Nauja DIENA – NAKTIS audinių kolekcija spindi prabanga

 

Ieškodami šiuolaikiško, lengvo ir išskirtinio dizaino langų dekoro elementų, klientai pamėgo funkcionaliuosius DIENA- NAKTIS roletus . Reguliuojant dviejų juostų persidengimą, su šiais roletais galima lengvai kontroliuoti į patalpą patenkančios šviesos srautą ar pilnai užtemdyti lango ertmę.
Į „Domus Lumina" salonus atkeliavo nauja DIENA-NAKTIS audinių kolekcija, kurios asortimentas spinduliuoja kuklia ir nepretenzinga prabanga.


Viewty Tetris - geometrijos žaismas

Puikiai tiks mėgstantiems retro raštus: ornamentiką ar geometriją. Dieninė Viewty Tetris juosta puošiama siuvinėtais kvadratėliais, o naktinių juostų raštą pagyvina kubeliai. Tai ypač subtilus derinys dizaino atžvilgiu, kuomet suderinti dviejų rūšių ornamentai puikiai vienija atskirus elementus. Geometrinės faktūros audinys neįpareigoja, tačiau sukuria žaismingą įspūdį. Tokia kvadratėlių ir stačiakampių ritmika harmoningai įsilieja ne tik klasikinio, bet ir šiuolaikinio stiliaus interjere.

 
 

Tviskanti Crystal

Dieninis blizgus audinys derinamas su nepermatoma naktine audinio juosta. Crystal roletai - puikus sprendimas ieškantiems šiek tiek pretenzingo, prabangaus ir išskirtinio dizaino roletų. Crystal naktinei juostai naudojamos šviesios medžiagos bei metalo žvilgesio siūlais austas audinys vizualiai padidina erdvę ir atgaivina net pačią mažiausią patalpą. Neįkyraus blizgesio Crystal audiniai išsiskiria elegancija, tad išliks madingi ne vieną sezoną.

 
 

Krištolinio šaltumo Crystal M

Neautralaus kolorito audinys harmoningai dera tiek šviesiuose skandinaviško dizaino, tiek šiuolaikinio interjero namuose. Šių audinių išskirtinumas - naktinėje juostoje įmaišyta metalinė medžiaga, kuria siekiama pabrėžti sidabrinį toną. Naktinė juosta puikiai dera su dekoratyvia krištoline dienine juosta. Šviesus, spindesio turintis audinys puikiai tinka tiems, kas vengia rėksmingų atspalvių, raštų ar faktūrų, tačiau siekia sukurti šiek tiek įmantresnio dizaino stilių.

 
 

Fresh Natural - stipresnis už saulę

Šviesai nepralaidus naktinės juostos audinys ne tik apsaugo nuo nepageidaujamų saulės spindulių, bet ir padeda pasislėpti nuo smalsių kaimynų žvilgsnių. Naktinė audinio juosta Blackout pasižymi dideliu medžiagos tankiu, užtikrina absoliutų neperšviečiamumą, todėl šis audinys puikiai tiks miegamuosiuose ar darbo kambariuose, kuomet norima visiškai užtamsinti patalpas.

 
 

Mėgstantiems linijas - kolekcija BAL

Naudojant specialią audimo technologiją bei raštą, BAL audžiami iš vertikalių dryžių. Linijų dėka, šie audiniai optiškai paukština vaizdą, todėl BAL nepakeičiami žemose patalpose. Naktinės audinio dalies audimo būdas sukuria minkšto audinio vaizdą, todėl šie audiniai ne tik optiškai padidins jūsų kambarį bet ir suteiks namams jaukumo.

 
 

Viewty Delux - rafinuota prabanga

Naktinė audinio juosta persidengianti su permatomu juodu audiniu sukuria gilų ir prabangų derinį. Galite rinktis iš 5 skirtingų naktinės juostos spalvų derinių, kurias priderinsite prie bet kokio stiliaus interjero. Cheminiu būdu juodai dažytų siūlų pagalba Viewty Delux sugeria saulės spindulius, ir tik mažą dalį praleidžia į patalpas.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks audinys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.  

 

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.