Dirbame visoje Lietuvoje!
Skambinkite nemokamai:
8 800 00009
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame
Konsultanto iškvietimas į namus

Apie mus

„Domus Lumina" - sėkmingai auganti, viena iš didžiausių langų uždengimų gamybos ir pardavimų įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Mūsų išskirtinumas ir vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė, todėl per ganėtinai trumpą savo veiklos laikotarpį tapome žinomi ir vertinami ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose. Nuolat dalyvaujame tiek Lietuvos, tiek tarptautinėse statybų, interjero ir dizaino parodose, todėl šiandien mūsų įmonės produkcija tiekiama į Airiją, Didžiąją Britaniją, Suomiją, Švediją, Norvegiją, Daniją, Olandiją, Vokietiją, Belgiją, Prancūziją, Lenkiją, Estiją, Latviją, Ukrainą, Rusiją. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios misija - būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir apskritai langų dekoravimo priemonių gamybos srityje.

„Domus Lumina" - tai patirties turinti, profesionali, kūrybinga komanda, kuri nuolat auga. Naujos rinkos atneša naujas investicijas, naujus padalinius ir vis daugiau salonų visoje Lietuvoje. Mūsų kompanijoje dirba virš 150 darbuotojų. Mes nuolat modernizuojame ir plečiame savo 3500 kvadratinių metrų dydžio gamybinę bazę, naudojame tik pažangiausias technologijas. Šiandien mūsų įmonė gamina visų Lietuvos rinkoje naudojamų rūšių žaliuzes , roletusromanetes , širmas , markizes , fasado roletus , tinklelius nuo vabzdžių . Gamyboje naudojame tik patikimų tiekėjų medžiagas ir komponentus, kuriuos importuojame tiesiai iš gerai žinomi langų uždengimų rinkoje gamintojų. Esame išskirtiniai Vokietijos gamintojų „Glasgard AG" ir "Benthin" atstovai.

Partneriai


  
   
  
   
   
   
  
   
   

Pasiūla


Didžiausias įmonės privalumas - itin platus ir į įvairius klientų poreikius orientuotas produktų asortimentas. Nors mūsų įmonė įkurta 2007 metais, greitas kompanijos augimas įrodė, kad šiandien „Domus Lumina" žinoma kaip neribotų galimybių įmonė, pirmaujanti pagal turimą itin platų audinių raštų ir spalvų asortimentą, didelį konstrukcijų pasirinkimą, įgyvendinamus įvairiausius ir sudėtingiausius projektus. Esame lyderiaujanti įmonė ir niekada neatsiliekame nuo užsienio valstybėse vyraujančių naujausių dizaino ir interjero tendencijų, jų rinkose siūlomų langų dekoravimo priemonių. Nuolat atnaujiname visų žaliuzių audinių kolekcijas bei katalogus. Vertiname kiekvieną klientą ir priimame geriausią sprendimą visuose projektuose.

Protingi sprendimai stilingiems langams

„Domus Lumina"  šūkis - protingi sprendimai stilingiems langams! Didelė produktų įvairovė, pagal individualius poreikius parenkamos produktų sistemos ar mechanizmai, plati audinių spalvų paletė - tai ko reikia kiekvienam klientui, ieškančiam protingo sprendimo stilingiems langams!

Kaina

Siekiame optimalaus kainos ir kokybės santykio. Nuolat taikome nuolaidas, skelbiame akcijas, organizuojame konkursus su dovanomis.

Greitis

Kadangi esame orientuoti į šiuolaikišką klientą, užsakymus ir projektus stengiamės įgyvendinti labai greitai ir laiku. Mūsų kompanijos veikloje ypač akcentuojama terminų ir spartos svarba.

Remiame

   

Esame narė

Būdami Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos nare, mes siekiame pritaikyti savo produkciją pasyviame name taip, kad ji atitiktų aukščiausius energinio naudingumo reikalavimus.  Esame apdovanoti LR Aplinkos ministro už projektą integruojant apsaugines žaliuzes berėmiams langams pasyviame name. Bendraudama ir bendradarbiaudama su šios asociacijos nariais „Domus Lumina" bus nuolat informuojama apie novatoriškus sprendimus energetiškai efektyvių projektų vystymo ir įgyvendinimo srityje.