Tinkleliai nuo vabzdžių – optimalus sprendimas visiems namams

tinklelis

Vasarą daugelį kamuoja ne tik karštis, bet ir įvairūs vabzdžiai. Uodai, musės, mašalai - šiltasis sezonas atrodo nuo jų neatsiejamas. Į namus patenkantys vabzdžiai ne tik neleidžia atsipalaiduoti dienos metu - jie trukdo ir užmigti naktimis. Siekdami išlikti maksimaliai produktyvūs ir darbingi, daugelis žmonių prieš miegą namus išpurškia repelentais, renkasi įvairius spąstus. Tačiau tai - ne tokios saugios ir efektyvios priemonės, kaip ant langų montuojami tinkleliai nuo vabzdžių.

Praktiška ir patogu ne tik miegamajame

Tinkleliai dažniausiai montuojami poilsio erdvėse - svetainėje, miegamajame. Čia labiausiai norisi užtikrinti ne tik jaukumą, bet ir maksimalų komfortą, kurio netrikdytų zvimbiantys, geliantys vabzdžiai. Dėl pastarųjų daugelis vengia vėdinti patalpas, nors tai - būtina. Nevėdinant kambarių, čia pasidaro tvanku, ima trūkti šviežio oro. Tai pablogina poilsio, miego kokybę. Tinkleliai šiuo atveju tampa paprasta ir praktiška išeitimi, leidžiančia išvengti ne tik repelentų naudojimo, bet ir blogos savijautos.

Kita namų erdvė, kurioje taip pat praverstų tinkleliai nuo vabzdžių, yra virtuvė. Maisto gaminimo zonoje paprastai vyrauja aukštesnė temperatūra, tvyro kvapai, tad dažnai norisi atverti langą ir įleisti gryno oro. Tačiau kvapai masina vabzdžius - širšes, bites, museles.

Tinkleliai naudingi ir siekiant apsaugoti balkonus ar terasas. Ši priemonė gali būti montuojama ne tik ant plastikinių, bet ir ant medinių, aliumininių langų. Tinkleliai taip pat gali būti lengvai pritaikomi balkono durims ir atviroms terasoms. Taigi, tokiu būdu galima efektyviai apsaugoti kiekvieną namų patalpą.

Kaip pasirinkti tinkamą tinklelį?

„Domus Lumina" salonuose pristatomi tinkleliai nuo vabzdžių gali būti kelių skirtingų tipų, tad labai svarbu atsirinkti Jūsų poreikius visiškai atitinkantį gaminį. Tinklelius galima rinktis ne tik pagal lango rėmą ar formą, bet ir varstymo mechanizmą. Štai keli patarimai, kurie leis atrasti tinkamą variantą lengviau ir greičiau:

• Jei langai yra standartinio dydžio, siūlome rinktis rėmelio tipo tinklelį. Taip pat tinka ir roletus dizainu primenantis modelis. Rėmelio tipo tinkleliai išsiskiria tuo, kad juos galima lengvai nuimti ir prikabinti vėl. Roleto tipo susisukantys tinkleliai tinkamiausi stoglangiams, panoraminiams langams ir balkono durims. Susisukti roletai gali ir vertikaliai, ir horizontaliai. Abiejų tipų gaminiai idealiai tinka dažnai varstomiems langams.

• Jei Jūsų namuose įrengta slankiųjų durų sistema, tinkamiausi yra plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių. Jie turi specialią reguliuojamąją rankeną, juda bėgeliais, tad yra ypač patogūs. Be to, tokie tinkleliai neriboja matomumo, o tai reiškia, kad galėsite laikyti langus atvertus.

• Tiems, kurių namuose langai - nestandartiniai ir ypatingai aukšti, geriausia rinktis tinklelius, montuojamus ant durų.

Tinkleliai yra humaniškas būdas kovoti su vabzdžiais. Naudojant juos, namų nereikia papildomai išpurkšti kenksmingais repelentais, išvengiama alergijų. Be to, taip sutaupoma pinigų, skiriamų papildomoms apsaugos nuo vabzdžių priemonėms.

Organizuokite šventes, be jokio nerimo ruoškite maistą ir jauskitės laisviau, nes tinkleliai nuo vabzdžių  leis džiaugtis ne tik kokybišku poilsiu, bet ir daug geresne namų atmosfera. Apsaugokite miegamąjį, svetainę, virtuvę ir tiesiog pamirškite, ką reiškia vabzdžių keliamas diskomfortas.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.