Kodėl verta pasirinkti fotoroletus?

Langų roletai

Fotoroletai - išties išskirtinis namų aksesuaras. Jais papuošti langai gali virsti pagrindiniu kambario akcentu, prie kurio derinami kiti čia esantys baldai. Dar viena naudinga jų savybė: jie uždengia langus permatomu audiniu, kuris gali dalinai užtamsinti kambarį arba 100 % užblokuoti šviesą ir sukurti nakties efektą net vidudienį. Dėl tokių savybių šios rūšies langų roletai yra itin universalūs ir lengvai pritaikomi. Ar jūsų galvoje dar kirba abejonės? „Domus Lumina" komanda padės apsispręsti išskirdama dar daugiau fotoroletų privalumų.

Ekologiškas gamtos atspindys

Žiūrėdami į savo „Domus Lumina“ fotoroletus, jūs ant lango matysite ne tik gražų gamtos paveikslėlį, tačiau jame kaskart įžvelgsite sveikesnių, ekologiškesnių namų simbolį. Atsakingas vartojimas 2020 m. jau nebe siekiamybė, tačiau kasdienybė. Nepriklausomai nuo audinio tipo, visi „Domus Lumina“ fotoroletai yra sertifikuoti „Ecologo“ bei „Greenguard“ ženklais. Tai įrodo, jog jie nekenksmingi aplinkai, todėl gali būti naudojami net padidėjusio jautrumo patalpose.

Dera prie bet kokio stiliaus interjero

Dėl skirtingų raštų ir atvaizdų, kuriais pasižymi šie langų roletai, jie gali būti lengvai pritaikomi prie daugelio skirtingų interjero stilių. Jeigu jūsų namuose vyrauja klasika, rinkitės pastelinių spalvų bei raštų fotoroletus: tai gali būti, pavyzdžiui, baltomis gėlėmis arba pilkų atspalvių ornamentais dekoruoti roletai. Ir priešingai, moderniose erdvėse puikiai tiks ryškių spalvų, raštų langų uždengimai. Pavyzdžiui, nusėti ryškiais raudonais bučiniais arba išmarginti spalvingų lapų deriniais. Atkreipkite dėmesį ir į retro stiliaus roletus.

Langų uždengimus galite rinktis ne tik pagal stilių, tačiau ir pagal kambarį. Vonią ramybės oaze pavers pastelinės dramblių nuotraukos, žalios spalvos ornamentai, o miegamasis paskęs elegancijoje kartu su drugeliais bei paukščiais. Na, o virtuvės fotoroletai įkvėps kulinarinėms paieškoms prieskonių, žolelių bei maisto atvaizdais.

Langų roletai - žaisminga detalė vaikų kambaryje

Ant grindų besimėtantys žaislai vargu ar suteikia vaikų kambariui daug žaismingumo - greičiau sukuria netvarką ir chaosą. Ant sienų kabantys spalvingi paveiksliukai bei lentynėlės, nukrautos niekučiais, atrodo dailiai, tačiau gali sukelti riziką sužeisti mažuosius. Dėl šių priežasčių puikiu pasirinkimu tampa fotoroletai.

Didelis skirtingų dizainų pasirinkimas tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms, o vaikiški spalvoti paveiksliukai taps puikiu akcentu. Mergaitei galite išrinkti princesių, undinėlių atvaizdais dekoruotus roletus, o berniukui - dviratukų arba raketų. Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos ir vaikų pomėgių.

Langų roletai su nuotraukomis - daugiau nei tik uždanga, skirta jūsų namų langams. Jie apjungia tiek grožį, tiek funkciją. Viskas, ką jums reikia padaryti: išsirinkti gražiausią raštą, pasirinkti audinį, pateikti užsakymą „Domus Lumina" specialistams ir laukti savo langų puošmenos!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.