Žiemą rekomenduojami langų uždengimai ir raštai

Žiema, tai metas, kai norisi, jog namų jaukumas būtų kaip niekad didelis. Už langų esantis šaltis veikia žmones ne tik jutiminiu, bet ir emociniu lygmeniu. Todėl rekomenduojama, kad namų dekoro, interjero spalvos būtų kuo šiltesnių žemės atspalvių. Spalvas gali atreflektuoti langų roletai, dekoratyvinės pagalvėlės, lovų užtiesalai. Taip užtikrinsite, kad šaltuoju metų laiku namai ne tik atspindės sezoniškumo tendencijas, bet ir sukurs namuose jaukios ramybės aurą.

Natūralu, kad langų uždangų nesame linkę keisti su kiekvienu sezonu. Vis dėl to, jei svarstote apie naujų langų uždangų įsigijimą būtent šiuo laikotarpiu - siūlome rinktis tokius uždengimus, kurie sukurtų norimą jaukumą namuose, taptų namų puošmena ir dalinai prisidėtų prie energijos taupymo ir palaikytų pasyvaus namo idėją.  

Langų uždangų pasirinkimas išties platus: horizontalios žaliuzės, įvairių tipų roletai, plisuotos žaliuzės, romanetės, užuolaidos ir dar begalės DOMUS LUMINA gaminamų produktų. Todėl kiekvienas gali išsirinkti, kaip dekoruoti savo langus ir kurti bendrą interjero stilistiką. Vis labiau plėtojama energiją taupančio namo idėja įgauna pagreitį ir Lietuvoje. Todėl, siūlome, kad langų uždengimai, kaip ir pasyvus namas padėtų izoliuoti šilumą viduje šaltuoju metų sezonu ir užkirsti kelią jai patekti vasaros metu. Tokią funkciją puikiai atlieka medinės žaliuzės. Jos ne tik yra amžinoji klasika, nepraranda savo reprezentatyvios išvaizdos, bet ir padeda sulaikyti šilumą namuose. Medis - natūrali medžiaga, todėl, kaip ir kiekvienas organinis audinys, namams suteikia savitumo, jaukumo. Medinės žaliuzės yra itin ilgaamžės ir lengvai priderinamos interjere, todėl tai būna išties dažnas pasirinkimas tiek klasikiniame, tiek vintažiniame, tiek ir modifikuotame moderniame interjere.

Jeigu renkatės, ar norite pasikeisti jau turimų roletų medžiagą - žiemos sezonui rekomenduojame prisiminti „Pantone" spalvų paletes ir rinktis gamtoje puikiai atpažįstamas spalvas, kaip dulkėto kedro ruda, tamsiai žalios pievos, garstyčių, molio ir kitas spalvas, kurios tarsi pati gamta, harmonizuoja kasdien įtampos varginamą žmogų. Vienas dažniausiai pasirenkamų variantų yra dvigubi roletai. Pagrindinė to priežastis - praktiškumas. Kadangi tokiam variantui naudojamos dvi medžiagos - šviesesnio ir tamsesnio tono - langų uždangos pateisina abu: dienos ir nakties rėžimo poreikius.

Jeigu siekiate dekoratyvumo namuose - siūlome romanetes. Žiemos sezonui būdingas šventinis laikotarpis ir puošnumas gali atsispindėti ir jūsų languose. Romanetės, skirtingai nei langų roletai, sukuria daugiau puošnumo ir suteikia daugiau pakilumo erdvėje, kurioje jos yra pakabintos. Traukiant romanetę į viršų - ji sluoksniuojasi klostėmis - o tai prideda papildomos prabangos jūsų kuriamoje kambario stilistikoje. Žinoma tai gali būti ir minimalistinis variantas - viskas priklauso nuo pasirinkto audinio storio, raštiškumo ir kitų savybių.

Atraskite savo žiemos jaukumą ne tik kurdami tinkamą atmosferą interjero aksesuarais, bet ir langų uždangomis. Tegul šalčio, kuriami ledo eskizai ant lango, tampa tik dar viena jūsų namų puošybos detale!

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks langų uždengimas labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus. 

 

 

 

 

 


Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.