Užuolaidos – visuose Domus Lumina salonuose

Nuo šiol visuose „Domus Lumina“ salonuose karaliauja naujos užuolaidų audinių kolekcijos! Čia rasite ypač platų asortimentą dieninių, tarpinių ir naktinių užuolaidų audinių, tinkančių klasikiniam, moderniam, skandinaviško ar Provanso stiliaus interjerui. Sunku išsirinkti? Jums pageidaujant, dizainerė su audinių pavyzdžiais atvyks į namus, patars ir padės pasirinkti tokias užuolaidas, kurios Jūsų namams suteiks tokius jaukumo, stiliaus ar prabangos akcentus, kokių pageidaujate. Mūsų siuvimo meistrės, turinčios didžiulę patirtį, ypatingą dėmesį skiria siuvinių kokybei ir apdailai.

„Domus Lumina“ nuolat ieško moderniausių sprendimų Jūsų namams. Automatizuoti karnizai su integruotu apšvietimu, lenkti ar Z formos karnizai – visa tai individualiems interjero sprendimams, ir jau seniai nebe prabanga. Naujausia užuolaidų valdymo automatika – beveik negirdima, audinių traukimas itin greitas, tačiau švelniai sustabdomas, taip užtikrinant teisingą ir lengvą audinių klosčių sugulimą.

Kurkite ypatingą savo namų stilių ir jaukumą! Dabar galite greitai atsinaujinti ir pasipuošti savo namus. Turime Jums ypatingą pasiūlymą: užsisakykite užuolaidas iš mūsų specialaus audinių katalogo, ir mes pasiūsime užuolaidas vos per 3 darbo dienas! Pristatome į bet kurį Lietuvos kampelį.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.