Apsauginės žaliuzės – racionalus pasirinkimas verslui

Išlaikyti ilgai puoselėtą, daug laiko, pastangų ir investicijų pareikalavusį verslą sėkmingu nėra lengva. Tam reikia ne tik drąsos, atkaklumo, bet ir savalaikių, racionalių sprendimų. Tačiau tik saugomas verslas turi potencialo būti pelningu ir tvariu, todėl būtina pasirūpinti tinkama komercinių patalpų apsauga: įrengti signalizacijas, stebėjimo kameras, užtikrinti, kad į jas negalėtų patekti pašaliniai asmenys. Apsauginės žaliuzės  taip pat turėtų būti vienu iš pasirinkimų siekiant apsaugoti turtą. Plačiau apžvelgsime šių patikimų uždangų naudą.

Atlieka įsilaužimo prevenciją

Patyrę vagys yra pakankamai protingi: jeigu jie mato, kad patalpa ir joje esantis turtas yra akylai saugomi, į tokią patalpą prasibrauti jie nerizikuos ir neabejotinai patrauks ieškoti lengvesnio grobio. Visgi, jei tai nesulaikys piktų kėslų turinčių asmenų nuo įsilaužimo, juos galiausiai sustabdys apsaugai skirtos žaliuzės. Jos yra itin tvirtos, labai sunkiai pralaužiamos, o mėginant jas įveikti kils didelis triukšmas, kurio vagys dažniausiai siekia išvengti visomis išgalėmis.

Saugo nuo išorinės žalos

Žmonės nebūtinai turi patekti į patalpos vidų, kad galėtų pridaryti pakankamai nuostolių. Apsauginės žaliuzės efektyviai saugo nuo vandalizmo aktų, kurių auka gali tapti Jūsų verslo patalpos: išdaužytų langų, apgadintų durų ar dalies fasado. Tai sukelia ne tik finansinių nuostolių, bet ir gali pakenkti prekės ženklui, įmonės reputacijai - pasitikėjimas įmone, kuri negali tinkamai pasirūpinti ne tik savo, bet ir klientų turto saugumu tokiais atvejais gali ženkliai sumažėti.

Aplinkos poveikio mažinimas

Gamta kartais gali būti žiauri ir nevaldoma: įvairios stichinės nelaimės, atšiaurios klimato sąlygos gali pakenkti dar labiau nei žmogus. Nuo didžiulio vėjo, krušos ir kitų elementų apsaugoti gali ypatingai tvirtos, nerūdijančios apsauginės žaliuzės. Be to, jos sumažina ir temperatūros patalpoje pokyčius, o tai yra svarbu ten, kur reikia nuolat palaikyti pastovią temperatūrą. Vasarą šios žaliuzės sulaikys karštį, o žiemą - šaltį, todėl turėsite galimybę sumažinti kondicionavimo kaštus.

Efektyvi apsauga nuo ugnies

Net ir ne Jūsų patalpų viduje kilęs gaisras gali sukelti skaudžių padarinių bei pridaryti daug žalos. Šios žaliuzės yra labai naudingos gaisro atveju, nes jos kurį laiką neleidžia į vidų prasiskverbti ugniai ir pavojingiems dūmams. Ypač pravartu jas turėti, jeigu aplink patalpas gausu degių produktų ar medžiagų ar dirbate padidintos liepsnos rizikos zonoje. Apsauginės žaliuzės apsaugos brangų turtą gaisro metu, kol sulauksite ugniagesių pagalbos, ir padės sumažinti potencialius nuostolius.

Nelaimių dažnai pavyksta išvengti tiems, kurie patys nuolat rūpinasi savo saugumu ir gerove. Tai yra aktualu ne tik individualiems asmenims, bet ir verslui. Specialios apsaugai skirtos žaliuzės, kartu su kitomis būtinomis priemonėmis, sumažins įsilaužimo bei vandalizmo aktų tikimybę, padės išvengti didelės žalos stichinių nelaimių ar gaisro metu. Specialios žaliuzės - puikus pasirinkimas tiems, kurie atsakingai vertina savo turto saugumą ir prestižą.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.