Ekologijos gerbėjų lange - gamtos atspindys!

 
Šiandien žodis „ekologija" turi žymiai platesnę reikšmę nei anksčiau. Atsakingo vartojimo, žaliavų perdirbimo ir natūralių gamybinių medžiagų naudojimas kasdienybėje dabar yra labai aktualūs. Ne išimtis yra ir sveikesnių, ekologiškų namų kūrimas, iš gamtos atėjusių medžiagų integracija į interjerą. Jeigu ieškote langų uždengimų, kurie bent iš dalies pateisintų ekologijos principus - „Domus Lumina" Jums paruošė keletą patarimų.

Medinės žaliuzės - niekada nesenstanti klasika

Medinių žaliuzių  populiarumas šiandien itin išaugo. Ne paslaptis, kad prie to ženkliai prisidėjo ir didesnės spalvų gamos atsiradimas, kuris leido jas integruoti į skandinaviško, minimalistinio dizaino namus. Kokie šių žaliuzių privalumai?

  • Natūrali gamybinė medžiaga, ant kurios mažiau kaupiasi dulkės, todėl namų aplinkoje oras išlieka švaresnis;
  • Lengva priežiūra, užtenka nuvalyti vandeniu sudrėkinta šluostele;
  • Medinės horizontalios žaliuzės pasižymi izoliacinėmis savybėmis. Jos sulaiko šilumą šaltuoju metų laiku ir neleidžia patekti karščiui į vidų, kai už lango spigina saulė;
  • Ilgaamžiškumas - mediena tarnauja ne vienus metus, o teisingai prižiūrint uždangas jomis galima džiaugtis net keletą dešimtmečių.

Dizaino spaustuvės foto roletai

„Domus Lumina"  Dizaino spaustuvėje gaminami foto roletai  perteikia atsakingo vartojimo principus. Ilgaamžis, reprezentacinę išvaizdą turintis uždengimas tarsi pats savaime pateisina ekologijos principus. Maža to, nepriklausomai, kokio tipo audinį pasirinksite (standartinį, „Screen ", kuris laikomas vienu ekologiškiausių roletų audinių rinkoje ar „Black Out"), kiekvienas jų yra sertifikuoti ECOLOGO ir GREENGUARD ženklais. Tai reiškia, kad audiniai yra nekenksmingi aplinkai, juos galima naudoti padidėjusio jautrumo patalpose tokiose, kaip darželiai, mokyklos, ligoninės ar odontologijos kabinetai. Taip pat pasirinktinai nuo laminuotos ar ne laminuotos spaudos audinio, jam suteikiama 3 ar 5 metų garantija.

Simbolinis ekologijos perteikimas

Kai vieni ieško sprendimų visiškai pabrėžiančių ekologiją, kiti šią idėją palaiko tik simboliškai: puošdami namus gėlių motyvais, interjerą dekoruodami žemės atspalvių baldais ar langų uždangomis. Jeigu manote, kad medinės žaliuzės netiks prie jūsų namų interjero, tada siūlome rinktis žalių tonų naktines užuolaidas. Beje, žalia šiais metais yra Pantone paskelbta, kaip metų spalva, todėl ne tik interjerui suteiksite gyvumo, charizmos, bet ir puikiai pateisinsite naujausias tendencijas. Grįžtant prie natūralumo interjere, siūlome nepamiršti ir kitų žemės spalvų - rudos, pilkos, švelniai gelsvos ar melsvos. Tokių spalvų paletė yra amžinos klasikos šalininkė, todėl pasirinkus jas namai bus nepažeidžiami laiko ar greitai kintančių tendencijų. Tokiu būdu nesinorės keisti langų uždangų: ar tai būtų roletai, ar žaliuzės ar užuolaidos - žemės tonų medžiagos bus ilgaamžiai jūsų namų interjero palydovai.

Kita alternatyva - audiniai su lapų ar gėlių motyvais. Jie yra šio sezono "must have", kalbant tiek apie baldų gobeleną, tiek apie drabužius, tiek ir apie langų uždengimus. Masyvūs žalių lapų raštai labai pagyvina interjerą, sukuria teigiamą energiją erdvėje. Lengviausia tai perteikti ant tankaus audinio užuolaidų (labiau taikytina naktinėms užuolaidoms), širmų, ar roletų. Paprasčiausia atrasti norimą variantą ir jį pritaikyti savo būste yra foto roletai. Kadangi juos galima susikurti patiems, padaryti interjerą autentišku tampa labai paprasta, o unikalumas ir originalumas yra kiti du žodžiai, einantys po „ekologijos". Žinoma, ryškios interjero detalės turi būti lyg akcentai, todėl, jei kambaryje jau yra dėmesio traukos taškų, tada privatumo sukūrimui ir šviesos suvaldymui rinkitės ramių tonų, paprastesnes langų uždangas.

Išmintinga mada - taip galima apibūdinti ekologijos svarbą šiandieniniame kontekste. Grįžimas prie natūralumo dar niekada nebuvo toks aktualus - papildykite savo namus mūsų įmonės „Domus Lumina" langų uždangomis ir gyvenkite sveikesnėje aplinkoje, arba suteikite aplinkai norimo natūralumo! 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.