3 daiktai, būtini maksimaliam komfortui namuose

Tinkleliai nuo uodų

Kiekvienuose namuose galima rasti šimtus daiktų, kurie atlieka svarbią funkciją. Tai gali būti lempa, skirta vakariniams knygos skaitymams arba pagalvėlė sunkiai nuo dienos rūpesčių galvai padėti. Vis dėlto, galvoje derėtų nusipiešti didesnį savo namų paveikslą ir pažvelgti į jį iš toliau. Ar jame yra tinkleliai nuo uodų? Arba praktiška ir stilinga langų uždanga? Spėjame, jog apie šias namų detales pagalvojate kur kas rečiau. Taigi, siūlome susipažinti su trim daiktais, apie kurių daromą įtaką namų komfortui galbūt dar nepagalvojote.

Langų uždanga

Nors didelė dalis naujakurių, įsirenginėjančių dar dažais kvepiančius namus, visų pirma skuba pirkti įvairių baldų, interjero dizaineriai langų uždangas laiko aksesuarais, nuo kurių pirmiausia ir reikėtų pradėti. Yra keletas priežasčių, kodėl tai derėtų daryti.

Užuolaidos, roletai, žaliuzės bei kiti langų uždengimai reguliuoja saulės šviesos patekimą į vidų. Pernelyg daug saulės gali sukelti didelį diskomfortą lygiai taip pat, kaip ir per mažas jos kiekis. Akivaizdu, jog langų sistemomis galite tiesiogiai prisidėti prie namų temperatūros reguliavimo, o taip - net ir sutaupyti.

Tinklelis nuo uodų

Nors retas galėtų nesutikti, jog tinkleliai nuo uodų yra nepamainomas šiltojo sezono skydas nuo įkyrių skraidančių vabzdžių, jis dažnai tiesiog pamirštamas. Ypač karštomis vasaros dienomis, kai namus norima išvėdinti natūraliai - tai yra, atidarant visus langus bei atveriant duris. Žinoma, namai atvėsta, tačiau jūsų laukia bemiegė naktis vaikant įkyrius, prie ausies zvimbiančius vabzdžius. Tai tikrai neleis džiaugtis komfortu namuose.

Taip pat prisiminkite, jog atvėrus langus jūsų privatumas sumažėja keliasdešimt kartų. Geroji žinia - su tinkleliu nuo uodų jūsų namų vidus nebus matomas per keletą metrų nutolusiems kaimynams.

Patikimas ir praktiškas kilimas

Sakydami „praktiškas" neturime omenyje jo formos, spalvos, paviršiaus tekstūros ar dydžio. Tinkleliai nuo uodų bei lango uždangos turi atitikti griežtus dydžio standartus, jog atitiktų lango matmenis, tačiau kilimo dydis nėra taip stipriai ribojamas.

Visgi yra keletas kitų kilimo savybių, į kurias derėtų atkreipti dėmesį, nes tik tada jis užtikrins maksimalų komfortą namuose. Tai yra:

  • galimybė sugerti garsą;
  • kokybiškos medžiagos;
  • papildoma apsauga nuo liepsnų.

Jeigu gyvenate ne dideliame name, o mažame bute, garsą sugeriančios savybės gali labai praversti tiek jums, tiek kaimynams. Kalbant apie kokybiškas medžiagas, tai svarbu, nes gaminami iš nekokybiškų žaliavų kilimai gali turėti sveikatai kenksmingų sudedamųjų dalių. Todėl atkreipkite dėmesį, ar kilimas atitinka „Eko-Tex" standartus. Galiausiai, „Domus Lumina" komanda pagalvojo net ir apie gaisro atvejus: siūlome kilimus, išaustus iš natūralios vilnos, kuri slopina liepsną.

Ar jau spėjote įsiminti, kokie trys daiktai sukurs komfortą jūsų namuose? Langų uždanga, tinkleliai nuo uodų ir patikimas bei saugus kilimas - tai nėra tiek daug, jog būtų sunku įgyvendinti. Ši trumpa atmintinė gali padėti pastebimai pagerinti namų aplinką. Belieka tik išsirinkti!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.