Kodėl verta rinktis individualų užuolaidų užsakymą?

užuolaidos

Užuolaidos yra bene daugiausiai jaukumo ir privatumo interjerui teikianti dekoro detalė. Tai nenauja, tačiau iš mados pagrįstai neišeinanti langų dekoravimo priemonė. Užuolaidos yra tas interjero akcentas, kuris apjungia grindų ir sienų dangas, pasirinktą tekstilę ir baldus, tad jų pasirinkimui išties verta skirti dėmesio.

Užuolaidų svarba namuose

Nors dieninės užuolaidos yra labiau skirtos apsisaugoti nuo ryškių saulės spindulių, o naktinės - nuo kaimynų ar praeivių žvilgsnių, jos neišvengiamai prisideda kuriant namų jaukumą. Nuo užuolaidų priklauso viso interjero dermė. Aptarkime kelis užuolaidų privalumus, ypač svarbius namuose:

  • Pritaikius užuolaidas, lengva valdyti natūralios šviesos kiekį.
  • Šiandien užuolaidų siuvimui naudojami audiniai - patvarūs, impregnuoti, lengvai prižiūrimi. 
  • Tinkamai parinktos užuolaidos padeda tarsi užbaigti interjerą, suteikti jam harmonijos. 
  • Užuolaidas prireikus paprasta pakeisti kitomis, nes jas lengva nukabinti. Tokiu būdu galima greitai atnaujinti kambarį. 
Langų dekoras smarkiai priklauso nuo to, kam kambarys yra naudojamas. Pavyzdžiui, vienos patalpos dengiamos tam, kad būtų paprasčiau sukontroliuoti natūralios šviesos kiekį ir kryptį, kitose stengiamasi išryškinti pro langą matomą vaizdą, o dar kitose siekiama išskirtinio privatumo.

Dieninės užuolaidos siuvamos iš plonos ir lengvos medžiagos, pasižyminčios plačia spalvų, atspalvių gama. Tokios uždangos paskirtis - perfiltruoti įeinančią į kambarį šviesą, ją susilpninti. Žinoma, jos užtikrina ir kambario privatumą, tačiau, kaip sufleruoja pats pavadinimas, to gali neužtekti nakties metu. Miego kokybės užtikrinimui geriau rinktis specialias naktines užuolaidas: jų medžiaga tankesnė ir sunkesnė, tad gali blokuoti ir kone 100 % į kambarį patenkančios šviesos. Net ir dieną naudojamos tokio tipo užuolaidos leis lengviau panirti į miegą. Visgi tam, kad užuolaidos būtų maksimaliai funkcionalios, jos turi atitikti individualius poreikius.

Individualaus užuolaidų užsakymo privalumai

Žinant šios langų dekoravimo priemonės svarbą, svarbu pasirinkti užuolaidas, kurios atitiktų namų interjero stilių ir kitokius patalpos ypatumus. Pateikę individualų užsakymą, galite būti užtikrinti, kad Jūsų poreikius ir norus atitiks kiekvienas kriterijus:

  • Spalva. Dieninės užuolaidos paprastai yra šviesios. Vis dėlto jos nebūtinai turi būti baltos. Pateikdami individualų užsakymą galite rinktis iš plataus spalvų spektro - nuo melsvų iki žemės atspalvių. Jei pageidaujate, „Domus Lumina" meistrams galite patikėti ir individualiai įsigytą audinį. 
  • Valdymo būdas. Siekiantiems šiuolaikiškumo akcento namuose galima rinktis automatinį valdymo mechanizmą. Individualiai pasiūtas užuolaidas, pakabintas mūsų meistrų, galėsite atitraukti ar užtraukti specialiu pulteliu, išmaniuoju telefonu ar kitokiu įrenginiu. Žinoma, galite rinktis ir paprastai, rankomis valdomas užuolaidas. 
  • Užuolaidų kabinimo būdas. Kaip žinoma, kabliukai nėra vienintelis užuolaidų kabinimo būdas. Naktinės ir dieninės užuolaidos gali būti taip pat kabinamos perveriant audinį karnizu per specialias kilpas. Apsvarstykite, kokį įvaizdį norite kurti namuose ir pasirinkite, kuris variantas tinka labiau. 
  • Ilgis ir plotis. Renkantis iš plataus audinių asortimento svarbu pasirinkti ir tinkantį užuolaidų ilgį. Pavyzdžiui, jei lubos žemos, berta rinktis grindis siekiančias užuolaidas, jas kabinti virš lango. Jei kambarys siauras, verta rinktis platesnes užuolaidas. Pasirinkę individualų užsakymą būsite tikri, kad matmenys idealiai atitinka poreikius. Tuo gali pasirūpinti ir į namus iškviesti „Domus Lumina" meistrai.
Individualūs užsakymai gali kainuoti daugiau, be to, jų įgyvendinimas trunka ilgiau. Tačiau vertinantiems nepriekaištingą kokybę, norintiems idealiai suderinti kiekvieną namų detalę, džiaugtis ilgaamžiais daiktais toks pasirinkimas išties vertas dėmesio. Ilgametė „Domus Lumina" komandos patirtis, puikus interjero kūrimo taisyklių ir tendencijų išmanymas - tai, kas padeda visuomet pasiūlyti ir realizuoti geriausią variantą. Tegul originalios, savitos, žavios, šiuolaikiškos ir funkcionalios naktinės, dieninės užuolaidos puošia ir Jūsų namus - susisiekite su mūsų konsultantais ir pateikite tobulai poreikius atitinkantį užsakymą. 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.