Vertikalios žaliuzės

Yra sakoma, kad nauja – tai pamiršta sena. Pastaruoju metu tarsi feniksas į langų uždengimų rinką grįžta vertikaliosios žaliuzės – iš kitų langų uždengimų jos išsiskiria savo funkcionalumu: techninės charakteristikos leidžia uždengti didelius langus ar vitrinas. Bene didžiausias vertikaliųjų žaliuzių privalumas – galima reguliuoti šviesos srautą, patenkantį per langus, keičiant pasukimo kampą pagal saulės poziciją, tačiau pilnai neuždengti lango, taip išlaikant erdvės pojūtį.

Vertikaliosios žaliuzės suteikia elegancijos ir darbo aplinkai, yra itin patogios ir patvarios. Šiomis žaliuzėmis patogu ir paprasta atskirti erdves ar netgi uždengti neestetišką sieną ar patalpų dalį. Džiugina ir lengvas vertikaliųjų žaliuzių valdymas – virvele, lazdele ar automatine pavara. Galite rinktis standartinę ar PRESTIGE sistemą, kurios privalumai – vokiška kokybė, ekstruduotas metalas, itin aukštos kokybės plastikas (itin atsparūs susidėvėjimui ar braižymui). Šie gaminiai tarnaus Jums daugybę metų!

Užsukite į Domus Lumina salonus apžiūrėti net 184 naujų audinių!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.