Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Roletai

Pasiilgote ryškių permainų? Vasara įkvėpė interjero pokyčiams? Kas gi kitas geriau atnaujins Jūsų namų stilių už tinkamai parinktus langų uždengimus! Leiskite savo būstui suspindėti naujomis spalvomis - pasipuoškite langus mėgstamų spalvų bei raštų roletais ir gera nuotaika Jus lydės visada! Dabar pats tinkamiausias metas papuošti savo langus naujais roletais, nes visą liepos mėnesį specialiai atrinktoms išskirtinėms roletų kolekcijoms taikoma NET -30% nuolaida!

O išparduodamiems audiniams iš specialaus katalogo taikome iki -80% nuolaidą!*

* Audinių kiekis ribotas. Teiraukitės pardavimo salonuose.

Papuošę savo langus roletais pajusite daugybę šių langų uždengimų privalumų:

  • Roletai - universalus langų dekoravimo būdas žmonėms, kurie vertina patogumą ir funkcionalumą.
  • „Domus Lumina" siūlo rinktis iš gausybės įvairių raštų roletų audinių, todėl šiuose langų uždengimus lengvai pritaikysite bet kokio stiliaus interjere.
  • Šie langų uždengimai ne tik apsaugo patalpas nuo nepageidaujamos šviesos, bet ir saugo Jūsų privatumą nuo smalsių praeivių žvilgnsių.
  • Mūsų roletai yra pagaminti iš kokybiškų audinių, todėl yra ilgaamžiai, nekaupia dulkių (tinka alergiškiems žmonėms) ir drėgmės bei išlaiko savo formą.
  • „Domus Lumina" roletai pasižymi „Saugaus vaiko" funkcija, todėl puikiai tinka mažų vaikų turinčioms šeimoms.

Akcija galioja iki 2019.07.31

Nuolaidos nesumuojamos, netaikomos gaminiams su PRESTIGE sistemomis.

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui