7 plisuotų žaliuzių privalumai


Šiuolaikiško, tačiau pernelyg neįpareigojančio stiliaus plisuotos žaliuzės ne tik pagyvina interjerą, bet ir dažnai išsprendžia daugelį komplikuotų situacijų, kuomet sudėtinga pritaikyti įprastus langų dekoro sprendimus.
Jei nerandate tinkamo varianto savo langams, rekomenduojame pasidomėti plisuotomis žaliuzėmis. Štai 7 svarbiausi šių žaliuzių privalumai:

1. Pritaikomos įvairių dydžių bei formų langams

Neretai individualiuose namuose įrengtose palėpėse, oranžerijose ar kitose neįprastos architektūros patalpose įrengiami ir netradicinių formų langai. Iki šiol šeimininkai patirdavo daugybę rūpesčių, bandydami tokiems langams pritaikyti langų dekoro priemones ar pasiūti užuolaidas. Šiandien nestandartiniams langams visada galime pasiūlyti modernias ir praktiškas plisuotas žaliuzes, kurias galima pritaikyti bet kokios formos - trikampio, trapecijos, arkos - langams. Jos taip pat idealiai tinka stikliniams stogams, stoglangiams, panoraminių langų stiklams.

2. Laisvai reguliuojamas uždengimo plotas

Galimybė uždengti bet kurį norimą lango plotą - didžiausias plisuotų žaliuzių privalumas, kurio neturi jokia kita langų dekoro priemonė. Plisuotas žaliuzes galima stumdyti tiek iš viršaus, tiek apačios arba tiesiog palikti lango viduryje. Tokiu būdu galite sudaryti šešėlį toje vietoje, pro kurią įkyriai šviečia saulė, pridengti apatinę lango dalį, norint apsisaugoti nuo kaimynų žvilgsnių, ar susikurti daugybę kitų variacijų. Dėl šios galimybės plisuotos žaliuzės mėgiamos vaikų, darbo kambariuose ar svetainėje, puikiai tinka vonios bei tualeto patalpų langams.

3. Patogus montavimo mechanizmas

Ieškodami langų dekoro sprendimo savo klientams, neretai susidurdavome su viena panašia problema: jei langas ar durys sumontuotos šalia sienos atbrailos, keletą centimetrų išsikišusi roleto kasetė jam trukdydavo atsidaryti 90 laipsnių kampu. Šiandien tokiais atvejais rekomenduojame plisuotas žaliuzes, kurios montuojamos tiesiogiai tarp lango stiklajuosčių ar rėmų, todėl visiškai netrukdo atidarymui. Be to, pakeltos ar sutrauktos žaliuzės užima ypač mažai vietos.

4. Atlieka apsaugos funkcijas

Plisuotos žaliuzės, kaip ir įprasti roletai, apsaugo nuo saulės bei suteikia privatumo. Jas galima rinktis su metalizuotais audiniais, kurių blizgus paviršius veikia tarsi veidrodis ir atmuša saulės spindulius į lauką. Tokiu būdu patalpos neprikaitinamos šviečiant kaitriai saulei. Plisuotų žaliuzių audiniai gali būti įvairių spalvų ir šviesos pralaidumo. Esant reikalui, plisuota žaliuzė gali pilnai uždengti šviesą, parinkus neperšviečiamą audinį, arba atvirkščiai, praleisti į patalpą daugiau šviesos.

5. Patogus valdymas

Paprastai klientai renkasi plisuotas žaliuzes, kurios yra valdomos rankenėle, stumdant į apačią ir viršų. Taip pat šias žaliuzes galima valdyti naudojant audinio pakėlimo ir nuleidimo mechanizmą virvutės pagalba, tačiau tokiu atveju žaliuzę galėsite valdyti tik kaip roletą - iš viršaus į apačią. Norintiems didesnio komforto, plisuotas žaliuzes galima valdyti automatizuotu būdu.

6. Daugybė dizaino sprendimų

Zigzago forma sutraukiamos žaliuzės sukuria išskirtinį langų dekorą. Dalinai pakeltas audinys susiklostuoja stipriau ir subtiliai pakeičia savo atspalvį. Tiesa, galimybė reguliuoti žaliuzes tiek iš viršaus, tiek apačios suteikia dar daugiau dekoro variacijų. Jei plisuotomis žaliuzėmis dekoruojama daugiau langų ar vitrinų, esančių vienas šalia kito, galitę drąsiai žaisti su langų dizainu - kiekvieną kartą sustumdyti žaliuzes įvairiomis formomis, vieną iš apačios, kitą - viršaus, suformuoti laiptelius ir panašiai - taip langai kiekvieną dieną atrodys skirtingai. Pagal Jūsų kambario ar buto interjerą bei spalvų spektrą, galime ant vieno lango montuoti dviejų skirtingų spalvų plisuotas žaliuzes, su kuriomis galėsite sukurti dar žaismingesnes dekoro variacijas.

7. Lengva priežiūra 

Plisuotos žaliuzės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų ir komponentų, atitinkančių visus šalies ir Europos standartus. „Domus Lumina" plisuotų žaliuzių gamybai naudojami audiniai neblunka, kelis kartus impregnuojami, todėl ilgai išlaiko stabilią formą ir nekaupia dulkių. Taip pat plisuotos žaliuzės yra ne itin degios ir neįsielektrina. Jei žaliuzės stipriai susitepė, jas galima skalbti 30 laispnių temperatūroje, nuskalauti po dušu ir džiovinti suspaustoje padėtyje, kad išliktų stiprus suplisavimas.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.