Maksimalizmas namuose: kaip dekoruoti langus?

foto roletai

Ko gero, ne veltui sakoma, kad viskas sukasi ratu ir galiausiai sugrįžta. Pamenate, kai Vakarų pasaulis kolektyviai kraustėsi iš proto dėl skandinaviškojo minimalizmo, jo ir japonų „Wabi-Sabi" junginio, įtaigiai pavadinto „Japandi"? Panašu, kad šiemet svarstyklių lėkštes į savo pusę persvers šių interjero stilių priešingybė - maksimalizmas. Tai yra bene paprasčiausias šio stiliaus apibūdinimas ir jame daugiausiai akcentuojama būtent tai, ko kai kurie pasigedo minimalizme.

Apie maksimalizmą - plačiau

Foto roletai, dengiantys langus, gausybė spalvų, tekstūrų ir dekoro elementų - visa tai būdinga maksimalistiniam interjerui. Šio stiliaus šalininkai teigia, kad vienintelė riba yra mūsų pačių vaizduotė. Ir su tuo tikrai galima sutikti: čia įmanoma maišyti skirtingas medžiagas, spalvas, formas ir kurti kiek įmanoma žaismingesnį, individualumu išsiskiriantį interjerą, kuriame kiekvienas dekoro elementas turi savo reikšmę. Maksimalizme sau vietą atranda skirtingų stilių detalės, kurios, tinkamai parinktos, ne tik nesukuria chaoso, bet ir sugeba išlaikyti jaukumą bei komfortą.

Kai daugiau yra per mažai

Išsirinkti tik tai, ko reikia, nėra visuomet lengva. Tą patį galima pasakyti ir tuo atveju, kai norima į interjerą sudėti viską, ko geidžia širdis. Renkantis langų uždangas gali kilti keblumų: įprasti ar foto roletai, prašmatnios užuolaidos, vertikalios žaliuzės, o gal širmos? Viskas priklauso nuo to, kokia estetika jau vyrauja interjere. Norint puošnumo, prabangos ar neįprastų raštų, populiariausiu pasirinkimu iki šiol būdavo užuolaidos. Visgi šiandien puikų efektą galima pasiekti ir naudojant roletus. Šių langų uždangų pasirinkimas yra labai platus: skiriasi medžiagos, spalvos ir audinio tekstūra, todėl pritaikyti juos galima tiek paprastame, tiek ir ekstravagantiškame interjere.

Roletai - puikus būdas išlaikyti originalumą

Jeigu manėte, kad roletai gali būti kiek nuobodoki ar per mažai įstabūs, šią nuomonę kardinaliai pakeis įdomi naujovė - roletai, ant kurių galima atspausti norimą atvaizdą. Išsirinkite norimą langų uždangos medžiagą, spalvą ir tekstūrą, pateikite norimą ornamentą ar nuotrauką ir Jūsų langus papuoš išskirtiniai foto roletai. Pasitelkę vaizduotę, galite sukurti raštą, kuris tęstųsi per keletą langų ar pasižymėtų skirtingais vaizdiniais.

Raštas nesudėtingai perkeliamas ant skirtingos paskirties roletų - tiek skirtų visiškam erdvės užtamsinimui, tiek išsklaidantiems saulės spindulius, todėl turėti dekoruotas langų uždangas pavyks skirtingose namų vietose. Be to, šie roletai gaminami atsižvelgiant į aukščiausius kokybės ir ekologijos standartus, todėl yra visiškai saugūs naudoti ten, kur šie kriterijai yra ypač svarbūs - pavyzdžiui, vaikų kambaryje. Spauda yra ilgaamžė, atspari įbrėžimams, o rašto kokybė išlieka identiška ant viso medžiagos paviršiaus, kad ir koks jis būtų.

Maksimalizmas - tai galimybė išpildyti net ir labiausiai pakvaišusias interjero idėjas, o foto roletai taps puikia priemone originaliai dekoruoti langus ir suteikti savo namams dar daugiau estetinės įvairovės ir išskirtinumo.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.