Romanetės – pritaikymas ir priežiūra


 
Romantiškos romanetės naudojamos jau nuo pat Romos imperijos laikų - iš čia ir yra kilęs jų pavadinimas. Tai modernus pasirinkimas, išlaikantis užuolaidų sukuriamą atmosferą bei tinkantis įvairaus stiliaus kambariuose. Jei nesate tikri, ar romanetės yra tinkamas pasirinkimas Jums, pasinaudokite mūsų paruoštais patarimais.
 

Pritaikymas skirtinguose kambariuose

Romanetės yra gana universalios, todėl gali būti pritaikytos įvairiuose kambariuose. Romanetes miegamajame galite rinktis, jei norite sukurti romantišką ir jaukią atmosferą - tam pasitarnaus jų klostės. Jos puikiai atstos jau nusibodusias užuolaidas, o žiemą neuždengs radiatorių, leis šilumai sklisti po visą kambarį. Tačiau tai nėra vienintelis kambarys, kur galite pritaikyti šį langų uždengimą: modernios romanetės gali būti ir svetainėje, ir vaikų kambaryje. Toks sprendimas itin tiks norintiems išlaikyti grakštumo ar elegancijos kupiną interjerą. Romanetės puikiai tinka nedideliems kambariams, nes, priešingai nei užuolaidos, neužima per daug erdvės, sukeltoms reikia 20-30 cm vietos. Tai yra puiki alternatyva, kai reikia pasirinkti tarp roletų ir užuolaidų, mat romanetės išlaiko roletų sukuriamą modernumą ir patogumą, ir užuolaidų sukuriamą prabangą.

Modernumas

Modernios romanetės gali turėti ir automatizuotą sistemą, kuri leis valdyti turimą langų uždengimą net nepakilus nuo lovos ar sofos. Variklis yra lengvai sumontuojamas ir gali palaikyti kambaryje kuriamą modernumą. Tačiau net ir be variklio, romanetės ne tik leis mėgautis privatumu ir vėsa, bet ir išskirs Jūsų namus iš kitų. Romanečių audiniai gali būti patys įvairiausi, todėl puikiai tiks moderniems, postmoderniems, ir minimalistiniams namų dizainams. Parduotuvėse Domus Lumina galite rasti iš medvilnės ar lino pasiūtas standesnes, plonesnes romanetes.

Patogumas

 

Romanetės pasižymi patogumu, prireikus atidaryti langą, jas lengviau sutraukti, negu atitraukti sunkias užuolaidas. Modernios romanetės gali būti montuojamos ir ant sienos, jei langas yra dažnai varstomas. Joms reikia mažiau medžiagos, todėl nusibodusius audinius galėsite pakeisti greičiau nei savo užuolaidas. Keisti audinius galėsite netgi pagal metų laikus.

Priežiūra 

Romanečių audiniai yra aukštos kokybės ir jų priežiūra yra pakankamai paprasta. Tai dar vienas privalumas lyginant su sunkiomis užuolaidomis. Kadangi romanetės kabinamos ant specialiai pritaisomų griovelių, audinys lengvai nusiima ir gali būti skalbiamas arba valomas valykloje. Paprastai jas galima skalbti net rečiau nei užuolaidas, dėl savo trumpumo, jos neprirenka tiek daug dulkių nuo žemės ir mažiau tepasi.

Taigi romanetės yra puikus pasirinkimas, kai norima suderinti namų modernumą su prabanga. Svarbu paminėti, kad jei neradote Jums patinkančio audinio, Domus Lumina gali romanetes pasiūti ir iš Jūsų atsinešto. Jei nesate tikri, kuriame kambaryje Jums geriausia pritaikyti romanetes, visuomet galite pasitarti su mūsų specialistais.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.