Kaip pasirinkti tobulą lovatiesę?

lovatiesė

Miegamasis - namų erdvė, kurios interjerui neretai skiriama pernelyg mažai dėmesio. Manoma, kad čia užtenka tiesiog neryškių spalvų, funkcionalių baldų. Iš tiesų miegamajame verta apgalvoti kiekvieną detalę - juk nuo to priklauso bendra atmosfera, mūsų nuotaika, poilsio kokybė. Lovatiesė - viena tokių detalių, galinčių net pakeisti aplinką kardinaliai. Mūsų specialistai pataria, kaip išsirinkti ir pritaikyti šį miegamojo elementą.

 

Atsižvelkite į lovos dydį

Lovatiesės pasirinkimas labai priklauso nuo lovos dydžio. Jei lova maža, patariame rinktis didesnę, grindis siekiančią lovatiesę. Tokiu atveju galėsite sumaniai paslėpti daiktus, laikomus po lova. Žinoma, panašios lovatiesės verta ieškoti ir dvigulei lovai.

 

Pasirinkite tinkamą spalvą

Rinkdamiesi lovos užtiesalą atsižvelkite į turimų baldų, grindų, sienų spalvą. Atkreipkite dėmesį į tai, kokie atspalviai miegamajame dominuoja. „Domus Lumina" salonuose rasite platų lovatiesių audinių asortimentą. Siūlome tiek pastelinių - kakavos, smėlio, pilkšvos, pelenų rožės, tiek sodrių: tamsiai žalios, džinsinės mėlynos, vyšnios raudonos ir kitų atspalvių audinių.

Taip pat nuspręskite, kokio įspūdžio norite savo miegamojo erdvėje: kontrastingo ar vientiso. Išsiaiškinę savo poreikius, rinkitės arba ryškų, margą, arba vienspalvį, pastelinį lovatiesės audinį. Nepamirškite, kad šviesos spalvos padeda vizualiai padidinti erdvę, o tamsios puikiai tinka akcentams.

 

Pagalvokite apie raštuotus audinius

Raštuoti audiniai nuo seno buvo laikomi prabangos ženklu. Šiandien raštuotus elementus galime pastebėti baldų apmušaluose, kilimuose, tapetuose ar langų uždangose. Raštuoti audiniai ir elementai interjerui suteikia išskirtinumo, savitumo.

Lovatiesė gali būti pasiūta tiek iš gėlėto, tiek iš geometriniais motyvais dekoruoto audinio. Abu variantai tinkami, jei norite lovatiesę paversti kambario akcentu. Rinkdamiesi atsižvelkite į ornamentų, geometrinių motyvų dydį. Stambesnis raštas natūraliai atkreips daugiau dėmesio. Tačiau tokį efektą galima sukurti ir pasirinkus spalvingai raštuotą audinį. 
 

Išsirinkite pageidaujamą audinį

Lovatiesės skiriasi ne tik spalvomis ar raštu, bet ir audiniu. Lovos užtiesalas gali būti pasiūtas iš skirtingų audinių, tokių kaip šenilas, linas, medvilnė, aksomas, satinas, šilkas. Kokį audinį pasirinksite, priklausys tik nuo Jūsų poreikių. Atminkite, kad lovatiesių audinius taip pat galite derinti ir su kitais audiniais: pagalvėlėmis, užuolaidomis ar patalynės komplektu.

 

Tam, kad jaustumėmės gerai, miegamojo erdvė turi būti jauki ir atpalaiduojanti. Norint sukurti tokią aplinką svarbu pasirūpinti ir lovos aksesuarais, ir kitomis interjero detalėmis. Atsižvelgus į aukščiau aptartus kriterijus, tai padaryti nesunku. Jei vis dėlto kyla dvejonių, norite apžiūrėti audinius, pasikonsultuoti, drąsiai skambinkite, rašykite arba tiesiog užsukite į artimiausią „Domus Lumina" saloną.

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.