Markizės - idėjos lauko erdvei

Markizės pagalba sukuriama apsaugota nuo aplinkos poveikio (saulės, lietaus) patogi lauko erdvė - nereikia investuoti į stoginių, terasų statybą. Vasarą patalpos mažiau įkaista, nes tiesioginiai saulės spinduliai nepatenka į vidų pro langus ar terasos duris, - sutaupoma patalpų vėsinimui.
Nereikia investuoti į langų dengimą nuo kaitrių saulės spindulių iš patalpų vidaus - taip sudaromas patogus mikroklimatas akims skaitant ar dirbant kompiuteriu, o, kai nėra kaitrios tiesioginės saulės, suskleista markizė netemdys natūralios dienos šviesos trumpomis rudens ir žiemos dienomis.
Markizės gali būti valdomos rankiniu arba automatiniu būdu. Automatinis valdymas vietoje (jungikliu ar pulteliu), nuotoliniu būdu (telefonu, kompiuteriu) arba reaguojant į aplinkos poveikį - galima sumontuoti vėjo, saulės, lietaus jutiklius, kad markizė automatiškai susiskleistų.
 

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.