Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Naujiena! Virš 200 naujų roletų audinių naujajame roletų kataloge!

Mieli klientai, Domus Lumina kviečia susipažinti su šių metų didžiausia naujiena – roletų audinių katalogu, ir paminėti ryškius vasaros prisiminimus naujais langų uždengimais! Dar niekur Lietuvoje nematytos audinių kolekcijos įkvėps Jus papuošti savo langus tikrai išskirtiniais audiniais ir pagyvinti savo namų aplinką sodriomis spalvomis bei nematytomis faktūromis.

Kiekviena audinių kolekcija atvers naujas galimybes suderinti tarpusavyje funkcionalumą, stilių ir norimą šviesos patekimą į patalpas, todėl naujasis katalogas suskirstytas į dvi dalis – vienoje puikuojasi įvairaus šviesos pralaidumo vienspalviai audiniai, kitoje, raštuoti, dieniniai ir naktiniai, stilingi audiniai.

Peržvelkite kaip naujieji audiniai atrodo interjeruose ir pagaukite įkvėpimą naujovėms, komfortui ir stiliui.

 
 

Lauksime jūsų DOMUS LUMINA salonuose visoje Lietuvoje, užsukite ir galėsite pamatyti visus naujus audinius vienoje vietoje!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui