PANTONE 2023 metų spalva jau paskelbta: kaip ja papuošti namus?

Vienas iš labiausiai dizaino industrijos specialistų laukiamų įvykių – metų spalvos paskelbimas. „Pantone“ organizacijos pasirinkimas šiems metams – „Viva Magenta 18-1750“. Tai raudonas atspalvis kylantis iš gamtos ir skleidžiantis drąsą, energiją ir džiaugsmą. Kaip roletai, užuolaidos ir kiti langų uždengimai gali būti suderinti su šia viena stipriausių interjero mados tendencijų?


Kokia yra Viva Magenta?

„Pantone“ metų spalva „Viva Magenta 18-1750“ vibruoja energija ir jėga. Tai drąsi, ryžtinga spalva, skatinanti džiaugsmą ir optimistišką šventę. Ji įžūli, kupina sąmojingumo ir suteikianti galių, skatina eksperimentuoti ir nevaržo saviraiškos.

Kodėl vertėtų rinktis „Viva Magenta“ spalvą namams?

„Viva Magenta“ yra gamtos spalva. Interjerui ji suteiks papildomos prasmės - jėgos, džiaugsmo, energijos ir nuotykių. „Viva Magenta“ spalva interjere gali būti pritaikyta ir kaip pagrindinė, ir kaip akcento detalė. DOMUS LUMINA roletams rekomenduoja beveik identišką Splash Lipstick, o plisuotoms žaliuzėms – Hypno Red spalvos audinį.


Kaip pritaikyti „Viva Magenta“ langų uždengimams?

Norint sukurti stilingus namus, lengviausia tą padaryti apdairiai naudojant visas detales – taip pat ir langų uždengimus. Langų dekoravimas yra labai svarbus, nes taip galima vizualiai praplėsti erdvę, pripildyti kambarį įvairiomis emocijomis. Tad svarbu suprasti, kad tai nėra tik priemonė, kuri padeda apsisaugoti nuo praeivių žvilgsnių.


Jei norite, kad madingoji spalva puoštų ir Jūsų namus, vertėtų atsižvelgti į tam tikrus derinimo niuansus. Pateikiame kelis patarimus:

  • Paverskite langų uždangą akcentu. Roletai, užuolaidos, romanetės ar kitokia langų uždanga gali tapti puikiu kambario akcentu. Tačiau tokiu atveju pasirūpinkite, kad „Viva Magenta“ atspalviu džiugintų ir pora kitų detalių – pavyzdžiui, pagalvių užvalkalai ar lovatiesė, kilimėlis, šviestuvas.
  • Derinkite kitas spalvas. Su „Viva Magenta“ ypatingai dera balta, tamsiai mėlyna spalva, balintos kavos, pieninio šokolado, žali miško atspalviai. Pritaikius juos sukuriamas savitas, žaismingas, madingąją spalvą išryškinantis derinys.
  • Išgaukite norimą efektą tekstūra, sodrumu. Jei norite sukurti solidų, rafinuotą įspūdį, rinkitės matinius, tarsi prislopintus atspalvius. Jei trūksta jaukumo, šilumos, rinkitės šiltesnius atspalvius ir spalvų derinius.

Tiek roletai, tiek užuolaidos, žaliuzės ar kitokios langų uždangos – puiki priemonė madingajai spalvos tendencijai pritaikyti. Tereikia prieš dekoravimą apgalvoti, kokį efektą kambaryje norite sukurti ir stengtis jį kryptingai įgyvendinti. Jei nesate tikri dėl pasirinkimo, visuomet galite pasitarti su mūsų konsultantais ar tiesiog išsikviesti meistrą į namus – jis padės apsispręsti tiek dėl tinkamiausių atspalvių, tiek dėl uždangos tipo ir matmenų. Pritaikykite žaviąją spalvą drąsiai: namai kaipmat nušvis jaukumu ir savitumu, kuriuo, kaip ir didesniu komfortu, teikiamu langų uždangos, galėsite mėgautis ilgus metus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.