Ką turite žinoti renkantis lauko skėtį?

Lauko skėtis - tai itin praktiška, mobili apsauga nuo saulės, ypač tada, kai pavėsis reikalingas skirtingose vietose: nuo tiesioginės saulės apsaugoti smėlio dėžėje žaidžiančius vaikus, sukurti pavėsį prie popietės arbatos staliuko ar tiesiog nusinešti prie ežero lieptelio. „Domus Lumina" siūlo didelius, praktiškus, klasikinius ir modernaus dizaino skėčius, kurie išgelbės ne tik nuo kaitrios saulės, bet ir lietaus.Ką turite žinoti renkantis lauko skėtį?

Lauko skėtis - tai itin praktiška, mobili apsauga nuo saulės, ypač tada, kai pavėsis reikalingas skirtingose vietose: nuo tiesioginės saulės apsaugoti smėlio dėžėje žaidžiančius vaikus, sukurti pavėsį prie popietės arbatos staliuko ar tiesiog nusinešti prie ežero lieptelio. „Domus Lumina" siūlo didelius, praktiškus, klasikinius ir modernaus dizaino skėčius, kurie išgelbės ne tik nuo kaitrios saulės, bet ir lietaus.

Net 80 SPF apsauga nuo saulės

Žvelgiant istoriškai, pirmieji skėčiai buvo sukurti apsisaugoti tik nuo saulės spindulių. Šią funkciją šiandien atlieka kur kas didesni lauko skėčiai. Išausti iš UV spinduliams atspariais dažais dažytų ir impregnuotų siūlų lauko skėčių audiniai neblunka ir, svarbiausia, pasižymi 80 SPF (saulės apsaugos faktoriumi). Tai leidžia žymiai ilgiau mėgautis vasaros oru lauke, išvengiant kenksmingo saulės spindulių poveikio ir nenudegant. Tiesa, nereikėtų pamiršti, kad nemažą dalį spindulių gali atspindėti vanduo ir įvairūs namo paviršiai, tad rekomenduojama papildomai naudoti apsauginį kremą nuo saulės.


Praktiškas ir lietingu oru

Impregnuotas 100% paliesterio audinys atsparus vandeniui, todėl pliaupiant lietui galima be vargo sode pasislėpti po skėčiu. Sertifikuotas audinys pralaidus orui, tad skėtį laikant lauke ar vėdinamoje patalpoje jis nepradės pelyti. Dar vienas privalumas užimtiems sodo ar namo šeimininkams - skėtis nereikalauja didelės priežiūros. Specialia apsauga padengti siūlai neleidžia prie skėčio prilipti kibioms dulkėms, žiedadulkėms ir įvairiems teršalams.

Reguliuojamas skėtis sukuria optimalų šešėlį

Priklausomai nuo skėčio dizaino, jo aukštis reguliuojamas sukamuoju užraktu ar rankenėle. Beveik visus lauko skėčius galite valdyti pagal savo poreikį: palenkti, pakreipti ar pasukti. Nuo saulės spindulių ir įkyrios šviesos apsisaugosite bet kokiu dienos metu: pasukus skėtį norimu kampu išgausite optimalų šešėlį. Norintys dar didesnio patogumo ir komforto, skėčio padėtis gali valdyti pulteliu.

Platus dizaino ir spalvų pasirinkimas

Išsirinkti skėtį iš plataus asortimento padės ne tik funkcijos, bet ir platus modelių ir spalvų pasirinkimas. Prie namo eksterjero ar kiemo galite pasirinkti labiausiai derantį skėčio dizainą: spalvą, su banguotu krašteliu ar be jo, konstrukcijos tipą. Galite rinktis klasikinius ar modernius, kvadrato formos, kuriuos nesunkiai pritaikysite sode, terasoje ar tiesiog balkone. Taip pat siūlome rinktis ir iš įvairiausių dydžių: skirtų dviems, trims asmenims ar dideliam kolektyvui. Didelius iki 4 metrų skersmens lauko skėčius rekomenduojame restoranams, viešbučiams ir kitoms verslo įstaigoms.


Stabilumą garantuoja patvari konstrukcija ir stovas

Labai dažnai sulaukiame klausimų, ar konstrukcija tikrai patvari, ar skėčio nepargriaus vėjas. Nepaslapis, kad skėčio stabilumą lemia stovas. Jei norite, kad skėtis būtų mobilus ir jį galėtumėte išskleisti tiek pievelėje, tiek terasoje, galite rinktis įvairaus dizaino ir dydžio stovus: su plokštelėmis, granito, betoniniu, ar pripilamus vandens plastikinius stovus. Kuo didesnis skėčio skersmuo, tuo sunkesnį stovą rekomenduojama rinktis.
Na, o jei lauko skėtis turės stacionarią vietą žemės plotelyje, rekomenduojame rinktis žemės inkarą. Kiekvieno stiliaus skėtis turi individualią konstrukciją, tačiau siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę, skėčiai gaminami tik iš geriausių medžiagų. Kokybiškos konstrukcijos užtikrina skėčio patvarumą net ir pučiam stipresniam vėjui.

Jūsų komfortui - apšvietimas ir šildytuvai

Jei šiltais vasaros vakarais mėgstate ilgiau pabūti romantiškoje aplinkoje, galite rinktis skėtį su įrengtu LED apšvietimu. Dar vienas praktiškas sprendimas - halogenės kvarco šildymo lempos, kurios po skėčiu besišnekučiuojančią porą sušildys net ir šaltesnį vakarą. Tokios lempos gali būti lengvai primontuojamos prie bet kokio skėčio ar markizės.
Plačiame „Domus Lumina" skėčių asortimente rasite įvairiausių aksesuarų, skirtų prilaikyti skėtį prie balkono turėklų, stalo ar įsmeigti į žemę.

 


 


Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.