Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Susitikime parodoje Heimtextil 2020!

Naujuosius metus sutinkame kupini idėjų, didelių ambicijų ir kviečiame Jus kartu pasisemti įkvėpimo iš tekstilės industrijos profesionalų! Jau sausio pirmomis dienomis skubėsime į vieną laukiamiausių metų įvykių - didžiausią tarptautinę namų tekstilės parodą Heimtextil, vyksiančią Frankfurte, Vokietijoje. Juk kokybė ir išskirtinumas - tai mūsų pagarbos Jums, mieli klientai, išraiška. Todėl DOMUS LUMINA nenustoja augti, įkvėpimo ir žinių mūsų komanda semiasi sekdami naujausias pasaulines langų uždengimų tendencijas ir tuo pačiu dalinasi savo ilgamete patirtimi įkvėpdami kitus.

Heimtextil paroda - vieta, kurioje produkcijos kokybei yra keliami ypatingi reikalavimai, todėl kiekvienas randa sprendimą savo būstui, darbo aplinkai ar tiesiog pasisemia idėjų. Parodos metu DOMUS LUMINA pristatys visus savo asortimente turimus produktus vienoje vietoje ir supažindins su 2020 metų langų uždengimo tendencijomis. Itin patrauklios idėjos Jūsų langams, prabangiausios mūsų produkcijos linijos, naujausios roletinių audinių, plisuotų žaliuzių audinių, užuolaidų audinių, medinių žaliuzių kolekcijos, madingiausi printų motyvai, maksimalų komfortą suteikianti automatika langų uždengimuose, ekstravagancija - tai tik dalis, ką mes Jums pademonstruosime.

DOMUS LUMINA stendo numeris 8.0 G45. Mūsų komanda mielai lauks Jūsų!

Plačiau apie Heimtextil 2020 parodą galite pasiskaityti čia.