Nestandartinė apsauga nuo saulėsNorint apsisaugoti nuo saulės, nebūtina rinktis tik roletus arba užuolaidas. DOMUS LUMINA siūlo kur kas daugiau pasirinkimo variantų. Tiesa, jie - nestandartiniai, tačiau gali suteikti tokią pačią kokybišką apsaugą nuo karščio ir kenksmingų saulės spindulių. Kaip ir įprastus langų uždengimus, šiuos reikia rinktis pagal lango vietą, formą, norimą užtikrinti apsaugą nuo saulės ir privatumą.

 

Lamelės

Lamelės puikiai saugo nuo saulės, jų pagalba patalpos yra nuolat vėdinamos, tuo pačiu apsaugo nuo lietaus, sniego ir vėjo. Jos nereikalauja daug priežiūros, lengvai sumontuojamos ir ilgaamžės. Lamelės primena lango išorėje montuojamas žaliuzes, jos gali apsaugoti ne tik nuo ultravioletinių saulės spindulių, bet ir sumažinti į kambarį patenkantį šaltį ar šilumą. Be to, ši puikiai nuo saulės sauganti sistema gali visiškai pakeisti eksterjerą - padaryti jį modernesnį, stilingesnį. 

Plėvelė langams

Tai nestandartinis variantas tiems, kurie nori minimalaus langų uždengimo, bet kokybiškos apsaugos nuo saulės. „Domus Lumina" asortimente rasite vidinių ir išorinių plėvelių nuo saulės, padėsiančių ne tik suteikti daugiau privatumo, bet ir geriau apsisaugoti nuo kenksmingų saulės spindulių. Tokios plėvelės gali būti skirtingų spalvų, todėl jas lengvai pritaikysite prie savo interjero. Dar vienas variantas - šilumą sulaikanti - termoizoliacinė - plėvelė langams. Ši plėvelė ypač pravarti žiemą.

ŠIRMOS

 

Širmos tinka namams, kuriuos puošia dideli vitrininiai langai. Iš Rytų atkeliavęs langų uždengimas itin funkcionalus, todėl gana sparčiai populiarėja ir Lietuvoje. Širmos gali ne tik suteikti apsaugą nuo saulės, bet ir atskirti tam tikras namų erdves vieną nuo kitos. Pastačius jas šalia lango, nebelieka jokių šviesos tarpų, o Jūs galite rinktis kaip jas valdyti - rankiniu ar elektroniniu būdu. Šalia didelio lango sudėjus penkias skirtingas širmas galima sukurti ir tam tikrą „paveikslą", kuris puikiai akcentuos Jūsų interjerą.

 

Fasado roletai arba žaliuzės

Kaip ir lamelės, fasado roletailauko žaliuzės montuojami namo išorėje. Tai puikus variantas namuose, kuriuose nedaug erdvės, tačiau pageidaujama, kad apsauga nuo saulės būtų kokybiška. Šie langų uždengimai labai tiks ir norintiems atnaujinti savo namų eksterjerą. Roletus ir žaliuzes galima sumontuoti taip, kad juos būtų galima valdyti automatiškai - pakelti arba nuleisti spustelėjus tam tikrą jungiklį pultelyje arba tiesiog naudojantis telefonu. Tiek fasado roletai, tiek žaliuzės itin lengvai montuojami, nereikalauja daug priežiūros.
 

Norint apsisaugoti nuo saulės, nebūtina rinktis tradicinius, įprastus variantus. Savo namus galite išskirti pasirinkę tokius uždengimus kaip lamelės, stiklų plėvelės, širmos ar fasado roletai, žaliuzės. Pasirinkimas - gausus. Jei reikia profesionalaus patarimo - nedvejodami kreipkitės į „Domus Lumina" specialistus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.