Rudenį rekomenduojami raštai

 
Atėjus naujam sezonui metas atnaujinti ir savo namus. Pokyčiai nebūtinai turi būti dideli: nereikia keisti baldų, sienų spalvos. Kartais net maži, vos apčiuopiami sprendimai gali būti reikšmingi, akivaizdžiai pastebimi. Galite atnaujinti, pavyzdžiui, langų uždengimus ar interjero detales. Šiais metais ir vėl madingi kontrastai, vintažas, ryškus užuolaidų dizainas. Visgi šiuos raštus reikia mokėti tinkamai suderinti, kad namuose vyrautų norima atmosfera.
 

Vasariškas lengvumas

Nors kalendorinė vasara baigėsi, ji vis dar gali gyvuoti Jūsų namuose. Pasirinktos užuolaidų idėjos namams gali vėl sukelti malonius vasaros prisiminimus ir pojūčius. Jei norite, kad namuose vasara ir saulė pasiliktų kuo ilgiau, rinkitės šviesius raštus, derinkite geltoną ar mėlyną ir baltą spalvas. Šviesios spalvos ir natūralūs, gamtoje sutinkami raštai, pavyzdžiui, lapeliai, praskaidrins kambario interjerą ir nuotaiką.
Dar vienas rekomenduojamas uždengimas vasaros besiilgintiems - nėriniai. Pro jų tarpelius prasiskverbia daugiau saulės šviesos. Jei ne itin patinka užuolaidos, romanetės, tuomet gali tikti klasikiniai roletai. Tačiau šie roletai turėtų būti kone permatomi, kad galėtumėte džiaugtis retkarčiais pasirodančiais saulės spinduliais.
 

Žaismingumas

Šių metų rudenį tiems, kurie nori pabėgti nuo nykumos, rekomenduojama rinktis gana ryškias „briliantines" spalvas. Pavyzdžiui, kambarį dailiai praskaidrintų raštuotos ametisto ar turkio spalvos. Jos būtų tarsi gyvybės proveržis, ypač jei kambaryje daug šviesių metalinių atspalvių baldų ar interjero detalių. Dar vienas populiarėjantis sprendimas - vintažiniai raštai, derinami prie modernaus interjero. Tinkamai parinkus ir suderinus, bet kokia aplinka ar kambarys atrodo itin žaismingai.
Žaismingumą turbūt geriausiai išlaiko vertikalios linijos ir geometrinės formos. Tokiu atveju itin dera skirtingos ryškios spalvos, pavyzdžiui, raudona ir balta. Įdomiai kambaryje gali atrodyti ir langų uždengimai, kuriuose panaudotos skirtingos geometrinės formos. Toks užuolaidų dizainas lengvai pritrauktų dėmesį, akcentuotų šalia langų esančią erdvę.

Griežtumas

Jei jums labai patinka ruduo, tuomet gali patikti ir griežtesnės roletų, užuolaidų idėjos namams: raštai, kuriuose derinamos šaltos „metalinės" spalvos. Tokie atspalviai, pavyzdžiui, bronzos, sidabro, aukso, puikiai tinka darbo kambaryje. Jei perkate užuolaidas, būtinai jas derinkite su klasikiniais metalo atspalvio karnizais, o jei dairotės kitų langų uždengimų, pasirūpinkite, kad tam tikros interjero detalės būtų kiek šaltesnės. Pasirinkti klasikiniai roletai galėtų būti šaltesnių spalvų su griežtomis geometrinėmis figūromis, pavyzdžiui, rombais, kvadratais. Tinka ir juostos, tačiau jos turėtų būti platesnės.
 
Rudenį dienos pamažu trumpėja, saulė vis dažniau slepiasi už debesų, todėl nenuostabu, kad langų uždengimai, karaliaujantys šių metų rudenį, - kone permatomi, praleidžia kuo daugiau šviesos. Pasirinktas užuolaidų dizainas turėtų būti įdomus, kontrastingas, traukti akį, kad galėtumėte derinti skirtingas lengvas medžiagas.
 
 
Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks langų uždengimas labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.