5 svarbūs aspektai besirenkantiems plisuotas žaliuzes

plisuotos žaliuzės

Kurdami namų interjerą paprastai ypatingo dėmesio skiriame estetikai. Norėdami pasiekti tokį tikslą, turime skirti dėmesio visoms kambaryje esančioms detalėms. Net ir plisuotos žaliuzės langams turi būti parinktos ir priderintos tinkamai, nes jos gali nulemti galutinį rezultatą. Dėl to verta skirti pakankamai dėmesio tiek žaliuzių funkcionalumui, tiek dizainui.

1. Stilių reikėtų derinti prie kambario interjero

Apie plisuotas žaliuzes dažniausiai pradedama galvoti jau įrengus bent didžiąją dalį kambario, todėl tikėtina, kad dėl interjero stiliaus jau apsispręsta. Žaliuzių dizainas neturėtų labai skirtis nuo jau kuriamo stiliaus, nebent tikrai žinote, kaip galima gražiai suderinti skirtingas detales ir mėgstate išskirtinumą. Visgi, langų dekoracijos turėtų papildyti ir užbaigti kambario interjerą.

2. Spalva: paslėpta ar akcentinė?

Stiliui didžiulės įtakos turi spalvos. Net ir tokio paties dydžio, bet skirtingų spalvų plisuotos žaliuzės gali suteikti kambariui visiškai kitokį įspūdį. Spalvos gali būti dvejopos: įsiliejančios į bendrą vaizdą, neatkreipiančios dėmesio, tiesiog papildančios aplinką arba ryškios, išraiškingos, sukuriančios įsimenamą akcentą. Renkantis gaminį reikėtų atsižvelgti į kambaryje esančius baldus, kitas detales ir nuspręsti, ar reikalingas dar vienas akcentas ir ar juo galėtų tapti žaliuzės.

3. Audinio tipo derinimas prie kitų detalių

Būtent žaliuzių audinys gali padėti priderinti lango uždangą prie paties kambario stiliaus. Tai itin svarbu, jeigu norite sukurti savitą, išskirtinį kambario interjerą. Jūsų šviestuvai - popieriniai ir su rytietiškais raštais? Atspindėkite šį stilių ir dekoruodami langus. Plisuotos žaliuzės gali būti siuvamos iš skirtingų audinių tipų, raštų audinio. „Domus Lumina" asortimente rasite ne tik rytietiško stiliaus, bet ir modernių, madingais gėlių atspaudais puoštų variantų.

4. Privatumas ir šviesos pralaidumas

Norėdami ne tik gražaus dizaino, bet ir funkcionalaus, patogaus gaminio turėtumėte apgalvoti privatumo, šviesos pralaidumo poreikius. Jei pageidaujate apsisaugoti nuo įkyrių praeivių žvilgsnių, vertėtų rinktis neperšviečiamus audinius: tuomet ir uždegę šviesą vakare jausitės saugiai. Jei vis dėlto norite laikyti žaliuzes užtrauktas ir dienos metu, rekomenduojami ploni, natūralią šviesą praleidžiantys gaminiai.

5. Madas diktuoja naujausios tendencijos

Jei norite interjerui suteikti daugiau šiuolaikiškumo, plisuotos žaliuzės gali būti išsirenkamos atsižvelgiant į naujausias tendencijas. Atkreipkite dėmesį į dominuojančias spalvas, audinių tipus, gaminių modelius. Šiuolaikiškų, naujausias tendencijas atitinkančių gaminių galite rasti ir Domuslumina.lt, ekskliuzyvinėje plisuotų žaliuzių kolekcijoje. Šiandien tokie madingi, skirtingus poreikius atitinkantys gaminiai gali suteikti ne tik stilingumo, bet ir papildomo patogumo.

Žaliuzes išsirinkti nebus sunku, jeigu apgalvosite poreikius, dizainą ir naudojimo, priežiūros ypatumus. Tuomet langus puoš patogi, puikiai deranti, geros kokybės uždanga, kuria džiaugsitės ilgą laiką.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.