Geriausi stoglangių uždengimai

Vienas didžiausių privalumų turint stoglangį yra didelis į vidų patenkančios natūralios šviesos kiekis. Tai iš tiesų gerai, nes galite sutaupyti elektros energijos ir džiaugtis akių nevarginančiu natūraliu apšvietimu. Vis dėlto visiškai nedengiami stoglangiai gali tapti problema. Prie sklindančios šviesos sunku užmigti (gali akinti mėnulis ir žvaigždės), ne mažiau sudėtingu tampa ir rytas - neribojama saulės šviesa pažadina jus ankščiau laiko ir neleidžia tinkamai pailsėti. Kad taip nenutiktų Jums reikalingi stoglangių roletai ar kitos stogo langų uždengimo sistemos.

Pirmoji alternatyva norint dengti netradicinio pasvirimo ar išmatavimų langus yra stoglangiuose montuojami roletai. Jie skirtingai nei kitos sistemos yra pritaikyti pasvirusiam lango profiliui. Kaip ir įprasti roletai - ši rūšis taip pat siūlo didelį medžiagų pasirinkimą. Dievinantiems akliną tamsą pagelbės „Black Out" audinio langų uždengimai. Didelės spalvinės gamos stoglangių roletai užtikrina, kad pasirinktas modelis organiškai įsilies į bendrą interjero dizainą. Be to, spyruokliniu būdu tvirtinamos uždangos itin paprastai valdomos, todėl nekils jokių nepatogumų norint pakelti ar nuleisti roletą.

Kitas būdas, stogo langų uždengimui - plisuotos žaliuzės. Jos kiek statiškiau atrodantis variantas, tačiau itin lengvai priderinamas kiekviename interjere. Neutralios, klasikinės spalvos nekrenta į akis, todėl jas galima pritaikyti tiek ryškiame, tiek ir ramesnių spalvinių tonų interjere. Tai itin funkcionalus variantas, leidžiantis nesudėtingai reguliuoti patenkančios šviesos kiekį. Valdymo mechanizmas yra reguliuojamas rankenėle, todėl stoglangių žaliuzės itin lengva pakelti į norimą aukštį tiek iš viršaus, tiek ir iš apačios. Be to, žaliuzę galima užfiksuoti norimame aukštyje. Tokie langų uždengimai leidžia ypač gerai reguliuoti šviesos srautus ir į vidų patenkančią saulės spinduliuotę. Nors montuojant šį žaliuzių tipą yra sąlyginai pažeidžiamas lango rėmas (plisuotos žaliuzės montuojamos tarp ir ant lango stiklajuosčių), tačiau jų ilgaamžiškumas ir lengva priežiūra viską atperka.

Prieš montuojant uždengimus stogo langams, patariama įvertinti kiek natūralios šviesos Jums reikės ir kokio tipo tai patalpa. Jei tai namai siūloma rinktis jau minėtuosius roletus ar žaliuzes. Vis dėlto, jei tai lofto tipo, komercinė patalpa tikėtina, kad Jums geriausiai tiks „Black Out" tipo langų uždangų medžiaga, kuri neleis prasiskverbti jokiai šviesai.

Vis gi galutinis sprendimas turi būti priimtas atsižvelgiant į Jūsų asmeninius poreikius ir šviesos santykį su Jūsų kuriamo interjero nuotaika. Kurkite aplinką, ir suvaldykite šviesos srautus tinkamai pasirinkdami stoglangio uždengimus. 

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks gaminys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus. 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.