Darbo kambariui tinkantys langų uždengimai

Darbo kambarys - tai vieta, kurioje vyrauja susikaupimas ir yra priimami, aptariami nauji sprendimai. Ši erdvė savaime reikalauja reprezentatyvios išvaizdos, kuriamos solidžiu, rafinuotu interjeru. Dėl šios priežasties darbo kambario interjero dizaino pasirinkimai yra ypač svarbūs. Ši patalpa turi būti suprojektuota ir įrengta taip, kad aplinka papildomai Jūsų neblaškytų, leistų visą energiją skirti pasirinktam darbui. Kartais darbui skirtas kambarys būna naudojamas ir atokvėpio minutėms, apmąstymams. Nepaisant to, tiek vienu, tiek kitu atveju atmosfera šiame kambaryje turi būti pakankamai produktyvi. Šiuo atveju vienu geriausių sprendimų tampa roletai plastikiniams langams, specialiai apsaugantys nuo saulės ir karščio. Pateikiame kelias priežastis, kodėl.

Būdas užtikrinti didesnę dėmesio koncentraciją

Pro langą besiveržianti pernelyg ryški šviesa ar kaitrūs saulės spinduliai gali trukdyti susikaupti. Be to, į langą atsimušantys spinduliai gali prišildyti kambarį, todėl jame dėl perteklinės šilumos nebesinorės būti. Išlaikyti susikaupimą, produktyvumą tokioje aplinkoje - išties nelengva.

Susidarius tokiai situacijai itin praverčia „Domus Lumina" gaminamos langų uždangos nuo saulės ir karščio - „Glasgard". Speciali jų gamybos technologija padeda sumažinti patalpos įkaitimą net 90 proc. Tai - puiki alternatyva subtiliam darbo kambario interjero užbaigimui. Be to, tokį sprendimą naudinga apgalvoti ir ekonomiškumą vertinantiems žmonėms.

Kiti šių roletų privalumai

„Glasgard" roletai plastikiniams langams nuo saulės ir karščio  pasižymi dar keliais dėmesio vertais išskirtinumais. Vis dėlto darbo kambario interjeras, pasirinktos langų uždangos lemia ir Jūsų darbo kokybę. Išskyrėme reikšmingiausius šių roletų privalumus:

• „Glasgard" langų uždangos pagamintos iš specialių audinių, kurie leidžia sutaupyti šilumos, tad šaltuoju sezonu pastebimai sumažinsite išlaidas. Dėl šios priežasties kambaryje bus malonu, jauku dirbti.
• Šios langų uždangos nuo saulės ir karščio gali būti valdomos visų tipų mechanizmais. Taigi, tokie roletai gali būti ir susukami, ir išvyniojami naudojant grandinėlę, spyruoklę arba valdymo pultelį. 
• Galite rinktis iš trijų klasikinių roletų spalvų. Tai padeda lengvai priderinti langų uždangą prie kitų darbo kambario interjero detalių.
• Šio tipo roletai plastikiniams langams pasižymi ir apsauga nuo saulės atspindžių. Dėl šios priežasties darbo kambaryje esančiu kompiuteriu galima naudotis netrukdomai: spinduliai neblaško dėmesio, tad leidžia matyti aiškų vaizdą.

Kitas sprendimas - specialios apsauginės plėvelės

Kompiuterio monitorių, baldus, tekstilės elementus nuo saulės atspindžių taip pat apsaugoti gali ir speciali apsauginė plėvelė . „Domus Lumina" salonuose galite rinktis iš dviejų nuo saulės šviesos saugančių plėvelių tipų. Viena jų tvirtinama patalpų išorėje, kita - viduje. Abiejų plėvelių savybės yra identiškos, todėl Jums tereikės nuspręsti, koks tvirtinimo būdas patogesnis. Darbo kambario interjeras su šiomis plėvelėmis taip pat bus stilingas, funkcionalus, padedantis užtikrinti produktyvumą.

Darbo kambario langus apsaugoję apsaugine plėvele, vasaros sezonu išsaugosite patalpoje esančią vėsą, išvengsite pro kenksmingų UV spindulių. Tai - puikus pasirinkimas darbo erdvei, nes apsauginė plėvelė padeda išvengti ir akinimo. Be to, ji užtikrina didesnį privatumą.

Atraskite tinkamiausią savo darbo kambario langų uždengimo būdą ir mėgaukitės išaugusiu produktyvumu. Tik Jūs renkatės, ar tai bus „Domus Lumina" roletai plastikiniams langams , ar apsauginės plėvelės - abu pasirinkimai vienareikšmiškai efektyvūs ir puikiai tinkantys šiai erdvei. Dvejojate dėl to, kuris variantas geresnis? Pasikonsultuokite su „Domus Lumina" komanda. Ji padės įvertinti visus poreikius ir atrasti optimalų sprendimą būtent Jūsų darbo kambariui.Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.