Prestižinė kolekcija PAPYRUS nustebins išskirtine elegancijaRyškios, karščiu alsuojančios spalvos ir chaotiškų raštų margumynai - tai, ko tikėtumėtės iš Ispanijos, tačiau šį kartą liksite maloniai nustebę. „Domus Lumina" kviečia pažvelgti į unikalią, Lietuvoje dar nematytą, nepriekaištinga harmonija ir stilingu minimalizmu dvelkiančią ispaniškų audinių linijos kolekciją „Papyrus" .

ORIGINALI KOLEKCIJA, KURIANTI VERTĘ

Ilgametes šeimos tradicijas išlaikantys ir daugiau nei pusės amžiaus patirtį turintys ispanų gamintojai „Avanmoda" su „Domus Lumina" klientais dalijasi vienu naujausių savo atradimų - natūraliu, langų uždengimams skirtu audiniu iš papiruso. Ekologijos mada neišvengiamai paliečia vis daugiau mūsų gyvenimo sričių, bet natūrali audinio sudėtis - tik viena iš savybių, išskiriančių naująją kolekciją iš kitų gamintojų rinkoje. Dėl ypatingos, popierių primenančios audinio struktūros, raštai perkeliami ne tik tradiciniu, medžiaginiams langų uždengimams skirtu būdu, tačiau ir klijuojant, spaudžiant papirusą (audinys tampa tarsi plisuotas), perforuojant (raštas „iškertamas", primena ažūrą) ar įlaminuojant džiovintas gėles, augalus, todėl audiniai niekuomet nėra identiški. Audinių dizainą bei spalvas galima rinktis iš gausaus asortimento arba susikurti patiems. Pieštinius vaizdus kuria ir pats „Avanmoda" savininkas, todėl paliekamas autografas (Raimond) - kokybės ir išskirtinumo ženklas.

POPIERIAUS IR METALO SINTEZĖ

Išskirtiniu kolekcijos bruožu tampa ir ypatingas, japoniškas širmas primenantis pateikimas: gaminant langų uždengimą, atskiriamos kvadratinės ar stačiakampio formos popierinio audinio dalys, kurios vėliau sujungiamos 2 cm pločio aliumininėmis juostelėmis. Priklausomai nuo pageidavimo, tokių atskirų segmentų dėka, renkantis kelias skirtingas jų spalvas, galima kurti ir įvairias dinamiškas kompozicijas: dėlioti laiptiniu, įmantresniu šachmatų lentos principu ar dar kitaip išdėstyti. Neįprastas, segmentuotas audinys suteikia patalpai harmonijos, įneša tvarkos, tačiau nėra nuobodus. Aliuminio juostelių atspalvius galima derinti pagal bendrą interjero koloritą, taip pat rinktis medines juosteles.

MODERNUMAS, ĮKVĖPTAS GAMTOS

 

Vyraujantis „Papyrus" kolekcijos koloritas - 2015 metų interjero tendencijų topuose esančios žemės spalvos (balkšva, pilka, rusva ir kt.), natūraliai matomos gamtoje, tačiau puikiai derančios šiuolaikiškuose, skandinaviško stiliaus namuose ar urbanistiniuose loftuose. Nevengiantiems spalvingesnių akcentų, tačiau norintiems išlaikyti minimalistinį stilių, siūlomi švelnios raudonos, purpurinės ar kitų pastelinių spalvų audiniai. Dažant audinius, spalva fiksuojama 180 °C temperatūroje, kuomet papiruso skaidulos atsiveria ir spalva idealiai įsisavinama, todėl ji nepaveiki jokiam neigiamam aplinkos poveikiui. Kolekcija skirstoma į 3 linijas: CLASIC, ELEGANCE ir LINEN. Kalbant apie raštus, galimi stilizuoti augaliniai motyvai, daiktų fragmentai (vaisiai, garuojantis kavos puodelis), įvairios abstrakcijos ar tiesiog geometrinės figūros.

PLAČIAI PRITAIKOMAS FUNKCIONALUMAS


„Papyrus" kolekcijos audiniai lengvai pritaikomi roletams, vertikalioms žaliuzėms ir puikiai tinka širmoms, kurioms galimi atskyrimai juostelėmis iš abiejų audinio pusių. Dėl ypatingų audinio savybių, jis naudojamas tiek privačios namų erdvės uždengimams, tiek biurui. Audinys atsparus vandeniui ir neblunka, taip pat pasižymi 80 proc. šviesos pralaidumu, taigi patalpa neužtamsinama, bet tuo pačiu išlaikomas privatumas. Langų uždengimus su šiuo audiniu galima pritaikyti visoms patalpoms: net ryški riebalų, vyno dėmė ar šokoladu ištepliotų vaiko rankų antspaudai nusivalys paprasčiausiomis priemonėmis: kempinėle ar gabalėliu medžiagos, suvilgytos stipresniu alkoholiu. Kambaryje širmos  ar roletai  nekaups dulkių, nes audinys turi antistatinių savybių. Toks buvo ir gamintojų tikslas - sukurti išskirtinį, dekoratyvų, tačiau itin funkcionalų, visuomet švarų ir kokybišką audinį.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks audinys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.