Roletai SILKUETTE – sprendimas, žengiantiems koja kojon su mada

 

Klasikinės ir visuomet madingos galimų audinių spalvos, geriausi žaliuzių, roletų ir užuolaidų bruožai viename - tai naujieji roletai SILKUETTE. Išskirtinėmis savybėmis ir elegancija pasižymintys dvigubo audinio roletai suteiks Jūsų namų langams ne tik apsaugą nuo saulės bei privatumą, bet ir taps neatsiejama interjero dalimi.

Trys viename

Dailūs ir praktiški roletai SILKUETTE - puikus pasirinkimas tiems, kuriems sunku apsispręsti, kokia langų dekoravimo priemonė labiausiai tiks kuriamam ar jau turimam namų interjerui, ar pasirinkimas bus patogus ir atliks visas norimas funkcijas. Naujieji roletai pasižymi visais patraukliausiais galimų alternatyvų bruožais viename. SILKUETTE rekomenduojami mėgstantiems įprastines, horizontalias žaliuzes, bet tuo pačiu ieškantiems kažko naujo - dėl roletų tarpinių juostelių pasvirimo kampo galima lygiai taip pat reguliuoti šviesos patekimą į patalpą. Patenkinti liks ir roletų šalininkai, nes SILKUETTE galima pakelti į norimą aukštį ar visai susukti į ritinėlį. Tuo tarpu plonas dieninis audinys primena tradicines užuolaidas, tad įtiks net ir klasikos gerbėjams.
Naujieji SILKUETTE pasižymi savo paprastu bei patogiu tvirtinimu ir nereikalauja daug priežiūros: audinys dėl impregnuoto paviršiaus nesitepa, nerenka dulkių, o prireikus yra lengvai nuvalomas.

 
 

Inovatyvūs sprendimai - dar didesniam patogumui

SILKUETTE roletai susideda iš dvejų tarpusavyje persidengiančių skaidrių audinių, sujungtų nepermatomomis medžiaginėmis juostomis. Horizontalių audinio juostelių intarpų pagalba (reguliuojant jų kampą) galima preciziškai pasirinkti norimą apšvietimą bei privatumo lygį ir visa tai daryti nepakeliant roleto aukštyn. Tiesa, tradicinė roleto padėties keitimo funkcija traukiant grandinėlę išlieka: roletus galima atitraukti iki norimo aukščio ar visiškai paslėpti susukant į ritinėlį ant vamzdžio, uždengto aliumininiu profiliu. Naudojamos lengvos konstrukcijos dera su SILKUETTE kuriama elegancija ir neapkrauna langų sunkiomis detalėmis. Nereikėtų pamiršti ir dar vieno labai svarbaus naujųjų roletų privalumo - galimybės pritaikyti juos dideliems langams.

 
 

Nepretenzingų spalvų gama - nesenstanti klasika

Ieškantiems modernaus, tačiau lengvai pritaikomo langų dekoro sprendimo, siūlomi 4 neutralūs SILKUETTE audiniai:
SILK 01 - baltos spalvos fone plonomis juodomis linijomis dailiai besipinantys gėlių motyvai, primenantys apie gamtos grožį bet kuriuo metų laiku, suteiks Jūsų interjerui prabangos ir modernumo, bet tuo pačiu neužgoš lango.
Vienspalvių audinių SILK 02 (kapučino), SILK 03 (pieno baltumo) ir SILK 04 (juodo) nepretenzingos spalvos pasižymi jaukumu ir paprastumu, o klasikinių spalvų paletė - visuomet bus madinga. Tokio kolorito dėka roletus SILKUETTE paprasta pritaikyti bet kokio interjero stiliaus patalpai.
 
 

Sprendimas stilingiems namams

Interjero tendencijos kinta labai greitai, todėl norint sutaupyti, bet tuo pačiu visuomet namuose išlaikyti tuo metu vyraujančių interjero madų atgarsius, verta rinktis SILKUETTE roletus. Tai puiki investicija koja kojon su mada žengiantiems klientams, nes šie roletai savyje talpina elegantišką, išskirtinę išvaizdą, neutralias klasikines spalvas bei inovatyvius, kombinuotus techninius sprendimus, kurie leidžia pilnai naudotis visomis reikalingiausiomis langų uždengimo priemonių funkcijomis. Roletai SILKUETTE - mados ir stiliaus ženklas.

 


Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.    

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.