TIMBERLUX medinės žaliuzės – sukurkite savitą šilumos ir gelmės pojūtį

TIMBERLUX tikro medžio grožis yra subtilus, dvelkiantis prabanga ir kiekvienoms medinėms žaliuzėms suteiks individualumo bei išskirtinio stiliaus.

Pristatome 3 naujas kolekcijas: ABACHI (Kietojo šarvamedžio), BASSWOOD (Amerikinės liepos) ir BAMBOO (Bambuko). Sukurkite savitą šilumos ir gelmės pojūtį derindami natūralias spalvas, medžio rievių raštus ir faktūras, rinktines įmantraus audimo juostas ir išskirtinius akcentus, kurie leidžia atskleisti asmeninį stilių interjere.


Suteikite patalpoms šilumos ir savitumo su ABACHI kolekcija. Kietasis šarvamedis iš Vakarų Afrikos atogrąžų miškų sužavės švelnia faktūra nusėtomis juostomis ir lengvai pasiduodančiomis derinimui spalvomis.

Kietasis šarvamedis yra lengvas ir ilgaamžis, o kolekcijoje esantys 5 švelnūs tonai leis sukurti laikui nepavaldų estetišką interjerą.


BASSWOOD kolekcijos medis – Amerikinė liepa, užtikrina tiesiog nepriekaištingą žaliuzių išvaizdą.

Kolekciją sudaro 9 vienspalvės, natūraliai lygios juostos ir 4 juostos išraižytos medžio raštais. Atspalviai kinta nuo ryškiai balto ir kreminio iki modernesnio pilko ar sodraus juodo.

Ši kolekcija leis kurti tiek drąsius, tiek labiau klasikinio stiliaus langų uždengimų sprendimus.


Gaivos ir natūralumo jausmą kuriančios BAMBOO juostelės leis papuošti namus kartu derinant kitus langų uždengimus ar interjero detales. Dėl itin estetiško vaizdo tokios medinės žaliuzės gali tapti ir nepriklausomu interjero akcentu.

Ši naujosios kolekcijos dalis ne tik alsuoja egzotika, bet ir yra ekologiškai tvari. Mediena naudojama šioms juostoms yra gaminama iš bambuko, kuris pilnai atauga per penkis metus! Bambuko rinkimo metu, šaknis yra paliekama žemėje nepažeista, taip yra sudaroma galimybe medžiui pilnai ataugti iš naujo.


 

Visa TIMBERLUX paletės mediena yra gaunama iš patikrintų ir tvariai tvarkomų miškų, kurie yra griežtai prižiūrimi ir saugomi ateinančioms kartoms.

TIMBERLUX kolekcijos medinės žaliuzės leis sukurti išsvajotą langų uždengimą:

  • Pasirinksite iš 50 ar 25 mm pločio medžio juostelių;
  • Atrasite plačią juostelinių kopėtėlių kolekciją, kuri leis paįvairinti jūsų pasirinkimą;
  • Pasirinkus automatinį valdymo būdą galėsite mėgautis komfortu ir patogiu šviesos srauto valdymu.

Atraskite atnaujintą spalvyną ir išskirtinius akcentus jūsų naujoms žaliuzėms, apsilankykite mūsų salonuose, kur galėsite paliesti ir išsirinkti savo mėgstamiausią spalvą, arba išsikvieskite DOMUS LUMINA konsultantą į namus jau dabar!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.