Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Didžiausi mitai apie langų uždengimus biuruose

Užuolaidos biurui

Įrenginėjant ar renovuojant biurus dažnai susiduriama su apsvarstymais, kaip tinkamai uždengti langus. Galimybės šiais laikais išties plačios: nuo klasikinių iki originalaus dizaino priemonių. Nepaisant to, vis dar vyrauja keistų mitų, kurie daugeliu atvejų būna susiję su užuolaidomis. Dėl šios priežasties ribojamas tokių gaminių pasirinkimas. Taigi, galbūt atėjo metas paneigti nepagrįstus mitus?


1. Užuolaidų priežiūra biure - sudėtinga

Užuolaidos - vienas iš pagrindinių interjero akcentų. Jos pasižymi elegantiška išvaizda ir padeda sukurti prabangią aplinką. Nemaža dalis žmonių vengia biure naudoti tokius langų uždengimus, nes mano, kad jų priežiūra bus itin sudėtinga. Tačiau tai toli gražu nėra tiesa.

Priešingai nei namuose, kur dažniausiai neišvengiama iš virtuvės sklindančių garų, sunkiai matomų riebalų lašelių, taip pat - augintinių plaukų ir kitų nešvarumų, darbo aplinkoje jų kur kas mažiau. Pagrindinė problema šiuo atveju - besikaupiančios dulkės, kurias paprasta nuvalyti sausa šluoste arba šluotele. Reikalui esant užuolaidas galima išskalbti automatiniu būdu. Didelis komercinėms ir biuro patalpoms skirtų audinių privalumas tas, kad jie itin greitai džiūva.


2. Biure nesaugu naudoti tokias priemones

Neretai manoma, kad užuolaidos - nesaugus pasirinkimas biure. Tačiau tai tik dar vienas mitas. Atsižvelgiant į tai, kad tokioje darbo aplinkoje galima rasti pakankamai daug elektronikos prietaisų, kurie didina gaisro tikimybę, asortimente gausu ugniai atsparių audinių. Jie itin tvirti ir ilgaamžiai, todėl puošia interjerą ne vienerius metus. Plati spalvų paletė leidžia išsirinkti labiau tinkantį variantą.


3. Automatizuotas valdymas - pinigų švaistymas

Kitas vyraujantis mitas yra susijęs su langų uždengimų valdymu. Technologijų pažanga padeda sukurti itin patogius, automatinius mechanizmus. Naudojantis jais, reguliuoti užuolaidas ar kitas priemones tampa kur kas paprasčiau. Tai ypač aktualu biuruose su dideliais langais, nes rankiniu būdu užtraukti ir atitraukti sunkų audinį gali būti išties nelengva. Tačiau kai kurie mano, kad automatiniu būdų valdomos užuolaidos, roletai ar žaliuzės yra tik pinigų švaistymas. Visgi, privalumai kalba patys už save - tai bene efektyviausias pasirinkimas norintiems uždengti biuro langus.


4. Automatinis mechanizmas - pernelyg sudėtingas

Nors šiais laikais vis daugiau žmonių išbando išmanius įrenginius, netrūksta ir tų, kuriems jie atrodo pernelyg sudėtingi. Tai - ir automatiniu būdu valdomi langų uždengimai. Tačiau tiesa ta, kad juos perprasti labai paprasta. Nuotolinis pultelis leidžia patogiai reguliuoti roletus, žaliuzes, užuolaidas ar kitas priemones. Be to, jas galite susieti ir su išmaniąja valdymo sistema - užprogramavus, langų uždengimai keičia savo padėtį priklausomai nuo paros laiko.

Užuolaidos - ne tik stilingas, bet ir praktiškas pasirinkimas biure. „Domus Lumina" siūlo platų ne tik šių, bet ir kitų gaminių asortimentą, kurį sudaro tiek roletai, tiek žaliuzės, tiek vis daugiau populiarumo sulaukiančios širmos. Tegul nepagrįsti mitai neužkerta kelio mėgautis komfortiškesne darbo aplinka.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui