Kokie roletai gražiai atrodo net susukti?

roletai silkuette
Roletai - estetiškas ir praktiškas pasirinkimas bet kurio tipo langams. Dėl didžiulio pasirinkimo roletai plastikiniams langams  gali suteikti ypatingo jaukumo, žaismingumo. Ypatinga „Domus Lumina" pasiūla padeda atrasti tokį variantą, dėl kurio ritininės užuolaidos atrodo dailiai net ir tada, kai yra sukeltos į viršų. Žemiau pateikiame kelias idėjas, kaip pasirinkti efektingą langų dengimo bei dekoravimo priemonę.

Roletai diena-naktis ir „Silkuette"

Persidengiantys roletų audiniai - tai, kas atrodo dailiai tiek juos susukus, tiek nuleidus žemyn. Beveik permatoma medžiaga į kambarį įleidžia pakankamai natūralios dienos šviesos, todėl tokių roletų nebūtina iki galo susukti, o žemyn nuleista dalis kaip tik paįvairina interjerą. Rinktis galite tiek pastelinių bei neutralių, tiek ryškių spalvų, raštais dekoruotus roletų audinius.

Ryškios, sodrios audinių spalvos ir raštai

Roletai gali tapti neprilygstamu kambario interjero dizaino akcentu. Jei interjeras - blankus, ryškus roletų audinys atkreips dėmesį ir suteiks aplinkai daugiau žaismingumo, stilingumo. Taip pat galite derinti kelis vienos spalvos ar panašaus rašto akcentus. Tokiu atveju siauras audinio ruožas viršuje puikiai atliks savo estetinę funkciją. Ryškių spalvų roletai puikiai tiks patalpoms, kurių sienų spalva blanki. Siauras langų uždangos audinio ruožas pagyvins bendrą atmosferą, o kambaryje iškart bus jaukiau, net jei roletai nedengs viso lango stiklo.

Išraiškingesnius langų uždangų raštus siūlome rinktis tuomet, kai patalpos interjeras yra minimalistinis. Taip kambariui suteiksite daugiau spalvų, sukursite stipresnę bei nuotaikingesnę atmosferą. Be to, roletų audiniai gali būti keičiami, tad pabodus ar pakeitus patalpos interjerą, pakeisti galėsite ir langų uždangų spalvas.

Skirtingų lango uždangų derinimas

Jei namams pasirinkote pastelinius, dėmesio netraukiančius roletus, žaismingumo patalpai galite suteikti ir kitu būdu. Roletų audiniai arba jų detalės gali kontrastuoti, derėti su naktinėmis ir dieninėmis užuolaidomis. Tokiu atveju net ir susukus audinį langas atrodys patraukliai.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.