Tinkleliams-roletams ir tinkleliams-durims nuo uodų −50% nuolaida

Neleiskite zzz..zvimbimui išsklaidyti jūsų sapnų – 50% nuolaida tinkleliams nuo vabzdžių!

Orams atšilus ir gamtai prabudus vis dažniau norime įsileisti gryno oro į namus, tačiau neretai sulaukiame ir neprašytų svečių. Pasitikdami naują pavasario sezoną skelbiame išskirtinį pasiūlymą tinkleliams nuo vabzdžių:

Kodėl verta įsigyti tinklelį nuo vabzdžių?

  • Efektyvus, tvarus ir netoksiškas būdas apsaugoti namus nuo vabzdžių.
  • Gerina oro kokybę ir mažina dulkių bei žiedadulkių patekimą į namus.

Tinkleliai durims – tai greitas ir lengvai pritaikomas sprendimas lauko durims. Šio tinklelio valdymas yra labai paprastas: atsidaro traukiant ar stumiant, o užsidaro – magnetinės juostos pagalba. Toks sprendimas leis mėgautis gaiviu oru namuose ir netrikdomu miegu nuo vabzdžių. Namuose turite augintinį? Galime ir jam pritaikyti specialią išėjimo ir įėjimo angą.

Nori pasinaudoti šiuo pasiūlymu? Štai pavyzdinis kainos apskaičiavimas: jei tinklelis-durys kainuoja 260 €, tai pritaikius −50% nuolaidą kaina būtų tik 130 €.

Tinklelis roletas – universalus pritaikymas ir efektyvi apsauga nuo uodų. Tinklelis roletas gali būti montuojamas tiek ant langų, tiek ir ant stoglangių ar kitų namuose esančių angų. Šio tinklelio valdymas yra toks pat kaip ir roleto: tinklelis yra pakeliamas arba nuleidžiamas į viršų arba apačią. Šaltuoju metų laiku jo nereikia nuimti, nes tinklelis susisuka į uždarą kasetę, kuri apsaugo jį nuo aplinkos poveikio.

Nori pasinaudoti šiuo pasiūlymu? Štai pavyzdinis kainos apskaičiavimas: jei tinklelis-roletas langui iki 120 cm kainuoja 143,65 €, tai pritaikius −50% nuolaidą kaina būtų tik 71,83 €.

Daugiau apie tinklelius nuo uodų skaitykite čia. 

Nelauk, kol pasirodys pirmieji uodai ir išsirink naujus tinklelius namams jau šiandien!

Pasiūlymas taikomas gaminiui. Nuolaida netaikoma transportavimui ir montavimo darbams. Pasiūlymas galioja iki 2024.08.31. Nuolaidos nesumuojamos.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.