Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Skaidri ritininė pertvara - apsaugokite savo darbuotojus nuo COVID 19 bei kitų virusų!

Brangūs Klientai, reaguodami į Lietuvoje besitęsiančią ekstremalią situaciją, pristatome super naujieną - skaidrią ritininę pertvarą, kuri padės apsisaugoti nuo COVID 19 bei kitų virusų!

Skaidri ritininė pertvara (arba skaidrus apsauginis „roletas") - tai lengvos konstrukcijos permatoma pertvara, kurią, esant poreikiui, galima pakelti ir nuleisti darbo vietoje, kai reikia bendrauti su klientais. Tai maža investicija, kuri apsaugos darbuotojus nuo čiaudinčių, kosėjančkų klientų keliamos rizikos bei padės stabdyti viruso plitimą. Be to, šios pertvaros užtikrins ir klientų saugumą, kels pasitikėjimą jūsų įmone, kadangi laikysitės visų rekomenduojamų priemonių žmonių saugumui užtikrinti.

Šios ritininės pertvaros tinka parduotuvėms, bankams, vaistinėms bei kitoms darbo vietoms, kur kasdien bendraujama su atvykstančiais klientais. Ši ritininė pertvara, veikiant „roletų" principu, yra montuojama prie lubų arba sienų, ir nuo jų nusileidžia iki darbastalio, taip sudarydama permatomą barjerą, kuris apsaugo, tačiau visai netrukdo bendrauti su klientais.

Papildoma opcija - šalutiniai troseliai, kad pertvara liktų tiksliai savo vietoje, ir išliktų standi.

Kai būtina išlaikyti atstumą - ši pertvara suteikia saugią galimybę tiek klientams, tiek darbuotojams būti užtikrintiems savo saugumu.

Kiti skaidrios ritininės pertvaros privalumai:

  • LENGVA VALYTI - pertvara pagaminta iš skaidraus plastiko, kurį paprasta valyti ir dezinfekuoti - pertvara valoma švelniu muilo ir vandens mišiniu. Tačiau būtina pilnai išdžiovinti prieš susukant roletą.
  • LENGVA SUMONTUOTI - nesudėtingas ir greitas montavimas - reikės tik kelių varžtų ir įrankio juos įsukti. Neužtruksite nė 10 minučių!
  • Valdymas - grandinėle.
  • Gaminame pagal Jūsų išmatavimus - maksimaliam saugumui, gaminame pagal individualius išmatavimus. Susisiekite su verslo vystymo vadybininku, ir gaukite tikslią informaciją bei sąmatą.
  • LENGVA NAUDOTI - apsauginis roletas naudojamas kaip paprastas roletas - pertvara lengvai susukama, o kad ją nuleidus, liktų standi, naudojamas apatinis profilis, įtempiantis pertvarą.
  • Didžiausias šios sistemos privalumas - skirtingai, nei stacionarios pertvaros, šis apsauginis roletas gali būti naudojamas tik esant reikalui, o kai poreikio nėra, tiesiog būti laikomas diskretiškai ir nepastebimai.
 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui