Horizontaliosios žaliuzės sugrįžta kaip retro elementas

Tai, kas prieš keletą dešimtmečių buvo madinga, o po kurio laiko vėl sugrįžo, tik nauju pavidalu, apibūdinama žodžiu „retro". Dar praėjusio amžiaus 9 dešimtmetyje išpopuliarėjusios horizontalios aliumininės žaliuzės šiandien puikiai telpa į šio žodžio apibrėžimus: kadaise daugelio namus puošę horizontalios juostelės ir vėl tapo pastebimos interjero dizainerių. Tik į interjerus jos jau grįžta kitomis spalvomis ir pritaikytais universaliais įrengimo mechanizmais.


Antrą kartą sulaukė pripažinimo

Ratu besisukantys mados vėjai paskatino ir „Domus Lumina" meistrus atsigręžti ir į kiek primirštus langų dekoro produktus. Dabar klientams siūlomos aliuminės žaliuzės  dar praktiškesnės - patobulinti mechanizmai leidžia jas tvirtinti kone prie kiekvieno lango stiklo, rėmo, lubų ar stoglangio, o plati spalvų paletė neriboja fantazijos renkantis žaliuzių spalvą.

 

Atsparumas drėgmei ir lengva priežiūra

Išskirtinė savybė, lemianti šių žaliuzių populiarumą lietuvaičių namuose, yra atsparumas drėgmei. Aliuminių juostelių žaliuzes drąsiai galima montuoti virtuvėje, vonios kambaryje ar pirties tipo sodo namelyje, nesibaiminant, kad jos išsikraipys, nubluks, supelys ar kitaip nusidėvės. Dar viena priežastis, kodėl aliuminės žaliuzės vienas praktiškiausių langų uždengimų - visiškai nesudėtinga jų priežiūra. Juostelės padengtos antistatine ir neblunkančia dažų danga, tad žaliuzės netraukia dulkių bei ilgus metus neleidžia juostelėms prarasti savo spalvos.

 

Universalus šviesos valdymas

Horizontalios aliuminės žaliuzės pasižymi itin patogiu ir įvairiapusiu saulės šviesos srauto valdymu. Pasukus rankenėlę, šviesą galima nukreipti į grindis, lubas ar sukurti žaismingus šešėlių ornamentus. Taip pat galima reguliuoti šviesos kiekį virvele žaliuzes visiškai atitraukiant ar užtraukiant.

Priklausomai nuo langų bei patalpos dydžio, galima rinktis juostelių plotį: 16 mm ar 25 mm. Plotį rekomenduojama rinktis pagal lango, patalpos dydį ar atsižvelgiant į kuriamą interjerą. Ypač moderniai ir šiuolaikiškai atrodo smulkių juostelių žaliuzės, derinamos su dieninėmis užuolaidomis. 
 

Madingos spalvotos bei metalo atspalvių juostelės

Kadangi specialių technologijų pagalba padengtos juostelės neblunka, galima drąsiai rinktis norimą spalvą ar ant vieno lango kombinuoti įvairių atspalvių derinius. Unikalią namų erdvę sukurs pasirinktos spalvotos, reljefinės, perforuotos ar visuomet madingos baltos spalvos juostelės.
Didelis spalvų spektras leidžia horizontalias žaliuzes pritaikyti įvairių stilių interjeruose. Štai metalo atspalvių juostelės ypač mėgiamos postmodernaus, pramoninio stiliaus interjeruose, tuo tarpu šviesių atspalvių horizontalios žaliuzės įsilieja retro ar skandinaviško stiliaus interjeruose.

 

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.
 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.