Roletų derinimas prie interjero stilių

roletai interjere

Šiandien dauguma žmonių stengiasi susikurti kuo individualesnį interjero stilių. Jaukumas ir originalus dizainas persipina tarpusavyje, o tradicinius sprendimus vis dažniau keičia modernesni. Būtent todėl namuose vis dažniau pastebimi ryškūs ir spalvingi roletai . Šįkart kalbame apie tai, kaip ir pagal kokius kriterijus juos derinti prie skirtingų interjero stilių. Kad derinimas būtų lengvesnis, pateikiame kelis naudingus patarimus.

Šiuo metu populiariausi interjero stiliai

Pirmiausia vertėtų apžvelgti interjero stilių kaitą ir populiarumą - kokie šiuo metu yra labiausiai mėgstami ir dažniausiai pritaikomi. Dizainerių nuomone, tik žinant pagrindines savo būsto stiliui priskiriamas savybes, galima tiksliai pasirinkti ir langų uždangas. Norint namuose montuoti roletus, dažnai verta atsižvelgti į įvairius, nuo vyraujančio interjero stiliaus priklausančius kriterijus.

Klasikinis 

Šiam stiliui kurti dažniau naudojamos užuolaidos nei roletai. Taip yra dėl labai paprastos priežasties. Užuolaidos yra klasikinės langų dekoracijos, o žmonės dar dažnai bijo derinti kelis skirtingiems stiliams priklausančius elementus. Klasikinis interjeras - prabangus, elegantiškas ir labai subtilus. Jame vyrauja auksiniai, raudoni atspalviai, padedantys išryškinti prabangos įspūdį.

Minimalizmas

Minimalizmas yra visiškai kitoks - šviesus, švarus. Jam būdinga preciziška tvarka, minimalus baldų kiekis, siekis išvengti nereikalingos apkrovos. Svarbiausia mintis - kad viskas turi būti funkcionalu ir paprasta. Dažniausiai vyrauja blankios, neutralios spalvos, daugiausia - balta, pilka ir juoda.

Skandinaviškas

Šis stilius šiek tiek primena minimalistinį, tačiau čia vyrauja platesnė spalvinė paletė. Dažniausiai su balta spalva derinami šviesūs, pasteliniai atspalviai, tokie kaip mėtinė, gelsva, kakavinė. Taip pat jam būdingi ornamentai. Roletai šiam stiliui prideda papildomo žavesio ir funkcionalumo. Visgi, kaip teigia skandinavai, svarbiausia, kad namuose būtų miela ir jauku.

Modernus 

Kitaip jis žinomas kaip šiuolaikinis stilius. Modernus dizainas ypač mėgstamas dėl netradicinių detalių. Jame galima rasti nemažai daugiafunkcių baldų, ryškių akcentų. Modernumas taip pat yra siekis išreikšti save. Jam priskiriamas išskirtinis funkcionalumas - tai praktiškumo ir dizaino derinimas.

Į ką atsižvelgti derinant?

Norint namuose išlaikyti stiliaus ir funkcionalumo harmoniją, montuojant roletus vertėtų atsižvelgti į kelis dalykus. Tam, kad ši užduotis būtų kuo lengvesnė ir roletai namuose būtų ne tik funkcinė, bet ir dekoracinė detalė, pateikiame kelis naudingus patarimus.

  • Jeigu Jūsų namuose dominuoja klasika, roletus derinkite papildydami bendrą spalvinę paletę. Pasirinkus neutralių, prie baldų derančių atspalvių langų uždangą, ji puikiai susilies su aplinka ir papildys interjerą. Šiek tiek modernumo klasikoje gali padėti sukurti ypač originalų būsto dizainą.
  • Minimalizmu ar skandinavišku dizainu pasižyminčiuose namuose dizaineriai siūlo rinktis raštuotus roletus. Ornamentais puoštos funkcionalios langų uždangos papildys interjerą ir bus dar vienu žvilgsnį traukiančiu, stilingu akcentu. Jei raštų nesinori, puikiai paįvairinti interjerą gali ir roletai Diena - Naktis .
  • Moderniu stiliumi išsiskiriančiuose namuose rinkitės sodrias, dėmesį atkreipiančias spalvas. Tačiau nepamirškite, kad šios privalo derėti prie kitų namuose esančių daiktų kolorito. Tik tokiu būdu bus galima išlaikyti stiliaus harmoniją. Moderniuose namuose taip pat puikiai tiks ir roletai Silkuette  išsiskiriantys savo dizainu.

Pasirinkę roletus, galite lengvai sukurti jaukų, stilingą ir funkcionalų interjerą. Šio tipo langų uždanga yra universali, pritaikoma prie bet kurio stiliaus. Tegul langų uždangos būna ne tik funkcinė, bet ir namus puošianti detalė.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.