Kaip nesudėtingai atskleisti eleganciją namuose?

Užuolaidos 

Pokyčiai - tai, kas suteikia mūsų gyvenimui daugiau įdomumo ir žavesio. Tam, kad namų aplinka taptų kur kas patrauklesnė, kartais pakanka atnaujinti tik nedidelę detalę. Taigi, ką apgalvoti ir kokias priemones pasitelkti, kad interjeras suspindėtų elegancija nesugaištant tam daug laiko? 

Ypatingas dėmesys langų uždengimams

Langų uždengimai 

Langų uždengimai - vieni iš pagrindinių interjero akcentų. Jie leidžia nesudėtingai atnaujinti namų erdvę. Ypač elegantiškai atrodo žemę siekiančios lengvo audinio dieninės užuolaidos. Pasitelkus jas kambarys tampa kur kas jaukesnis ir patrauklesnis. Viena iš universaliausių spalvų - balta. Tokius langų uždengimus paprasta pritaikyti tiek prabangaus klasikinio, tiek šiuolaikiško minimalistinio stiliaus patalpose. Jei norite vizualiai paaukštinti erdvę, rekomenduojama užuolaidas kabinti kuo arčiau lubų. Tam puikiai tinka automatiniai karnizai.

Tam, kad apsisaugoti nuo aplinkinių smalsių aplinkinių žvilgsnių ir ryškių saulės spindulių būtų dar paprasčiau, prie dieninių užuolaidų verta priderinti ir naktines. Jos suteikia subtilios prabangos ir individualumo. Platus gaminių asortimentas leidžia išsirinkti patinkančios spalvos, rašto ir tekstūros audinius.

Eleganciją interjere padeda atskleisti ne tik naktinės ir dieninės užuolaidos, bet ir romanetės. Šie langų uždangos sprendimai išsiskiria itin patraukliu dizainu ir funkcionalumu. Juos patogu valdyti tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu. Preciziškai krentančios klostės neužima daug vietos ir patikimai uždengia langą.

Aksesuarai - mažos detalės dideliems pokyčiams

Aksesuarai interjere 

Aksesuarų vaidmuo interjere - neginčijamas. Tai priemonės, kurios suteikia galimybę sukurti individualią aplinką. Tinkamai parinkti aksesuarai suteikia ne tik elegancijos, bet ir patogumo. Pasirinkimo variantų išties daug: nuo prabangių langų uždangų valdymui skirtų grandinėlių iki kilimų. Šiuo atveju puikiai tinka ir universalumu išsiskiriančios dekoratyvinės pagalvėlės. Jas lengva pritaikyti ir svetainėje, ir miegamajame. Poilsio kambaryje galima priderinti ir skoningą lovatiesę.

Vertėtų nepamiršti ir tinkamų spalvų akcentavimo

Spalvos interjere 

Kaip jau buvo užsiminta, baltos spalvos dieninės užuolaidos - vienas iš universaliausių pasirinkimų. Tačiau tai nereiškia, kad negalima išbandyti kitokių tonų. Elegantiškai atrodo tiek pasteliniai, tiek tamsesni atspalviai. Pavyzdžiui, prie švelniai smėlinių dieninių užuolaidų patraukliai atrodo šokoladinės spalvos kilimas. Skoninga prabanga žavi ir smaragdinės arba tamsiai mėlynos spalvos dekoratyvinės pagalvėlės.

Jau svajojate apie savo namų erdvės atnaujinimą? Plačiame „Domus Lumina" asortimente galite rasti platų tam skirtų priemonių pasirinkimą: tai užuolaidos, romanetės, kilimai, lovatiesės, prabangių spalvų grandinėlės, skirtos langų uždengimų valdymui, ir dar daugiau. Jei turite klausimų arba sunku apsispręsti, konsultuokitės su mūsų specialistais. Jie gali suteikti išties nemažai naudingos informacijos.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.