gręžimo yra paruošti montavimui vos tik juos išpakavus. Pridėjus roletą reikiamoje nišos vietoje tiesiog pasukamas įveržimo sraigtas ir gaminys tvirtai įsiremia tarp plokštumų. Valdymo mechanizmas ir kitame gaminio gale esantis įveržimo sraigtas turi apsauginius guminius apskritimus tam, kad nepažeistų sienos ir užtikrintų tvirtą sukibimą su sienos paviršiumi.
  2. Nepalieka tvirtinimo ženklų. Montuojant roletus be gręžimo išvengiama galimų sienos, lubų, ar lango rėmo pažeidimų, plytelių skilimo ar kitų panašių trūkumų. Toks pasirinkimas puikiai tinka nuomojamoms patalpoms, kuriose reikia užtikrinti nepakitusią patalpos būklę, tačiau norima sukurti daugiau privatumo ar reguliuoti šviesos patekimą.
  3. Saugumas. Montuoti langų uždengimus be gręžimo yra saugu, kadangi nenaudojami gręžimo įrankiai, o pats montavimas greitas ir paprastas, todėl tai padaryti galima ir be didelių įgūdžių.
  4. Itin didelis pasirikimas. Mūsų gaminiai pasižymi moderniu ir stilingu dizainu, kuris papildys bet kokį interjerą. Rinkitės iš daugiau nei 400 audinių ir spalvų – tikrai rasite tinkantį pagal savo skonį ir poreikius.
  5. Saulės apsauga ir privatumo užtikrinimas. Svarbiausia, kad roletai be gręžimo atlieka mums įprastas langų uždengimų funkcijas – suteikia efektyvią saulės apsaugą ir užtikrina privatumą, nereikalaujant sudėtingų montavimo įgūdžių ar brangių apsauginių priemonių.
  6. Gaminami pagal individualius matmenis. Roletai be gręžimo, kaip ir kiti Domus Lumina langų uždengimai, yra pritaikomi būtent Jūsų langams. Iškvieskite konsultantą nemokamam matavimui ir mėgaukitės tobulai jūsų langams tinkančiais langų uždengimais.

Jeigu svarstote apie roletus montuojamus be gręžimo – susisiekite su mumis ir mes patarsime, kokius geriausia išsirinkti, kad šie kurtų jaukius namus vos kelių tvirtinimo judesių pagalba ir džiugintų ne vienerius metus.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.