NAUJA MEDINIŲ ŽALIUZIŲ KOLEKCIJA


Medinės žaliuzės išsiskiria natūraliai šilta išvaizda, kuri paverčia jas nesenstančiu stiliaus elementu, sukuriančiu tikrai kažką ypatingo interjere. Net penkios rinktinės Domus Lumina medinių žaliuzių kolekcijos atneš naujas langų dekoro galimybes į kiekvieno namus. Tai galimybė sukurti ne tik natūralius, bet ir tikrai unikalius langų uždangų variantus. Parsineškite natūralų medienos grožį į savo namus!


5 rinktinės medinių žaliuzių kolekcijos

„Domus Lumina" pristatomos net 5 naujos aukščiausios kokybės medinių žaliuzių kolekcijos, išsiskiria natūraliais medienos raštais bei spalvomis. Kukli Bamboo kolekcija - nesenstantis natūralumas, prabanga alsuojančios blizgaus paviršiaus spalvos Glossy, unikalus spalvų duetas Frosted kolekcijoje, išraiškinga Baswood kolekcijos spalvų gama bei moderni, išsiskirianti „neapdirbto medžio" tekstūra Lignum kolekcija. Kiekviena kolekcija unikali ir sukuria savitą atmosferą, todėl atitiks kiekvieno skonį ir stilių.
Medinės žaliuzės gali būti pagamintos iš 25mm arba 50mm pločio juostelių su pasirenkamomis stilingomis kopėtėlių juostomis ar virvelėmis, kurias galėsite rinktis net iš 12 spalvų! Todėl derindami kontrastingų ar giminingų spalvų medinių žaliuzių ir kopėtėlių juosteles sukursite stilingą gaminį, kuris atrodys tarsi kurtas dizainerio.

 
 

Basswood - išraiškinga spalvų gama

Basswood (25mm ir 50mm) kolekcija- iš amerikinės liepos gaminamos medinės žaliuzės. Šis medis yra lengvas, pasižymintis tankiomis, "tvarkingai sugulusiomis" skaidulomis. Šios kolekcijos medinės juostelės turi „neuždengtą" medžio raštą, kuris suteikia gaminiui dinamikos, o išraiškinga spalvų paletė, išsiskleidžianti įvairiausiomis spalvomis - nuo baltos iki modernios dūminės pilkšvos, nuo natūralių rusvų riešutmedžio, vyšnios, ąžuolo spalvų iki juodmedžio, leidžia pritaikyti šios kolekcijos medines žaliuzes bet kuriame interjere.
Plati Baswood kolekcijos spalvų gama drauge su unikaliais medienos raštais Jūsų interjero apdailai suteiks originalumo.

 
 

Glossy - prabanga alsuojančios blizgaus paviršiaus spalvos

Glossy (50mm) kolekcijos medinės žaliuzės išsiskiria blizgių atspalvių paviršiumi, visiškai uždengiančiu medžio raštą. Tokios medinės žaliuzės puikiai tinka šiuolaikiniuose interjeruose. Blizgūs paviršiai suteikia prabangos ir švarumo, netgi sterilumo, pojūtį, vizualiai išplečia erdvę. Dėl savybės vizualiai padidinti erdvę blizgių paviršių žaliuzės itin tinka mažose patalpose. Glossy kolekcijos medinės žaliuzės - tai neeilinis produktas, sukuriantis išskirtinį dizainą.
Renkantis šios kolekcijos žaliuzes būtina atkreipti dėmesį, kad prižiūrint blizgius paviršius nerekomenduojama švarinti valikliais, kurių sudėtyje yra daug alkoholio, nenaudoti abrazyvinių valiklių. Blizgiems žaliuzių paviršiams visai netinka valikliai, kurių sudėtyje yra vaško. Geriausia ir universaliausia valymo priemonė - drėgna šluostė.

 
 

Frosted - unikalus spalvų duetas

Frosted (50mm) kolekcijos žaliuzės išsiskiria matininiu dažytu paviršiumi, visiškai uždengiančiu medžio raštą. Tačiau šios kolekcijos unikalumas slypi medinių juostelių kraštuose, kurie yra kitos spalvos nei pati juostelė. Galima rinktis iš balto-pilko derinio, dūminės pilkos su baltu kanteliu ar juodos ir pilkos spalvos dueto. Kitos spalvos kraštas Frosted kolekcijos medinėms žaliuzėms suteikia stilingumo ir tampa subtiliu, dekoratyviu akcentu.

 


Lignum - grubios faktūros išraiškingumas

Lignum (50mm) kolekcijos medinės žaliuzės išsiskiria itin aukšta apdirbimo kokybe. O jų išskirtinumą pabrėžia tikro, ne tonuoto, medžio grožis. Medinės juostelės išsiskiria „neapdirbto medžio" tekstūra, kuri pasižymi unikaliomis dekoratyviomis savybėmis. Sodrios spalvos, šiuo metu interjero dizainerių labiausiai vertinamas grubios faktūros išraiškingumas, nepakartojamas rievių raštas ir tonų perėjimai kiekvienai Lignum kolekcijos medinei žaliuzei suteikia norimą autentiškumą.
Šios kolekcijos medinės žaliuzės puikiai derės prie visų šiuolaikinių medžiagų - stiklo, metalo, odos, todėl bus lengvai pritaikomos bet kuriame interjere.

 

Bamboo - ramybės ir pusiausvyros pojūtis

Bamboo (25mm ir 50mm) medinės žaliuzės išsiskiria orginaliu bambuko lentelių piešiniu, kurių paviršius yra matinis, o pačios lentelės ypač plonos - net 2 kartus plonesnės už medinių žaliuzių juosteles. Bamboo medinės žaliuzės yra 6 stilingų spalvų. Balintos medžio spalvos - balta, gelsva, balintos kakavos spalva, - sukuria šviesią atmosferą namuose ir suteikia interjerui žavesio. Natūrali mediena interjere sukuria ramybės ir pusiausvyros pojūtį. Klasikinė ruda bei juoda įneša solidumo, tačiau dėl išskirtinių bambuko medienos savybių, gaminys neatrodo sunkus Bamboo medinės žaliuzės išskirtinai tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui.

 

 

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks gaminys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

   

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.