Dirbame visoje Lietuvoje!
Skambinkite nemokamai:
8 800 00009
Nemokamai!
 • Skambinate
 • Konsultuojame
 • Išmatuojame
 • Paskaičiuojame
Konsultanto iškvietimas į namus

Naujienos

2017-04-13

Susitikime parodoje Supernamai 2017!

 
Balandžio 20-23 dienomis DOMUS LUMINA dalyvaus 5-oje statybos ir interjero parodoje Supernamai 2017, kuri vyks Vilniuje, Siemens arenoje. Parodos tema - Išmanūs namai.
 
Suteikti klientui komfortą ir patogumą - vienas didžiausių DOMUS LUMINA prioritetų, todėl mūsų stende turėsite galimybę pamatyti, kaip automatizuojant langų uždengimus palengvinamas jų valdymas. Tuo pačiu galėsite susipažinti su visomis mūsų naujienomis, o jų mes turime iš tiesų daug!
 
Mūsų stendas Nr. SE-8. Maloniai kviečiame apsilankyti, mūsų komanda pasirengusi atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus ir rasti protingą sprendimą Jūsų stilingiems langams!
2017-03-13

DOMUS LUMINA DIENA NAKTIS PRINT LINE KOLEKCIJA PASIPILDĖ NET 30 NAUJŲ AUDINIŲ!

 
Kai pavasaris beldžiasi į langus - norisi atsinaujinti ir pripildyti namus gaiviomis, natūraliomis spalvomis ir raštais. DOMUS LUMINA eina koja kojon su mada ir išskirtinai, tik savo klientams pristato naujuosius Diena Naktis Print Line kolekcijos audinius!

Nuo šiol Diena Naktis Print Line kolekcijoje NET 30 naujų, dvelkiančių pavasariu, raštų motyvų, kurie susipina su ryškiomis ir drąsiomis spalvomis sukurdami unikalią klasikos ir moderno harmoniją. Ant Diena Naktis audinio juostų nutupia madingi paukščiai ir drugeliai, nugula kvepiančios gėlės, meškiukai mažiesiems, gamtos motyvai, geometriniai raštai, neįprastos formos, linijos. Visi šie raštai atspindi 2017 metų langų uždengimų bei interjero tendencijas ir paverčia Diena Naktis roletus dar stilingesniais!
 
Didžiuojamės, kad vieninteliai Lietuvoje galime Jums pasiūlyti tokią gausią Diena Naktis Print Line audinių kolekciją, kurios gamyba reikalauja preciziškumo, ypatingo tikslumo, kruopštumo. DOMUS LUMINA Dizaino spaustuvėje gimstančių Diena Naktis audinių gamyboje naudojami lateksiniai dažai - tai vandens pagrindo pigmentiniai dažai su dirbtiniu polimeriniu tirpikliu. Skysto rašalo pagrindą sudaro: 70% iš vandens, 29% iš tirpiklio ir 1% įvairūs priedai, o tai užtikrina, kad šie dažai yra tinkami ekologiškam spausdinimui ir tuo pačiu išgaunama itin aukštos kokybės spauda. Todėl Diena Naktis Print Line audiniai yra saugūs aplinkai ir ypač rekomenduojami vaikų kambariui.
 
Diena Naktis roletai tampa vis populiaresni dėl savo unikalumo, o nugulę raštai - paverčia juos dar tobulesniais ir išskirtiniais. Jeigu Jums norisi spalvų, naujų formų ir netikėtų sprendimų - Diena Naktis Print Line kolekcija kaip tik tai, ko ieškote!
 
Šią NAUJIENĄ galite pamatyti bet kuriame DOMUS LUMINA salone arba išsikvietus konsultantą į namus.
 
Įsileiskite į savo namus pavasarį!
 
2017-03-07

Trendų ir kokybės etalono, Anglijos gamintojo LOUVOLITE audiniai - jau Domus Lumina asortimente!

 
Pristatome dar vieną fantastišką naujieną - LOUVOLITE audiniai roletams ir vertikalioms žaliuzėms jau DOMUS LUMINA asortimente!
 
Tai tikras WOW faktorius - prabangūs, išskirtinės kokybės audiniai papirks net išrankiausio skonio klientą! LOUVOLITE kolekcijose žėri ryškios spalvos ir išskirtiniai raštai, derantys tiek moderniame, tiek klasikiniame, tiek country stiliaus interjere.
 
Šios kolekcijos išskirtinumai:
 
 • Dauguma audinių dengti antialergine medžiaga, kuri sulaiko net 50% alergenų, patenkančių į patalpas per langą;
 • Ryškūs raštuoti audiniai Zeta, Coral, Tropicana ar kiti Jūsų pasirinkti audiniai derinami su vienspalviais Carnival, Mineral ar kitais. Tai ypatingai efektyviai matosi vertikalių žaliuzių ar širmų kolekcijose;
 • Svarbi tendencija - tekstūriniai vienspalviai pastelinių tonų audiniai: Zephyr, Newport, Hampton ir kiti;
 • Carnival spalvos džiugins kiekvieną dieną savo šventiškai ryškiais tonais!
 • Vaikų linija - žaismingos G-Raff, Party animals ir žerintis tamsoje Night Night patiks mažiausiems klientams.

Įmonė LOUVOLITE - viena garsiausių ir svarbiausių Anglijoje bei visoje Vakarų Europoje langų uždengimų gamintojų. Tai trendų ir kokybės etalonas! Didžiuojamės, galėdami atstovauti šį vardą Pabaltijo šalims.

 

2017-03-05

Domus Lumina keliauja į parodą "Maja 2017" Rygoje!

 
DOMUS LUMINA kviečia į tarptautinę, jau 31-ąjį kartą rengiamą statybų pramonės parodą „Maja 2017", kuri vyks Rygoje, Latvijoje, Kipsalas iela 8, Tarptautinių parodų centre, kovo 9-12 dienomis!
 
Parodos metu DOMUS LUMINA pristatys visus savo asortimente turimus produktus vienoje vietoje ir supažindins su 2017 metų langų uždengimo tendencijomis. Itin patrauklios idėjos Jūsų langams, prabangiausios mūsų produkcijos linijos, naujausios roletinių audinių, plisuotų žaliuzių audinių, romanečių audinių kolekcijos, madingiausi printų motyvai, maksimalų komfortą suteikianti automatika langų uždengimuose, ekstravagancija - tai tik dalis, ką mes, mieli klientai, Jums pademonstruosime.
 
Mūsų stendo numeris 122, 2 salė. Maloniai kviečiame apsilankyti!
2017-02-28

Didžioji pavasario naujiena - 2017 metų plisuotų žaliuzių kolekcija!

 
Džiaugsmingai pristatome didžiąją pavasario NAUJIENĄ - 2017 metų plisuotų žaliuzių kolekciją, sukurtą tik Jums, mieli klientai!
Gaivi, arti gamtos ir natūralumo, bet tuo pačiu rafinuota prabanga ir elegancija dvelkianti naujoji kolekcija suformuota atsižvelgiant tiek į naujausias plisuotų žaliuzių audinių tendencijas, tiek į populiariausių audinių paklausą. Šioje kolekcijoje rasite beveik 150 naujų audinių! Naujoji kolekcija sužavės faktūromis, raštais ir spalvomis, kurios padės Jums pajusti plisuotų žaliuzių suteikiamą namų interjero išskirtinumą.

NET 15 žavių kolekcijų atrinktos ir sudėtos pagal skirtingus kriterijus:

 • spalvas - Spells of white (balta), Silver shadow (sidabro/ pilka), Caramel mocha (rusva) ir Rainbow dash (ryškiaspalvių audinių kolekcija);
 • faktūrą - Savannah, Fresh linen (natūralios faktūros ir spalvų kolekcijos; lino, drobės, bambuko faktūros);
 • prabangios kolekcijos - Royal deluxe ir Timeless classic (klasikinių raštų bei prabangios faktūros bei spalvų audiniai);
 • paskirtį - Daydream (skaidrūs, permatomi, "dieniniai" audiniai), Happy days (kolekcija vaikų kambariui);
 • bendrąsias savybes - Metallic shine (metalizuoti, blizgantys audiniai), Pearl shell ( perlo žvilgesio, "glamžyti" audiniai), Black out (pilnai patalpą užtamsinantys audiniai), Palma (išskirtinio dizaino, dvigubi audiniai, sulaikantys šilumą), Palma BO (dvigubo sluoksnio audiniai, kurių vienas sluoksnis yra black out, itin tinkami stoglangiams).

Naujosios plisuotų žaliuzių kolekcijos audiniai puikiai tinka tiek naujų tendencijų mėgėjams, tiek vertinantiems klasikinį stilių. Audiniai SINAI žavi savo rafinuotumu, tvirtumą ir ilgaamžiškumą garantuoja S ir Z verpalų deriniai, o audinyje atrasite natūralaus lino. NEVADA pradžiugins šilkiniu matiškumu; ORDOS - turtingomis spalvomis ir specialia audimo technologija; TIRARI - įspūdingi žakardo siūlių deriniais; RECIFE audiniai stebina IKAT dažymo technologija - ir tai tik kelios audinių grupės!

Užsukite į mūsų salonus ir įsitikinkite, kad 2017 metų plisuotų žaliuzių kolekcija - išskirtinai įvairialypė ir turtinga!

 

2017-02-06

Naujiena roletų asortimente - išskirtinių techninių savybių BLACK OUT audinys BO4035!

Ieškote išskirtinių dizaino sprendimų, mėgstate ilgiau pamiegoti ryte, Jums reikia pilnai užtamsinti patalpą - naujasis, išskirtinių techninių savybių Black Out audinys BO4035 kaip tik Jums! Šio audinio roletai visiškai nepraleidžia saulės šviesos ir užtamsina patalpą. Langų uždengimai su šiuo audiniu itin tinka miegamiesiems, nes naktį apsaugo nuo šviečiančių gatvės žibintų šviesos, o rytą leidžia snausti netgi šviečiant ryškiai saulei. Juos puikiai pritaikysite pasitarimų kambariuose, konferencijų salėse, studijose ar erdvėse, kuriose naudojami projektoriai ir reikia užtamsinti patalpą.

Naujasis audinys Black Out BO4035 sužavės Jus savo ypatybėmis:

 • itin platus audinys (310 cm), idealiai tinkantis didelių ar vitrininių langų uždengimui;
 • testuojant iki 5 m aukščio gaminiams - audinys nesibanguoja, lieka tiesus;
 • juoda abipusė audinio spalva;
 • nedegus, B1 klasės audinys;
 • saugus itin jautrioms aplinkoms, sertifikuotas Oeko -tex standartu;
 • tinkamas drėgnai aplinkai, valomas drėgna kempinėle;
 • tinkamas darbo su monitoriais aplinkoms;
 • audinys sertifikuotas EN ISO 105-B02 sertifikatu - yra itin atsparus nusidėvėjimui ir blukimui;
 • tvirtesnis ir storesnis nei kiti Black Out audiniai.

Šią naujieną galite pamatyti bet kuriame DOMUS LUMINA salone arba išsikvietus konsultantą į namus. Gyvenkite patogiai ir stilingai!

 

2017-02-03

Taupantiems energiją - saulės kontrolė!

Neretai apie saulės kontrolę pradedama galvoti tada, kai ji ima kelti rūpesčių. Tačiau tam galima pasiruošti jau iš anksto. Šiandien langų uždengimų pagalba galite maksimaliai išnaudoti saulės energiją nuo jos nenukenčiant. Ši tema tapo itin aktuali įsigaliojus privalomajam A klasės reikalavimui naujai statomiems namams. Apie tai ir dar plačiau vasario 2 dieną dalinomės žurnalo Structum - struktūriškas požiūris sėkmingam verslui vykdomoje konferencijoje „Energetikos pokyčiai ir pastatų energinio efektyvumo didinimas".

Daugiau įžvalgų ir patarimų Domus Lumina ekspertų plėtota tema „Sprendimas: tausojantiems energiją - saulės kontrolė!" rasite žurnalo Structum kovo mėnesio numeryje. O jeigu planuojate vykdyti renovaciją ar statyti namą ir patarimų Jums reikia jau dabar - kreipkitės į Domus Lumina pastatų energinio taupymo specialistus. Mes visada pasirengę Jums padėti ir suteikti visą informaciją apie A klasę atitinkančius saulės kontrolės sprendimus. 

Mūsų tikslas - pritaikyti gaminamą produkciją taip, kad ji atitiktų aukščiausius energinio naudingumo reikalavimus. O Jums, mieli klientai, siūlome iš anksto būti pasiruošus privalomajam A klasės reikalavimui naujai statomiems namams!

 

 

Sprendimai A klasės namams 

2017-01-27

Domus Lumina produkcija modernioje Kauno autobusų stotyje!

 
Be galo šaunu matyti savo atgimstantį miestą, o dar smagiau, kai galima prisidėti prie puikių, jį puošiančių projektų. Vienas iš jų - naujoji Kauno autobusų stotis. Prisidėjome savo darbais - antracito spalvos lamelės dengia įvažiavimą į požeminį garažą, o elegantiškos, bet svarbiausia, saugios ir patvarios apsauginės grotos sergi ramybę naktį. Smagių kelionių, gerų įspūdžių!
 
Plačiau apie šio Domus Lumina projekto netradicinius sprendimus galite pasiskaityti skiltyje projektai.
 
Džiaugiamės, kad galime prisidėti kuriant modernų miestą! 
 
2017-01-15

2017 METŲ MADOS LANGŲ UŽDENGIMUOSE IR NE TIK!

Šie metai žada iš tiesų dideles permainas interjero pasaulyje. Jei planuojate atnaujinti langų uždengimus ar įsigyti naujus - kviečiame susipažinti su naujausiomis langų uždengimų tendencijomis. Domus Lumina, atsižvelgdama į pasaulines tekstilės ir namų interjero tendencijas, pataria, kaip susikurti madingus namus ir kokie langų uždengimai bus "ant bangos" 2017 metais!

Tamsiai žalios spalvos atspalviai karaliaus ištisus metus. Šios spalvos roletai, plisuotos ar vertikalios žaliuzės - gali tapti Jūsų interjero akcentu ar sukurti skandinaviško stiliaus atmosferą, kuri vis dar yra viena madingiausių.

Trokštantiems išskirtinumo - rekomenduojame žaižaruojančias spalvas langų uždengimuose. Tai ryškios, metalo ar metalizuotos, nenušlifuoto kvarco, opalo spalvos, kurios pagyvins interjerą su aliuzija į erdvę, dangų, kosmosą! Tam puikiai tiks į madą sugrįžtančios, naujo dizaino aliuminės horizontalios žaliuzės. Tuo tarpu jūrinė mėlyna spalva - 2017 metais bus tarsi nauja juoda spalva, o miegamuosius kambarius užkariaus madingos intensyvios, romantiškos spalvos, pavyzdžiui, rubino, aviečių ar karamelės - tai yapč akcentuoja apie namų interjerą rašantis JAV tinklalapis houzz.com. Pageidaujate namuose susikurti ramybės oazę - rekomenduojame baltą, porceliano, kupranugario, prislopinta rausvą, pilkšvą, kaulo ir pieno baltumas - tai spalvos, kurios simbolizuoja autentiškumą, natūralumą. Medis ir medinės žaliuzės - yra arčiausiai natūralumo ir visa tai bus itin madinga!

Interjero dizaineriai įkvėpimo semiasi iš gamtos, aplinkos, garsiausių mados namų - todėl šiais metais ir toliau išlieka madingi augalų ir gėlių motyvai, kurių ypač daug Domus Lumina roletų bei plisuotų žaliuzių audinių kolekcijose. Ypatingo gyvumo interjere suteiks gėlėtos romanetės ar užuolaidos, kurios puikiai derės prie vienspalvės sofos ar kitų neutralių interjero detalių. 

Geometriniai raštai, neįprastos formos, paprastos linijos - dar viena ženkli šių metų tendencija interjere. Ir Jūs tikrai neprašausite pasirinkdami roletus, širmas ar užuolaidas su šiais raštais iš Domus Lumina gausių kolekcijų!

2017 metais ineterjere dar labiau populiarės drugeliai! Drugelis nutupia ne tik ant vaikų kambariui skirtų langų uždengimų. Jis virsta elegancijos ir optimizmo simboliu. Puikiausias to pavyzdys - autoriniai dizainerės Agnės Kuzmickaitės raštai!

Į madą vėl sugrįžta tendencija atskirti erdves į atskiras zonas, o tam puikiai tiks Domus Lumina gaminamos stilingos širmos ar stiklinės pertvaros. Tokiu būdu sukuriamas privatumas, bet tuo pačiu išsaugomas jaukumas, lengvumas, kelias bendrauti ir tarsi būti vienoje erdvėje.

Aksesuarai - viena pagrindinių sezono tendencijų. Todėl pasinaudokite Domus Lumina teikiama ypatinga paslauga Jums ir suderinkite dekoratyvines pagalvėles, lovatieses, staltieses ar kitus mūsų siuvamus tekstilės gaminius su langų uždengimais. Nuostabus jausmas, kai interjere langų uždengimai dera su toje erdvėje esančiais dekoro elementais. O ką jau bekalbėti apie prabangą ir maksimalų komfortą, kai bet kokį langų uždengimą galima valdyti vos vienu mygtuko spustelėjimu. Automatizuoti langų uždengimai - tampa mūsų kasdienybe ir bus madingi visada!

Nebijokite derinti iš pirmo žvilgsnio nesuderinamų raštų ar skirtingų tekstūrų ir faktūrų. Milano ir Paryžiaus mados savaitė šią tendenciją įvardijo, kaip vieną ryškiausių 2017-aisiais. Tarkime, pagalvėles susikurkite iš kelių skirtingos tekstūros ir raštų audinių, o roletus pasirinkite visiškai neutralios dramblio kaulo spalvos. Arba atvirkščiai - pasirinkite trimačio vaizdo (3D) roletus, kurie sukurs optinę iliuziją erdvėje, o sienas palikite neutralių spalvų. Skaitmeninė spauda tampa vis populiaresnė, o mūsų Dizaino spaustuvė - kaip tik tiems, kurie ieško netradicinių būdų, kaip dekoruoti savo langus!

Trokštate išskirtinių, unikalių, madingų namų - būkite savo erdvių dizaineriais. Labai dažnai geriausi sprendimai ateina kiek netikėtai, kai leidžiame fantazijai tiesiog veikti!

2017-01-06

APLANKYKITE MUS Heimtextil 2017 parodoje!

 
DOMUS LUMINA kviečia į tarptautinę jau 45-ąjį kartą rengiamą namų tekstilės parodą HEIMTEXTIL, kuri vyks sausio 10 - 13 dienomis Messe parodų rūmuose, Frankfurto mieste, Vokietijoje!
 
Tai vieta, kurioje produkcijos kokybei yra keliami ypatingi reikalavimai, kiekvienas randa sprendimą savo būstui, darbo aplinkai ar tiesiog pasisemia idėjų ir dar labiau praturtina išlavintą skonį ir nepriekaištingą stiliaus pojūtį!
 
Parodos metu DOMUS LUMINA pristatys visus savo asortimente turimus produktus vienoje vietoje ir supažindins su 2017 metų langų uždengimo tendencijomis. Itin patrauklios idėjos Jūsų langams, prabangiausios mūsų produkcijos linijos, naujausios roletinių audinių, plisuotų žaliuzių audinių, romanečių audinių kolekcijos, madingiausi printų motyvai, maksimalų komfortą suteikianti automatika langų uždengimuose, ekstravagancija - tai tik dalis, ką mes, mieli klientai, Jums pademonstruosime.
 
Mūsų stendo numeris 5.1 D20. Maloniai kviečiame apsilankyti!
2016-12-20

2017 metų spalva pagal PANTONE

 
Spalvų ekspertai „Pantone" 2017 metų spalva paskelbė - sodo žalia, vadinama GREENERY. Tai šiltas žalias atspalvis, kuris, kaip teigia „Pantone" - pavergia gaivumu, primena gamtos atgimimą - pavasarį, nuteikia naujai pradžiai ir pokyčiams!
 
2017 metų spalva atspindinti žemės ir gamtos harmoniją, norą susilieti ir atsipalaiduoti nesuniokotoje gamtoje: gulint žalioje pievoje ar žiūrint į nesibaigiančius vandens tolius. Ši gaivi „Pantone" spalva yra orientuota į žmogaus būtį gamtoje ir sugrįžimą prie nuoširdžių pirmapradžių potyrių, jausmų ir emocijų. Toks gamtos dvelksmas gali būti sukurtas ir Jūsų namuose - tiek roletai, tiek širmos, užuolaidos ar kiti Jūsų pamėgti langų uždengimai gali būti pagaminti iš šios gaivumu dvelkiančios spalvos.
 
GREENERY tiesiog natūraliai įsilies valgomajame, virtuvėje, vaikų ar vonios kambaryje. Tai ideali spalva langų uždengimams ar interjero aksesuarams. Ši spalva skirta tiems, kurie išsiilgę šviežumo, veržlumo, šviesos ir jaukumo!
 
Pasitikime 2017 metus su naujais vėjais, atsinaujinę ir nusiteikę naujai pradžiai!
 
2016-12-02

Net dvi stulbinančios naujienos horizontalių aliuminių žaliuzių mėgėjams!

 
DOMUS LUMINA nenustoja augti - pristatome net 2 stulbinančias naujienas horizontalių aliuminių žaliuzių mėgėjams!
 
Nuo šiol mūsų gaminamos horizontalios aliuminės žaliuzės su 16 ir 25 mm pločio juostelėmis valdomos JAU IR ELEKTRINE PAVARA! Automatizuotas valdymas - tampa neatsiejama Jūsų gyvenimo dalis. Aliuminės žaliuzės tampa protingo namo dalimi, taip įsiliedamos į modernių langų uždengimų asortimentą. Jų valdymas elektrine pavara suteikia maksimalų komfortą, žaliuzes ypatingai patogu ir lengva valdyti net nepriėjus prie lango. Vos vienu mygtuko spustelėjimu jas galima: pakelti, nuleisti ar užfiksuoti norimoje padėtyje. DOMUS LUMINA horizontalių aliuminių žaliuzių mechanizmai montuojami su patikimomis prancūzų kompanijos „Somfy" automatinėmis pavaromis. Nuo šiol galima dar patogiau valdyti horizontalias aliumines žaliuzes ir džiaugtis jų funkcionalumu!
 
Kita džiuginanti naujiena - nauja horizontalių žaliuzių sistema VENUS STICK! Tai klasikinė, patogi ir kompaktiška horizontalių žaliuzių sistema pasižyminti šiomis savybėmis:
 
 • Plokščias viršutinis profilis priglunda prie lango ir netrukdo jo pilnam atidarymui;
 • Profilis montuojamas tarp stiklajuosčių;
 • Galima pasirinkti iš 3, puikiai į interjerą įsiliejančių spalvų: baltos, sidabro ar šviesaus ąžuolo;
 • Valdoma virvele pakėlimui/nuleidimui, bei lazdele juostų pasukimui;

VENUS STICK - puikios išvaizdos, lengvos priežiūros ir kokybės derinys!

DOMUS LUMINA siūlomas asortimentas auga kartu su klientų ratu! Mes džiaugiamės, kad šiandien galime patenkinti kiekvieną Jūsų norą ir Jūsų langus paversti ypatingai stilingais.

2016-11-14

Domus Lumina produkcija - žingsnis energiškai efektyvių namų link!

Nuo šių metų lapkričio 1 dienos Lietuvos statybų ir nekilnojamo turto rinkoje - didžiulės permainos. Žengiamas dar vienas žingsnis energiškai efektyvesnių namų link - Lietuvoje negalės būti statomi žemesnės nei A klasės pastatai.

Būdama Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos nare - DOMUS LUMINA įgyvendino jau ne vieną projektą prisidėdama prie pasyvių namų statybos. Mes ir toliau aktyviai siekiame vieno iš savo tikslų - pritaikyti gaminamą produkciją taip, kad ji atitiktų aukščiausius energinio naudingumo reikalavimus. Džiaugiamės, kad mūsų gaminama produkcija: plisuotos žaliuzės, horizontalios žaliuzės, roletai, daugiafunkcinės apsauginės žaliuzės, lamelės, fasado roletai, fasado horizontalios žaliuzės - tai tik maža dalis to, ką galime pasiūlyti ieškantiems ne tik estetiško, bet ir energiškai naudingo sprendimo savo namams.

Saulės kontrolės svarba energetiškai efektyviems namams:

 • Izoliacija. Galite sumažinti energijos suvartojimą, sutaupyti šildymo ir vėsinimo išlaidas ir sukurti patogesnę aplinką.
 • Saulės šilumos kontrolė. Šiuolaikiniuose pastatuose saulės energijos šiluma išnaudojama kaip papildomas šildymo šaltinis šaltuoju metų periodu, bet vasarą oro kondicionavimo išlaidos gali viršyti sutaupytas šildymo išlaidas.
 • Dienos šviesa. Maksimalus dienos šviesos patekimas į patalpas sumažina dirbtinio apšvietimo poreikį ir sąnaudas. Taip padidinamas pastato efektyvumas ir komfortas.Valdomos žaliuzės yra efektyvesnės nei stiklų matinimas arba apklijavimas plėvelėmis.
5 patarimai efektyviai saulės kontrolei:
 
 • Užtikrinkite, kad Jūsų langai ir durys būtų tinkamai uždengti, priklausomai nuo oro sąlygų;
 • Šildymo ir vėsinimo sistemas susiekite su langų uždengimais;
 • Saulėtomis žiemos dienomis išnaudokite nemokamą saulės šilumą;
 • Žiemos naktimis uždarykite langų uždangalus, norėdami sutaupyti susikaupusią šilumą, o vasaros dienomis laikykite langų uždengimus uždarytoje pozicijoje, kad patalpos neprikaistų.
 • Automatizuoti, susieti su meteorologiniais jutikliais langų uždengimai padės Jums kontroliuoti namų aplinką net ir tada, kai Jūsų nėra namuose.
DOMUS LUMINA produkcija pritaikyta energetiškai efektyviame name - tai žingsnelis vedantis link efektyvumo, kurio dėka sumažinamas šilumos energijos poreikis, sutaupomi energijos kaštai ir neteršiama gamta!
 

 

 

Sprendimai A klasės namams 

2016-11-02

DOMUS LUMINA lizingo pasiūlymas tapo dar išskirtinesnis - pirma įmoka net po 3 mėnesių!

Puikusis lizingo pasiūlymas tapo dar išskirtinesnis. Kai rudens darganą lauke nugali namų šiluma, džiaugiamės galėdami Jums, mieli klientai, pasiūlyti išskirtines sąlygas įsigyjant prekes išsimokėtinai! Jums nebereikia laukti, kol baigsis šildymo sezono išlaidos, kad įsigytumėte stilinguosius DOMUS LUMINA langų uždengimus - tiesiog atidėkite mokėjimą!

DOMUS LUMINA produktų lizingas Jums NIEKO NEKAINUOJA, todėl Jums nereikia laukti išpardavimų! Jau dabar:

 • 0% palūkanų!
 • 0 Eurų sutarties mokestis!
 • 0 eurų pradinis įnašas!
 • Pirma įmoka - NET po 3 mėnesių!

Pavyzdys: jei įgyjamos prekės kaina 300 Eur ir sutartis sudaroma 10 mėnesių laikotarpiui, o avansas - 0 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, mėnesio įmoka - 30 Eur, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 300 Eur. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo.

Vertiname kiekvieną savo klientą, todėl sudarėme puikias sąlygas lengvai, greitai ir paprastai pasinaudoti šia galimybe:

 • Sutartį sudarysime prekybos vietoje vos per keletą minučių;
 • Galėsite pasirinkti Jums priimtiną įmokų mokėjimo dieną;
 • Jei pageidausite, galėsite įnešti Jums tinkamo dydžio pradinį įnašą;
 • Suteikiame galimybę naudotis plačiu įmokų mokėjimo tinklu.
Pasinaudokite DOMUS LUMINA teikiamu išskirtiniu lizingo pasiūlymu bet kuriam mūsų produktui ir susikurkite savo svajonių namus jau dabar!

 

2016-10-28

Vieninteliai Lietuvoje sukūrėme Jums roletų Diena Naktis Print Line kolekciją!

 
Jūsų norai ir išlavintas skonis mieli klientai - skatina mus kurti, tobulėti ir nuolat ieškoti nestandartinių sprendimų. Dėka Jūsų augame mes, auga ir mūsų kolekcijos!
 
Su trenksmu skelbiame - DOMUS LUMINA vieninteliai Lietuvoje sukūrė Jums unikalią, išskirtinio dizaino ir originalių raštų DIENA NAKTIS PRINT LINE KOLEKCIJĄ. Kurdami šią kolekciją siekėme sukurti meną gyvenimui. Naujoji roletų DIENA NAKTIS kolekcija - išsiilgusiems naujų vėjų ir dar daugiau galimybių susikurti savo svajonių namus!
 
Šios kolekcijos audiniai alsuoja dar nematytais raštais ir spalvomis. Ant DIENA NAKTIS audinio juostų nugula mados dizainerės, drugelių valdovės - Agnės Kuzmickaitės išbarstytų žaislų ir vaikų piešinių motyvai, įvairūs grafikos šedevrai, pelėdžiukai bei širdelės mūsų mažiesiems, nenusakomo lengvumo plunksnos ir kiti nepakartojami raštai, kurie DIENA NAKTIS roletus paverčia dar stilingesniais!
 
Nauja DIENA NAKTIS PRINT LINE kolekcija leidžia Jums rinktis ir derinti netikėčiausias dizaino kombinacijas. Šios kolekcijos roletai lengvai įsilies į Jūsų mylimą interjerą, koks jis bebūtų: klasiknis, modernus, minimalistinis ar kelių stilių mišinys. Gausioje naujoje kolekcijoje tikrai rasite dekorą stilingiems svetainės, miegamojo, virtuvės, vonios, vaikų ar kitos paskirties patalpų langams. Išskirtinio dizaino DIENA NAKTIS roletai taps interjero akcentu bet kokioje erdvėje!
 
Didžiuojamės, kad vieninteliai Lietuvoje gaminame šiuos nuostabius DIENA NAKTIS PRINT roletus, kurių gamyba reikalauja preciziškumo, ypatingo tikslumo, kruopštumo. DOMUS LUMINA gamyboje naudojamos inovatyvios technologijos leidžia langų uždengimą paversti unikaliu meno kūriniu.
 
Pamatykite visas gyvenimo spalvas DIENA NAKTIS PRINT LINE kolekcijoje! Gaivi, spalvinga ir originali DIENA NAKTIS PRINT LINE KOLEKCIJA Jūsų namus pripildys šviesos ir jaukumo net ir šaltuoju metų sezonu, o originalūs roletų raštai puikiai derės prie įvairaus interjero sukurdami šiuolaikišką ir išskirtinį charakterį.
 
2016-10-21

Dizaino spaustuvė – dar daugiau galimybių išskirtinai stilingiems langams!

Norite savo namus paversti unikaliais ir originaliais, ieškote netradicinių būdų, kaip dekoruoti savo langus - DOMUS LUMINA kviečia į Dizaino spaustuvę! Joje Jūsų laukia mūsų sukurti foto roletai: pasirinkite iš tūkstančio naujų, mūsų atrinktų raštų, skirtų visų namų erdvių langų uždengimams.
 
Nuo šiol Jums nebereikės rinktis - grožis ar audinio funkcija. Tiesiog:
 
 • Pasirinkite norimą raštą ar nuotrauką - pasirūpinkite, kad atvaizdas būtų geros kokybės!
 • Atsižvelgdami į savo kambario erdvę ir reikalingą roletų funkciją, pasirinkite audinį, ant kurio bus perkeltas raštas - tai gali būti standartiniai audiniai, Black Out audinys (visiškai saulės spindulių nepraleidžiantis ir pilnai patalpą užtamsinantis audinys) ar Diena Naktis audinys.
 • Pasirinkę norimą raštą (iš mūsų kolekcijos arba savo asmeninį) - pateikite užsakymą DOMUS LUMINA specialistams ir džiaukitės išskirtine savo lango puošmena!
 • Puošdami savo langus, būsite tikri ne tik dėl lango dekoro kokybės bei puikaus vaizdo, bet ir dėl to, kad gaunate saugų, kokybišką, ilgalaikį gaminį - roletų audiniai sertifikuoti kokybės sertifikatais GREENGUARD GOLD ir ECOLOGO, kurie garantuoja, kad pagaminti foto roletai yra saugūs naudoti ir itin jautriose kokybei patalpose - vaikų darželiuose, mokyklose, medicinos įstaigose, nekelia jokio poveikio aplinkai.
Techniniai Dizaino spaustuvės gaminių privalumai:
 
 • Puiki atvaizdo kokybė - aštrūs kontrastai, neišsilieja, vaizdo kokybė siekia net 1200 dpi;
 • 6 printerio galvutės turi 12,672 purkštukus tvirtai ir patikimai spaudinių kokybei, optimizatorius greitai užtvirtina dažų pigmentaciją ant audinio;
 • Trumpas gamybos terminas: nereikia laukti, kol spaudinys išdžius - audinys iš įrengimo išeina sausas, išbaigtas, paruoštas naudojimui;
 • Foto roletai atsparūs braižymuisi;
 • Trečios kartos spausdintuvo rašalas turi geriausias savybes - yra nedegus, be nikelio;
 • Integruotas spektrofotometras įgalina automatinį kalibravimą, spalvos išgaunamos tolygios visame rašte.
Visas šių savybių kompleksas leidžia sukurti ir pasiūlyti Jums unikalius, kokybiškus ir stilingus langų uždengimus. Maloniai kviečiame aplankyti DOMUS LUMINA salonus ir išsirinkti originalų sprendimą savo langams iš Dizaino spaustuvės kolekcijų!

2016-10-17

Įsigykite plisuotas žaliuzes PRESTIGE už standartinės plisuotų žaliuzių linijos kainą!


 
Skelbiame IŠSKIRTINĘ AKCIJĄ - tik dabar galite išbandyti plisuotas žaliuzes PRESTIGE už standartinės plisuotų žaliuzių linijos kainą!
Akcijos metu, kuri tęsis nuo spalio 17 dienos iki lapkričio 31 dienos - kviečiame įsigyti PR1615 (IV tipo) plisuotas žaliuzes PRESTIGE su bet kuriuo pasirinktu audiniu YPATINGOMIS - net 20% mažesnėmis kainomis! Nepatirdami papildomų išlaidų, Jūs galite įsitikinti vokiškos BENTHIN kokybės privalumais:
 
 • Vokiškas preciziškumas, pažangiausios technologijos ir aukščiausios kokybės komponentai bei įranga iš vieno gamintojo, leidžiantys gaminti net ir sudėtingiausius, individualiems poreikiams pritaikytus gaminius taip pat kokybiškai ir paprastai, kaip ir standartinius;
 • Inovatyvi įranga - kintantis audinių pjovimo greitis tiksliausiems matmenims bei audinio laminavimui, keičiamas pjūvio plotis plisuotiems audiniams trapecijos formos peiliu, oru vėsinamas audinio gręžimas iš abiejų pusių;
 • BENTHIN įranga ir ja gaminami produktai sertifikuoti pagal saugumo ir kokybės EN 9001:2000, CE, EMC, EN 13120:2009 standartus;
 • Sistema gaminama iš ekstrudinių (lietų) aliumininio profilių, kurie pasižymi ypač geromis ilgaamžiškumo ir atsparumo savybėmis, bei aukštos kokybės plastikinių dalių, kurios yra atsparios temperatūriniams pokyčiams bei dilimui;
 • Ypatingi priedai vaikų saugumui grandinėlėmis ir virvelėmis valdomoms žaliuzėms.

Pasirinkę PRESTIGE linijos plisuotas žaliuzes, gausite tobulą kūrybos, dizaino ir gamybos sintezę! Šios linijos gaminiai - tai įrengimai, komponentai ir technologijos iš vienų, pačių patikimiausių rankų.
Plisuotos žaliuzės PRESTIGE suteikia galimybę atrasti kokybišką ir patrauklų sprendimą visiems langų tipams! Tai modernus, švelnus ir funkcionalus langų uždengimo būdas. PRESTIGE plisuotos žaliuzės - universalumo ir dekoratyvumo derinys, kuris 100% atitinka šiuolaikinius reikalavimus langų uždengimams!

Plisuotų žaliuzių PRESTIGE PR1615 ( IV tipo) ypatumai:

 • Baltas ar sidabrinis mechanizmai su derančiais komponentais elegantiškai įsilies į erdvės interjerą suderintomis plastiko ir metalo detalių spalvomis;
 • Aukštos kokybės plastiko komponentai atsparūs temperatūros pokyčiams ir braižymuisi;
 • Tvirtinimas į lubas arba stiklajuostę; lubų laikiklis ypač plokščias, sumontuojama arčiau nei 1 mm prie lubų.
 • Valdymas rankenėle.

Maloniai kviečiame apsilankyti DOMUS LUMINA salonuose ir pasinaudoti šiuo puikiu pasiūlymu!

2016-10-05

VOKIŠKA KOKYBĖ / MODERNŪS MECHANIZMAI / ITIN LENGVAS VALDYMAS


 
DOMUS LUMINA prisidėjo prie profesionalių, ką tik oficialiai atidaryto - biurų komplekso „Quadrum" projektavimo sprendimų. Šio itin stilingo Vilniuje, dešiniajame Neries krante iškilusio, linksniuojamo kaip moderniausio ir didžiausio biurų komplekso langų uždengimui mūsų komanda pasiūlė modernių technologijų roletus. Gaminiai sukurti pagal kliento pageidavimus - vokiška kokybė, modernūs bei preciziški mechanizmai, itin lengvas valdymas.

 • Verslo centre - projekto pabaigoje iš viso bus uždengta virš 1650 langų, daugiau nei 11 000 m2.
 • Daugumoje patalpų langų uždengimui klientas pasirinko roletus su vienu iš moderniausių ir efektyviausių apsaugai nuo saulės audinių rinkoje - tai yra „Screen" audiniu. Šio audinio unikalumas slypi tame, jog išskaidydamas saulės spindulius, jis neužtamsina patalpų, o sukuria priimtiną žmogaus akiai aplinką. Audinys yra permatomas, o tai tampa privalumu, nes leidžia iš patalpos pusės matyti vaizdą lauke, net ir esant uždengtiems langams, todėl tai idealus sprendimas biuro patalpoms. Užsakovas pasirinko „Screen" audinį su 3% pralaidumu tam, kad audinys būtų pakankamai efektyvus viršutiniuose pastato aukštuose.
 • Patalpose (pasitarimų kambariai, konferencijų salės), kuriose bus naudojami projektoriai ir reikia ypatingai užtamsinti patalpą - parinkti roletai su „Black Out" audiniu. Šis audinys visiškai nepraleidžia saulės spindulių ir pilnai užtamsina patalpą.
 • Naudotos patikimos PRESTIGE-44 ir PRESTIGE-65 roletų mechanizmų sistemos, kurios gaminamos Vokietijoje ir pasižymi ypač geromis ekslplotacijos savybėmis. Plastikinės dalys yra atsparios temperatūriniams pokyčiams bei dilimui, o tai užtikrina gaminio ilgaamžiškumą.
 • Valdymo mechanizme papildomai įmontuota spyruoklė garantuoja itin lengvą langų uždengimo valdymą. Traukiant grandinėlę, roletas, kurio plotas užima net iki 9 m² - keliamas ypatingai lengvai.
 • Langų dekoravimo priemonėms parinkta metalinė grandinėlė - suteikia biurų patalpoms prabangios elegancijos ir puikiai dera prie modernaus interjero. Tokio tipo grandinėlės išvaizda išliks nepakitusi net ir po daugelio metų.

„Quadrum" yra pirmasis verslo centras Lietuvoje, projektuotas ir statytas pagal tarptautinį tvariųjų pastatų standartą BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method). Džiaugiamės galėdami prisidėti prie modernaus verslo centro projektavimo sprendimų parinkdami jam stilingus, kokybiškus ir funkcionalius langų uždengimus!

2016-10-03

Mados klyksmas langų dizainui!

 
Domus Lumina tikslas - kiekvienas patenkintas klientas! Savo asortimentą formuojame taip, kad rastumėte tai, kas Jūsų namus pavers stilinga, harmoninga oaze - juk svarbiausia, kad namie Jus džiugintų kiekviena jų kertelė, o daiktai būtų kokybiški, nepriekaištingai atliktų savo funkciją.
 
Mados dizainerė Agnė Kuzmickaitė, kartu su Domus Lumina, sukūrė puikių raštų kolekciją langų roletams. Išskirtinai Domus Luminai sukurti raštai - gaivus mados vėjo dvelkimas Jūsų namuose! Dėka naujos technologijos, dabar kiekvienas gali tapti dizaineriu savo namams ar darbo erdvei. Nors mados įtakoja raštų ir dizainų pasiūlą, visgi, asmeninis skonis ir tobula gaminių kokybė taip pat yra labai svarbu. Dizainerė, drugelių valdovė, Agnė Kuzmickaitė tik mums, Domus Lumina, sukūrė puikias savo raštų adaptacijas JŪSŲ langams. O mes pasirūpinome, kad šiuos puikius raštus ant savo langų galėtumėte suderinti su funkcionaliaisiais Domus Lumina audiniais. Pasirinktą raštą galėsite perkelti ant pasirinkto roletų audinio: ar tai būtų standartinio audinio roletai darbo kambariui, ar Black Out audinys (visiškai patalpą užtamsinantis ir saulės šviesos nepraleidžiantis) skirtas miegamojo erdvei, ar Diena Naktis audinys - pritaikomas voniai, virtuvei, miegamajam, svetainei ar kitos paskirties erdvei. Išskirtinis dizainas ir funkcionalumas madingai dera tarpusavyje!
 
Nuo šiol Jums nebereikės rinktis - grožis ar audinio funkcija. Tiesiog:
 
 • Pasirinkite norimą raštą, kuris puikiai derės prie Jūsų interjero, o galbūt taps išskirtiniu Jūsų būsto akcentu!
 • Atsižvelgdami į savo kambario erdvę ir reikalingą roletų funkciją, pasirinkite audinį, ant kurio bus perkeltas raštas.
 • Pateikite užsakymą Domus Lumina specialistams.
 • Džiaukitės išskirtine savo lango puošmena!

Kurdami savo namų interjerą, būsite tikri ne tik dėl jo unikalumo, gaminių kokybės bei puikaus vaizdo, bet ir dėl to, kad gaunate saugų, ilgalaikį gaminį - roletų audiniai sertifikuoti kokybės sertifikatais GREENGUARD GOLD ir ECOLOGO, kurie garantuoja, kad audiniai yra saugūs naudoti ir itin jautriose kokybei aplinkose - vaikų darželiuose, mokyklose, medicinos įstaigose, nekelia jokio poveikio aplinkai, o naujausios technologijos suteikia audinių raštams atsparumą braižymuisi ir blukimui. 

Naujos kolekcijos ieškokite tik Domus Lumina salonuose!

2016-09-30

Spalio 6-7 dienomis DOMUS LUMINA dalyvaus renginyje „ARCHzona“, skirtame „specams“!

Tarptautinė paroda BALDAI / INTERJERAS / DIZAINAS - jau visai čia pat! Ši paroda patraukli tuo, kad pirmą kartą parodoje architektams ir dizaineriams skirtoje atskiroje erdvėje vyks specializuotas renginys „ARCHzona", kuriame garsiausių interjero elementų gamintojų atstovai (apšvietimo, santechnikos, apdailos medžiagų ir kt.) specialistams pristatys naujausius savo produktus ir paslaugas. „ARCHzona" erdvėje šalia gamintojų ekspozicijų vyks kontaktų mugė, bus eksponuojamos parodos, skaitomi dalykiniai pranešimai. Parodos partneriai - Lietuvos architektų rūmai, organizatoriai - interjeras.lt.

Šiame renginyje būsime ir mes! Pristatysime šio sezono naujienas, konsultuosime Jus aktualiais klausimais, padėsime išsirinkti labiausiai tinkantį langų uždengimą Jūsų namų interjerui ar praktišką ir šilumą taupantį lauko langų uždengimą artėjančiam šaltajam sezonui.

Maloniai kviečiame Jus visus atvykti į specializuotą renginį „ARCHzona", Vilniuje Litexpo parodoje „Baldai" 2016 m. spalio 6-7 d. nuo 10 iki 18 val. Litexpo konferencijų centre, 5 salė 2 aukštas.

Tai puiki galimybė susipažinti su naujomis langų uždengimų tendencijomis bei galimais techninias sprendimais. Nepraleiskite progos pamatyti ir išbandyti!

Daugiau informacijos apie renginį.

2016-09-28

DOMUS LUMINA parama Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinei mokyklai

DOMUS LUMINA prisideda prie gerų darbų ir toliau tęsia savo tradiciją paremdama ne pelno siekiančias organizacijas. Šį kartą papuošėme Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos aktų salės langus, pro kuriuos įkyriai spigino saulės spinduliai.

Siekdama sukurti tinkamą apsaugą nuo saulės spindulių, mūsų komanda net dešimčiai langų uždengti parinko roletus su Black Out audiniu. Šis audinys visiškai nepraleidžia saulės spindulių, pilnai užtamsina patalpą ir neleidžia patalpai prikaisti. Dėl roletų audinio funkcionalumo - vaikai gali produktyviai dirbti ir naudotis projektoriumi.

Džiaugiamės, kad galime padėti tiems, kuriems mūsų pagalbos iš tiesų labai reikia!

2016-09-19

DOMUS LUMINA dalyvauja parodoje Supernamai’16!

Rugsėjo 23-25 dienomis DOMUS LUMINA dalyvaus 4-oje statybos ir interjero parodoje Supernamai'16, kuri vyks Vilniuje, Siemens arenoje. Ši paroda skirta ieškantiems sprendimų šildymui - vėdinimui - inžinerijai.

Suteikti klientui komfortą ir patogumą - vienas didžiausių DOMUS LUMINA prioritetų, todėl mūsų stende turėsite galimybę pamatyti, kaip automatizuojant langų uždengimus palengvinamas jų valdymas. Tuo pačiu galėsite susipažinti su visomis mūsų naujienomis, o jų mes turime iš ties daug!

Mūsų stendas Nr. SA-2. Maloniai kviečiame apsilankyti, mūsų komanda pasirengusi atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus ir rasti protingą sprendimą Jūsų stilingiems langams!

2016-09-14

Padėkime tiems, kurie rūpinasi kitais!


 
DOMUS LUMINA turi ne vieną tikslą ir tradiciją. Mes ne tik padedame sukurti Jums stilingus ir patogius namus dekoruodami savo produkcija Jūsų langus, bet taip pat siekiame padėti visuomenei, kurioje mes dirbame ir gyvename. Nuolat stengiamės parodyti iniciatyvą ir paremti įvairias ne pelno siekiančias organizacijas ar jų vystomus projektus, todėl su kai kuriomis organizacijomis jau turime ir bendradarbiavimo tradicijas.
 
DOMUS LUMINA šiemet vėl gerais darbais prisideda prie organizacijos „Jaunimo linija" - vienos didžiausių Lietuvoje veikiančių nemokamos emocinės paramos telefonu ir elektroniniais laiškais tarnybos. Papuošdami langus vertikaliomis tekstilinėmis žaliuzėmis naujame Kauno „Jaunimo linijos" padalinyje, kuriame dirba budėtojai, mokytojai bei vadovas, sukūrėme malonią ir darbingą aplinką šios organizacijos darbuotojams. Geltonos ir kreminės spalvų pasirinktos vertikalios žaliuzės suteikia patalpoms jaukumo ir leidžia lengvai reguliuoti šviesos srautą.
 
Džiaugiamės, kad bent maža dalele galime prisidėti prie organizacijos „Jaunimo linija" sėkmingos veiklos ir visuomenės gerbūvio kūrimo!
2016-09-01

Visą rugsėjo mėnesį DOMUS LUMINA dovanoja papildomą 10% nuolaidą vaikų kambario langų uždengimams!


 
Rugsėjis - moksleivių mėnuo! Vaikai vėl ruošiasi rimtai kibti į mokslus, o tėvelių rūpestis - kuo tinkamesnė aplinka mokymuisi namuose. Kad apšvietimas būtų jaukus ir tinkamas Jūsų vaikams - atsiveskite juos į Domus Lumina salonus, ir kartu išsirinkite langų uždengimus vaikų kambariui, o mūsų specialistai ne tik patars, bet ir suteiks papildomą 10 % nuolaidą!
 
Maloniai laukiame Jūsų Domus Lumina salonuose. Kurkime saugią ir patogią aplinką mūsų visų ateičiai - vaikams KARTU!
 
2016-08-31

Pantone paskelbta 2016 metų rudens/žiemos spalvų paletė alsuoja RAMYBE, STIPRYBE ir OPTIMIZMU!


 
Spalvų pasaulio autoritetas - spalvų institutas „Pantone", įsikūręs JAV, kuris du kartu per metus skelbia madingiausias metų spalvas, pagaliau paskelbė nepakartojamą 2016 metų rudens/žiemos spalvų paletę.
 
Spalvos interjere, kaip ir mados pasaulyje - užima ypatingą vietą. Ir nors kartais atrodo, kad mūsų išlavinto skonio jau nebeįmanoma nustebinti kažkuo nauju ar išskirtiniu - atsiranda atgaiva kūnui ir sielai.
 
RAMYBĖ, STIPRYBĖ ir OPTIMIZMAS - šiais jausmais alsuoja „Pantone" paskelbtų spalvų paletė. Tai buvo pagrindiniai spalvų instituto atstovų įkvėpimo šaltiniai renkant spalvas ateinančiam sezonui. Ir būtent to labai trūksta mūsų chaotiškoje, įtemptoje, pilnoje streso ir skubėjimo aplinkoje. Todėl kurdami interjerą ir puošdami savo namus pagal 2016 metų rudens/žiemos madingiausių spalvų paletę - Jūs susikursite sau ramybės oazę.
 
„Pantone" paskelbtoje 2016 metų rudens/žiemos spalvų paletėje vis dar karaliauja mėlyna spalva, kuri simbolizuoja pastovumą, o interjere dvelkia šiluma, ramybe ir švelnumu. Mėlyna (Riverside) spalva - vėsi ir raminanti, stipri ir stabili, suteikia subtilaus gyvumo ir rafinuotumo, atrodo įdomi, bet tuo pačiu pastovi ir klasikinė. Tuo tarpu (Airy Blue) spalva asocijuojasi su lengvumu ir laisve, ramybe ir šviesa ir yra labai artima šių metų dangaus mėlynumo spalvai - "Serenity". Melsvos spalvos langų uždengimai puikiai derės prie baltų, pilkų ar tamsiai mėlynų interjero detalių ir suteiks Jūsų kambariui išskirtinumo, jie nepretenzingai įsilies tamsesnio kolorito interjeruose. Šios spalvos audinius ypač rekomenduojama rinktis ne tik mergaičių ar berniukų kambariuose, bet ir svetainės bei miegamojo zonų langų uždengimams.
 
Pilka (Sharkskin) spalva alsuoja stabilumu. Rusvi atspalviai (Warm Taupe) ar (Potter's Clay) suteiks Jums ramybės jausmą ir leis ramiai išsimiegoti. Šios spalvos - tai užtikrinta ir stabili, žemiška ir patikima, amžina klasika. DOMUS LUMINA asortimente rasite ne vieną šių spalvų produktą, kurį tikrai priderinsite prie savo stilingo interjero, o ypač jis puikiai tiks minimalistiniame interjere. Šios spalvos populiarios ir kitose namų tekstilėse - baldų apmušaluose, kilimuose, net interjero dekoro akcentuose, todėl tikrai atrasite savo namams tinkantį audinį ir priderinsite prie turimų detalių ar erdvių.
 
O kaipgi ruduo be rožinės ir raudonos spalvos, kurios primena mums krintančius rausvai spalvotus lapus nuo medžių! Raudoni atspalviai (Aurora Red) ar (Dusty Cedar) - dvelkia šiluma ir pasitikėjimu, jie interjere sukuria prabangos jausmą, bet tuo pačiu įneša optimizmo bei energijos veikti, kurti, judėti.
 
DOMUS LUMINA gausiame asortimenete tikrai rasite šį sezoną itin madingą violetinę (Bodacious) spalvą. Tai ryški ir netikėta, universali, mados akcentus paverčianti pagrindinėmis detalėmis spalva. Bei garstyčių geltonumo (Spicy Mustard) spalvą, kuri dvelkia aštresniu geltonu atspalviu nei prieš tai matytos geltonos spalvos. Šios spalvos suteiks Jūsų erdvėms gaivumo, pikantiškumo ir egzotikos. Ir be abejo visų mėgiama ir vis dar vasarą primenanti žalia spalva (Lush Meadow) - sodri, ryški, sofistiška, drąsi ir išsiskirianti.
 
Kartu su šiomis nuostabiomis bei nepakartojamomis spalvomis kviečiame Jus pasitikti ramybe, stiprybe ir optimizmu dvelkiantį rudenį!
 
Kurkime namų jaukumą KARTU.
 
2016-08-03

Panevėžio salonas laukia Jūsų su dovanomis!


 
Vasara ir atostogos pasiekė patį įkarštį! O kokios atostogos be būtiniausių jos atributų - kepurėlės, šaltkrepšio ar skėčio nuo kaitrios saulutės ar netikėtai užklupusio lietaus.
 
DOMUS LUMINA rūpinasi ne tik Jūsų komfortu namuose, bet ir laisvalaikio metu. Panevėžio salonas nekantriai laukia Jūsų! Klientai, pateiksiantys užsakymus už 159 ir daugiau eurų, bus apdovanoti DOMUS LUMINA suvenyrais. Užsisakę mūsų produkcijos už nurodytą sumą - Jūs patys galėsite išsirinkti: skėtis, šaltkrepšis ar kepurėlė!
 
Dėkojame už Jūsų pasitikėjimą. Maloniai kviečiame aplankyti mus Panevėžyje. Mūsų profesionali komanda padės Jums išsirinkti stilingus langų uždengimus ir dar būsite apdovanotas puikiu prizu!
 
Paskubėkite, dovanų kiekis ribotas!
 
2016-07-26

Naujiena apsauginių žaliuzių asortimente!


 
Pristatome Jums naujieną apsauginių žaliuzių asortimente! Tai naujosios klasikinės apsauginės žaliuzės Classic su 77 mm profiliu, kuris yra ilgaamžis, lengvas, tačiau itin saugus ir atsparus išoriniam poveikiui, pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio.
 
Apsauginės žaliuzės Classic su 77 mm profiliu dėl savo techninių savybių naudojamos langams, durims ir ypač dažnai - garažo vartams. Jas galima montuoti tiek statybų metu, tiek į jau pastatyto pastato nišas. Naudojamos kaip garažo vartai, apsauginės žaliuzės užima nedaug vietos, kadangi susisuka į kompaktišką dėžę. Taip pat jas galima naudoti ne tik lauke, bet ir pastatų viduje, norint apsaugoti įėjimus ar sandėlius nuo įsibrovėlių. Naujųjų apsauginių žaliuzių Classic su 77 mm profiliu išskirtinumai:
 
 • Aliuminio profilis yra ekologiškai saugus, putų poliuretano užpildas yra be freono bei kitų kenksmingų medžiagų, o dažuose nėra kadmio;
 • Profilio aukštis - 77 mm, storis - 19 mm;
 • Ypatinga profilio skerspjūvio forma ir storis susukamų vartų plokštumai suteikia itin geras atsparumo mechaniniam poveikiui savybes;
 • Ekstruduotos kreipiančiosios su aukštos kokybės plastiko tarpinėmis, plieninis velenas;
 • Puikiai pritaikomos pasyviame name - taupo energiją, reikalingą patalpų šildymui ar vėsinimui;
 • Galimybė įsigyti gaminius su ventiliacijos angomis, langu, sustiprinta priešvėjine sistema, inerciniu stabdžiu;
 • Valdymas - elektrine pavara, valdoma jungikliu ar nuotolinio valdymo pulteliu.

Domus Lumina rūpinasi Jūsų saugumu!

2016-06-10

Naujosios plisuotos ir vertikalios žaliuzės PRESTIGE


 

Niekas taip neįtikina, kaip sėkmė!

Tai šūkis, įrodantis įmonės stiprybę, potencialą augti ir plėstis. Pagrindinė augimo priežastis bei variklis - patenkinti klientai ir bekompromisės pastangos pateikti geriausią produktą. Didžiuojamės, galėdami Jums pristatyti išskirtinę galimybę visame Pabaltijo regione įsigyti PRESTIGE linijos vertikalias ir plisuotas žaliuzes - tik DOMUS LUMINA suteiktas pasitikėjimas gaminti produkciją ištobulintais ir visame pasaulyje įvertintais Vokietijos gamintojo BENTHIN įrengimais, kuriais pagaminsime dar kokybiškesnes, funkcionalesnes bei puikaus dizainos žaliuzes PRESTIGE. Šios linijos privalumai:
 
 • Vokiškas preciziškumas, pažangiausios technologijos ir aukščiausios kokybės komponentai bei įranga iš vieno gamintojo, leidžiantys gaminti net ir sudėtingiausius, individualiems poreikiams pritaikytus gaminius taip pat kokybiškai ir paprastai, kaip ir standartinius;
 • Inovatyvi įranga - kintantis audinių pjovimo greitis tiksliausiems matmenims bei audinio laminavimui, keičiamas pjūvio plotis plisuotiems audiniams trapecijos formos peiliu, oru vėsinamas audinio gręžimas iš abiejų pusių;
 • BENTHIN įranga ir ja gaminami produktai sertifikuoti saugumo ir kokybės EN 9001:2000, CE, EMC, EN 13120:2009 standartais;
 • Sistema gaminama iš ekstrudinių (lietų) aliumininio profilių, kurie pasižymi ypač geromis ilgaamžiškumo ir atsparumo savybėmis, bei aukštos kokybės plastikinių dalių, kurios yra atsparios temperatūriniams pokyčiams bei dilimui;
 • Ypatingi priedai vaikų saugumui grandinėlėmis ir virvelėmis valdomoms žaliuzėms - tvirtinasi laikiklis, kuris neleidžia susiformuoti kilpai, o virvelė, esant didesniam nei 6 kg svoriui, nutrūksta, taip siekiant išvengti vaikų įsipainiojimo į kilpą pavojaus; virvelė tvirtinasi min. 150 cm nuo grindų aukštyje;

Pasirinkę Prestige linijos vertikalias ir plisuotas žaliuzes, gausite tobulą kūrybos, dizaino ir gamybos sintezę! Šios linijos gaminiai - tai įrengimai, komponentai ir technologijos iš vienų, pačių patikimiausių rankų.


2016-05-23

Pasitikime vasarą su naujomis kolekcijomis ir vėsiomis spalvomis!

 
Kai vasara sužydi visomis savo spalvomis, nejučia norisi įsilieti į gamtos natūralumą, o karštį malšinti vėsiomis spalvomis.

Ruošdamiesi ilgai lauktam vasaros sezonui, pristatome naujausius asortimento papildymus: naująją plisuotų žaliuzių kolekciją FRESH LINE ir medines žaliuzes FROSTED PURE.

Naujoji plisuotų žaliuzių FRESH LINE kolekcija iš kitų išsiskiria ne tik 13 pastelinių, natūralių spalvų, bet ir puikia kaina. Naujieji plisuoti audiniai, pasižymintys švelniu šviesos filtravimu, tvirta faktūra - puikiai derės bet kokiame interjere ne tik šalia švelnių, klasikinių tonų, bet ir greta ryškių interjero akcentų. FRESH LINE kolekcija skirta tiems, kas ieško universalumo bei puikaus kainos ir kokybės santykio.

Papildėme ir solidžiąją 50 mm horizontalių medinių žaliuzių paletę - naujosios 4 spalvos FROSTED PURE žavi savo matiniu paviršiumi, ramiomis klasikinėmis spalvomis, kokybiškai paruošta mediena yra maloni liesti. Kaip ir kitas medines žaliuzes, FROSTED PURE paprasta prižiūrėti ir valyti, tad ilgai džiaugsitės puikia investicija į namų jaukumą bei komfortą.

DOMUS LUMINA siūlomas asortimentas auga kartu su klientų ratu! Mes džiaugiamės, kad šiandien galime patenkinti kiekvieną Jūsų norą ir Jūsų langus paversti ypatingai stilingais.

2016-05-14

Nestandartinių formų tinkleliai rėmeliai durims!

 
Nuostabi žinia ieškantiems paprastų sprendimų nestandartinių durų apsaugai nuo nepageidaujamų vabzdžių, pūkų ar žiedadulkių!
 
Atsižvelgdama į Jūsų poreikius, DOMUS LUMINA savo turtingą ir itin platų siūlomų tinklelių nuo vabzdžių asortimentą papildė nestandartiniais tinkleliais - rėmeliais durims.

Nuo šiol Jūs galite užsisakyti įvairių daugiakampio formų tinklelius - duris, o rėmelio spalvą pasirinkti iš plačios RAL spalvų paletės (išskyrus auksinio ąžuolo). Nestandartinį tinklelį - rėmelį durims Jūs lengvai pritaikysite lauko, terasos ar balkono durims. Šie gaminiai yra itin tvirti ir patvarūs, tinka nestandartinių formų medinėms, plastikinėms bei aliuminėms durims. Jų mechanizmai - lengvai ir paprastai pritvirtinami, todėl šiltuoju metų laiku galėsite ramiai vakaroti nesibaimindami, kad į namus priskris uodų ar mašalų, o žiemos metu jį galėsite lengvai nuimti.

Mūsų tikslas - Jūsų komfortas ir saugumas, todėl visada siekiame surasti sprendimą nestandartiniams langams ar durims. DOMUS LUMINA tinkleliai nuo vabzdžių - geriausia apsauga nuo neprašytų zvimbiančių svečių!

2016-04-19

Naujieji plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių SLIM!

 
Yra sakoma - jei manote, kad MAŽAS negali turėti DIDELĖS įtakos, pabandykite išsimiegoti su uodu. O mes sakome - įsigykite mūsų kompaktiškąjį plisuotą tinklelį „SLIM", ir miegoti su uodais jums nebeteks! Pristatome naująjį „Domus Lumina" plisuotų tinklelių nuo uodų šeimos narį, papildantį „Standart" ir „Lux" plisuotų tinklelių asortimentą.
 
Naujasis „SLIM" tinklelis džiugina visa puokšte privalumų:
 • IŠSKIRTINAI plonas - tik 18 mm profilio plotis! Tai pats kompaktiškiausias tinklelis iš visų, turimų asortimente; jis idealiai tinka mažesniems langams, tačiau puikiai uždengia ir didelius langus ar terasos duris: jo maksimalūs išmatavimai - 190x260 cm.
 • Tvirtas ir patikimas, kadangi gaminamas iš aukščiausios kokybės komponentų, „SLIM" tinklelis STABILIAI laikysis vietoje ir atliks savo funkciją.
 • Itin sandariai užsidaro dėl profilyje esančių magnetų. Galimas valdymas atidarant į kairę arba į dešinę.
 • Lengvai ir paprastai montuojamas, 2 montavimo GALIMYBĖS: tvirtinimas tiek prisukant prie lango rėmo, tiek montuojant su tvirtinimo juosta, kuri prisiklijuoja prie lango rėmo, o tinklelis išlieka vietoje net ir dažnai darinėjant. Tai padeda ženkliai sutrumpinti montavimo laiką ir išsaugo lango rėmą nuo pažeidimo.

Naujieji „SLIM" tinkleliai patvirtinti CE kokybės sertifikatais, yra lengvai valomi - pakanka nuplauti muiluotu vandeniu ir nuskalauti. Priderinsite „SLIM" tinklelius prie savo langų, pasirinkdami rudos, antracito ar baltos spalvos rėmelio sistemas.

2016-04-14

Technologijos ir atsinaujinantys gamtos ištekliai – jau ir jūsų namų langams!


 
Šiandien be galo svarbu rinktis ir naudoti saugius produktus, tausojančius sveikatą, gamtą bei energetinius išteklius. Mums rūpi protingi sprendimai, leidžiantys taupyti laiką ir pinigus, o buities rūpesčius paversti malonumu.
 
„Domus Lumina" specialistai kasdien dirba tam, kad klientai galėtų mėgautis kiekvienu prisilietimu prie savo langų, o namų jaukumo, grožio ir patogumo sintezė būtų paprastai įgyvendinama.
Jei nutarėte įsigyti ar keisti savo langų uždengimus patogesniais, funkcionalesniais, automatizuotais sprendimais, „Domus Lumina" siūlo įsigyti gaminius, kuriuose varikliai yra įkraunami baterijomis - tai klasikinių roletų sistemos, horizontalios aliuminės žaliuzės, plisuotos žaliuzės!
Šį variantą galite rinktis neinvestuodami papildomo laiko ir finansų elektros įvado įrengimui prie langų, nes uždengimus galite valdyti be jungties į elektros tinklą. Įkraunamos baterijos taupios ir veikia itin ilgai.
 
Jūsų patogumui - dar viena ypatingai patraukli inovacija: plisuotų žaliuzių automatinis valdymas su saulės energija įkraunamomis baterijomis! Tai ypač patogu stogo langams!
Išskirtinės kokybės ir ilgaamžiškumo garantijas suteikia automatikos gamintojas „Somfy" - išskirtinių sprendimų automatiniam produktų valdymui ekspertai.