Tobulėjame Jūsų labui!

„Domus Lumina" didžiuojasi ilgamete „Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos" naryste. Šiandien džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų komandos atstovas Anton Kalev išlaikė „Nacionalinės pasyvaus namo vystytojų asociacijos" organizuojamą „Statybų infrastruktūros ir paslaugų" atestaciją, todėl nuo šiol galime vadintis ir sertifikuotais pasyvaus namo vystytojais!
 
Šis pasiekimas, kaip ir gausybė kitų įvertinimų, turi didelę reikšmę mūsų veiklos augimui, todėl galime didžiuotis, kad savo gaminamais langų uždengimais ir teikiamomis paslaugomis oficialiai prisidedame prie pasyvaus namo vystymo.
 
Pažadame ir toliau domėtis inovacijomis, dalyvauti panašaus pobūdžio projektuose bei aktyviai tobulinti žinias tam, kad galėtume pasiūlyti profesionaliausias konsultacijas ir aukščiausios kokybės gaminius Jūsų langams!
 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.