Perkant du, trečią gausite nemokamai!

Kartu su pavasariu nubunda noras atnaujinti namus. Dabar geriausias laikas įsigyti funkcionalius roletus, žaliuzes ar užuolaidas. Galbūt jau metas galvoti ir apie tinklelius nuo uodų? Pirkite du gaminius ir trečias bus nemokamas! Jei planuojate įsigyti daugiau – rinkitės drąsiai! Produktų kiekis neribojamas, o kas trečias gaminys nieko nekainuos*. Tad jei planuojate įsigyti naujus langų uždengimus – dabar geriausias laikas!

NORITE IŠSIKVIESTI KONSULTANTĄ?
Konsultaciją ir nemokamą matavimo paslaugą galite užsisakyti užpildę konsultanto iškvietimo formą. Mūsų konsultantas atvyks su audinių pavyzdžiais bei pasiūlys geriausią sprendimą jūsų langams.

NORITE PAMATYTI SUMONTUOTUS GAMINIUS IR PASITARTI GYVAI?
Kviečiame apsilankyti DOMUS LUMINA salonuose ir susipažinti su funkcionaliais gaminiais, susipažinti su audinių kolekcijomis ir gauti visus atsakymus gyvai.

TURITE KLAUSIMŲ?
Jūsų skambučio laukiame nemokamu telefonu 8 800 00 009. Atsakysime į rūpimus klausimus ir rezervuosime nemokamą matavimo paslaugą.

NORITE SUŽINOTI KAINĄ?
Pasirinkite produktą, surašykite savo langų išmatavimus bei lūkesčius šioje asmeninio pasiūlymo formoje ir mes pateiksime geriausią pasiūlymą.

* Nemokamas yra pigiausias gaminys. Gaminiai gali būti skirtingi. Pasiūlymas netaikomas automatikai bei karnizams, VELUX langų uždengimams ir negalioja el. parduotuvėje. Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos montavimui bei transportavimui. 

Pasiūlymas galioja iki 2024-04-30.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.